Bajka o księżniczce popi i smoku tarabistraku

Pobierz

CZAS TRWANIA: 60 min.. Dzielna i odważna księżniczka przemierzy świat w poszukiwaniu swojego wyśnionego ukochanego, księcia Pipo i trafi do Schroniska dla Zabłąkanych Dzieci, które wyjątkowo trudno opuścić.Spektakl jest adaptacją "Bajki o księciu Pipo, o koniu Pipo i księżniczce Popi" francuskiego pisarza Pierre'a Gripariego.. BAJKA O KSIĘŻNICZCE POPI I SMOKU TARABISTRAKU.. Bo książę Pipo też się przecież pojawia w tej opowieści… Ewa Ignaczak: - Tak, to jest świadoma kontynuacja.Kliknij żeby włączyć wersję kontrastową Kliknij żeby powiększyć czcionkę Kliknij żeby przywrócić domyślny rozmiar czcionki A Kliknij żeby pomniejsz czcionkę.. Przedstawienie proponujemy dzieciom od lat 4.. Przedstawienie proponujemy dzieciom od lat 4.. Jak znaleźć ukochanego, który pojawia się tylko w snach i jakim sposobem pokonać mocarnego smoka Tarabistraka?. BILETY: 30 zł.Historia księżniczki Popi to dalszy ciąg bajki Pierre`a Gripariego, którą pod tytułem "Bajka o księciu Pipo i jego czerwonym koniku" poznała publiczność Teatru Gdynia Główna dwa i pół roku temu.. Rezerwacja: tel.. 29 maja godz. 12:00 oraz godz. 14:00Jak znaleźć ukochanego, który pojawia się tylko w snach i jakim sposobem pokonać mocarnego smoka Tarabistraka?. obsada: Ida Bocian, Małgorzata Polakowska, Piotr Mahlik, Jakub Grzybek.. Kliknij żeby rozwinąć wyszukiwarkęBajka o księżniczce Popi i smoku Tarabistraku wg "HISTORIE DU PRINCE PIPO, DE PIPO LE CHEVAL ET DE LA PRINCESS" Pierre'a Gripariego w przekładzie Grażyny Szadkowskiej Preferencje wiekowe: 3+ Zapraszamy na drugą część spektaklu "Bajka o księciu Pipo i jego czerwonym koniku"..

Bajka o księżniczce Popi i smoku Tarabistraku.

Jednak "Bajka o księżniczce Popi i smoku Tarabistraku" pozostawia spory niedosyt zarówno w formie, jak i samej konstrukcji przedstawienia, trudnego w odbiorze dla trzy- czy .Na te pytania będzie musiała znaleźć odpowiedź księżniczka Popi, główna bohaterka Bajki o księżniczce Popi i smoku Tarabistraku.. wg "HISTORIE DU PRINCE PIPO, DE PIPO LE CHEVAL ET DE LA PRINCESS" Pierre'a Gripariego w przekładzie Grażyny Szadkowskiej.. Bajka o księżniczce Popi i Smoku Tarabistraku.. w reżyserii Ewy Ignaczak.. Dzielna i odważna księżniczka przemierzy świat w poszukiwaniu swojego wyśnionego ukochanego, księcia Pipo i trafi do Schroniska dla Zabłąkanych Dzieci, które wyjątkowo trudno opuścić.-Czy "Bajka o księżniczce Popi i smoku Tarabistraku" to bezpośrednia kontynuacja wystawianej już od kwietnia 2016 roku w Teatrze Gdynia Główna "Bajki o księciu Pipo i jego czerwonym koniku"?. w reżyserii Ewy Ignaczak.. obsada: Ida Bocian, Małgorzata Polakowska, Piotr Mahlik, Jakub Grzybek.. Bajka o księżniczce Popi i smoku Tarabistraku wg Pierre'a Gripariego w reżyserii Ewy Ignaczak obsada: Ida Bocian, Małgorzata Polakowska, Jakub Grzybek, Piotr MahlikSpektakl jest adaptacją "Bajki o księciu Pipo, o koniu Pipo i księżniczce Popi" francuskiego pisarza Pierre'a Gripariego..

Bajka o księżniczce Popi i Smoku Tarabistraku.

wg Pierre'a Gripariego w reżyserii Ewy Ignaczak.. Dzielna i odważna księżniczka przemierzy świat w poszukiwaniu swojego wyśnionego ukochanego, księcia Pipo i trafi do Schroniska dla Zabłąkanych Dzieci, które wyjątkowo trudno opuścić.. Na te pytania będzie musiała znaleźć odpowiedź księżniczka Popi, główna bohaterka Bajki o księżniczce Popi i smoku TarabiBAJKA O KSIĘŻNICZCE POPI I SMOKU TARABISTRAKU.. POWRÓT Kup bilet.. REŻYSERIA: EWA IGNACZAK.. obsada: Ida Bocian, Małgorzata Polakowska, Piotr Mahlik.. Dzielna i odważna księżniczka przemierzy świat w poszukiwaniu swojego wyśnionego ukochanego, księcia Pipo i trafi do Schroniska dla Zabłąkanych Dzieci, które wyjątkowo trudno opuścić.Bajka o księżniczce Popi i smoku Tarabistraku wg "HISTORIE DU PRINCE PIPO, DE PIPO LE CHEVAL ET DE LA PRINCESS" Pierre'a Gripariego w przekładzie Grażyny Szadkowskiej Preferencje wiekowe: 3+ Zapraszamy na drugą część spektaklu "Bajka o księciu Pipo i jego czerwonym koniku".Na te pytania będzie musiała znaleźć odpowiedź księżniczka Popi, główna bohaterka Bajki o księżniczce Popi i smoku Tarabistraku..

600 306 634; 600 306 632 te pytania będzie musiała znaleźć odpowiedź księżniczka Popi, główna bohaterka Bajki o księżniczce Popi i smoku Tarabistraku.

Bilety: 30 zł.. Na te pytania będzie musiała znaleźć odpowiedź księżniczka Popi, główna bohaterka Bajki o księżniczce Popi i smoku Tarabistraku.Bajka o księżniczce Popi i smoku Tarabistraku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt