Test wiedzy w pustyni i w puszczy samequizy

Pobierz

Zapraszamy!. Zawiera 16 pytań.. Ten quiz to doskonała powtórka przed sprawdzianem!Lektura szkolna: "W pustyni i w puszczy".. Brakuje odpowiedzi.. Zawiera nieodpowiednie treści?. a) Jan Matejko b) Henryk Sienkiewicz c) Adam Mickiewicz 2) Gdzie mieszkali bohaterowie książki?. Ta kultowa powieść autorstwa Henryka Sienkiewicza jest lekturą w 5 …16.. 10 punktów do zdobycia!. w kategorii Naukajest łatwy, ale trudny :D - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHenryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy".. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Print; Share; …Darmowy quiz: Ile wiesz o lekturze ,,W pustyni i w puszczy".. Ten quiz to doskonała powtórka przed …W Pustyni i w Puszczy Quiz Wiedzy.. Test wiedzy o książce ,,W pustyni i w puszczy" .. Quiz w Poczekalni.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Quiz wiedzy o lekturze "W pustyni i w puszczy" nadesłany przez Panią Julię Tańculę na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Życzę miłego rozwiązywania.. Wyślij zgłoszenie .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.Test wiedzy z "W pustyni i w puszczy" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Na tym, aby upolować rzadkie zwierzęta.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. a) Henryk Sienkiewicz b) Bolesław Prus c) Adam Mickiewicz d) Juliusz Słowacki 2) Gdzie rozpoczyna się …Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury na poziomie zaawansowanym..

Dobre …W pustyni i w puszczy - Test.

1) Kto jest autorem powieści?. Na tym, aby tata był z niego dumny.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Dołącz do nas!. Edit.wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraW ktorym kraju rozpoczyna sie akcja powiesci?wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezplatne za darmo komponent na strone www dla …Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt.. Kategorie: Lektury, Quizy.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Rozwiąż test ».. Poznaj swój wynik.. by bazawiedzy237.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy …W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Opis testu.. XIX w. XX w. XXI w.Aby zebrać jak najwięcej ciekawych roślin.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.1) Kto jest autorem książki " W pustyni i w puszczy"?. Lubię to Usuń polubienie.. Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy".. /samequizy …Test z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!Test z lektury: "W pustyni i w puszczy"..

a) w Port - …W pustyni i w puszczy DRAFT.

Zaznacz, aby zobaczyć …Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Tagi: polskie lektury, sienkiewicz, szkoła.. test dodany 11 lat temu przez …Quiz W pustyni i w puszczy.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) …Ile wiesz o książce "W pustyni i w puszczy"?. Test z lektury - sprawdź swoją …Test z "W pustyni i w puszczy" pomoże ci przygotować się do sprawdzianu ze znajomości lektury!. Wypełniając test wiedzy, nauczysz się nowych wiadomości na temat tej lektury i rozwiążesz test aby dostać szustkę #Test, #quiz …Test z lektury szkolnej W pustyni i w puszczy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt