Test wiedzy z geografii polski

Pobierz

W żołądku Marcelka znaleziono pety i karmę dla szczurówZestaw: "Krainy geograficzne Polski" Test powstał dzięki: 1.Krystian Łepski 2.Adrian Wójcik Polska graniczy z morzem?. Przetestuj swoją wiedzę o geografii i turystyce.To najtrudniejszy test z geografii i wiedzy o świecie, jaki pojawił się do tej pory na naszej stronie.. Sprawdź, co wiesz o naszym kraju?. Geografia …TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas z geografii Polski.. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata.. Śródziemnym Bałtyckim Północnym Pobierz …Czwartkowy test z geografii.. Od 2013, sprawdzamy światową wiedzę w kategorii geografia poprzez quiz online.. 25 pytań …Globalny Test Wiedzy o Geografii Polski.. Od 2013, sprawdzamy światową wiedzę w kategorii geografia Polski poprzez quiz online.. Rozwiąż QUIZ!. Rozwiąż QUIZ!. Test Wody podziemne oraz bilans wodny Polski.. Czy wiesz, jaki polskie pasmo górskie jest najwyższe?. Sprawdź, co wiesz o naszym kraju?. Sprawdź swoją wiedzę o PRL-u!. Test składa się z 12 pytań o …Geografia klasa V - krajobrazy Polski .Test dla uczniow klas V sprawdzajacy wiadomosci z wybranych krajobrazow Polski.Test wiedzy z geografii Polski.Test Wody powierzchniowe Polski.. Jest to wersja online, napisana w HTML5.Quizy geograficzne - geografia Polski, geografia świata.. Z iloma krajami graniczy …Pragnę powitać wszystkich na moim blogu, gdzie będę publikowała testy z książek nauczyciela z poszczególnych przedmiotów..

w Zapytaj.onet.pl.Test wiedzy z geografii Polski.

Rozwiąż QUIZ!. Dostęp mam do tych testów, ponieważ …Weź udział w ankiecie Test wiedzy z geografii: gdzie leży Polska?. 16 pytań sprawdzi wiedzę.. Test Zróżnicowanie i przydatność rolnicza gleb w Polsce.. Sprawdź, co wiesz o naszym kraju?. 10 W tym tygodniu testujemy Was z geografii.. To wiedzą nawet dzieci.. 10 W tym tygodniu testujemy Was z geografii.Test wiedzy z geografii Polski.. Geografia Polski.. Wyniki są oparte na odpowiedziach na …Testy z geografii.. Rozwiąż QUIZ!. Witajcie w naszym cotygodniowym teście, w którym sprawdzamy waszą wiedzę …Test z geografii dla klasy 7 dział 4 na podstawie podręcznika Nowa Era Planeta Nowa, rozdział "Rolnictwo i przemysł Polski".. W tej kategorii znajduje się.. Z nim jest jak z maturą - aby go zaliczyć, trzeba zdobyć …Tylko geografia Polski.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test wiedzy z geografii Polski.. 1506 testów.. ukryj podkategorie ».. Wiesz, jakie państwo zaznaczyliśmy na mapie?20 przekrojowych pytań z geografii - jak sobie poradzisz?. Polska - środowisko przyrodnicze i społeczno ekonomiczne Polski.. Położenie Polski w Europie.. Geografia Europy Znajomość mapy.. Wstrząsające ustalenia śledczych.. 10 W tym tygodniu testujemy Was z geografii.. Geografia fizyczna.. Sprawdź, co wiesz o naszym kraju?. 200 testów.. Rozwiąż QUIZ!.

Test Świat roślinny …Test wiedzy z geografii Polski.

Ogólnie jesteś zadowolony z poziomu swojej wiedzy …Które miasto jest stolicą Polski?. Przygotowany test …QUIZ: Geografia na 6-stkę.. Jesteś w stanie odpowiedzieć …To najtrudniejszy test z geografii i wiedzy o swiecie, jaki pojawil sie do tej pory na naszej stronie.Test wiedzy o geografii Polski!. »Globalny Test Wiedzy Geograficznej.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Zagraj w quiz wiedzy o kontynentach i krajach ze swoimi przyjaciółmi, kolegami z klasy lub rodziną i poznaj ciekawostki o planecie Ziemi i jej geografii.. Sprawdź, co wiesz o naszym kraju?. 10 W tym tygodniu testujemy Was z geografii.PRL Quiz Wiedzy - Test o PRL.. Rozwiąż quiz i zobacz czy pamiętasz dzieciństwo lub czy uważnie słuchałeś rodzinnych historii PRL …Test wiedzy z geografii Polski.. Nasza …Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej.. Od zachodu Polska graniczy z: Jak nazywał się pierwszy prezydent Polski?. Piotr Kalsztyn 2 lutego 2015, 8:38Test z geografii fizycznej Polski Zawiera 25 pytań.. Które jezioro jest najgłębsze?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt