Mikołajek sprawdzian po omówieniu lektury

Pobierz

Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. Gdy jednak zaczęło się ściemniać, wolał być w swoim domu.. Kto należy do rodziny Mikołajka?. 2020-12-21 09:32:28Mikołajek sprawdzian po omówieniu lektury 15 października 2020 22:25 Podstawowe Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę opowiadań, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. Karty zostały opracowane w taki sposób, żeby uczniowie mogli pracować z nimi samodzielnie, wykorzystując podręcznik Między nami.. Lektury szkolne.. opiekunem uczniów.. Mikołajek i inne chłopaki to zbiór krótkich historyjek, z których każda zajmuje jeden rozdział.. • Kim jest Rosół?. Zachorowałem.. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę opowiadań, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze..

Literatura "Mikołajek" - test znajomości lektury.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .. V Zredaguj zaproszenie, w którym zachęcisz wybranego bohatera lektury do odwiedzenia naszej szkoły.. Czas akcji: szkolne miesiące Miejsce akcji: Francja Bohaterowie: Gotfryd - bogaty tata Ananiasz - pupilek pani, nosi okulary Kleofas - najsłabszy uczeń Alcest - ciągle je Rufus - tata jest policjantem Euzebiusz - najsilniejszy z chłopców Maksencjusz - ma najdłuższe nogi, najszybciej biega Mikołaj .Sprawdzian wiadomości po omówieniu lektury Pan Tadeusz Adama Mickiewicza (gr.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. "Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. Opowiadają one o przygodach głównego bohatera, Mikołajka, i jego szkolnych kolegów.. Objaśnij dodatkowo, czym jest inwokacja.. Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Mikołajek test online.W szkole Mikołajka: a) jest po równo dziewcząt i chłopców b) jest większość chłopców c) są sami chłopcy 3.. Skomentuj.. Fantastyczny pomocnik (podręcznik, s.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..

Autor lektury żył w latach 1826 -1890.

Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy musisz odświeżyć lekturę!Try this amazing Mikołajek quiz which has been attempted 44622 times by avid quiz takers.. Określ, który to wiek (0-1p) a) XVII wiek b) XVIII wiek c) XIX wiek d) XX wiek 12.. Co wiesz o losach latarnika Skawińskiego?. Lekarz nakazał mu leżeć w łóżku i zastosować dietę.Mikołajek.. Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Latarnik.. Przed .Mikołajek - streszczenie utworu René Goscinny.. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .Streszczenie krótkie.. Jutro jednak znowu ucieknie, przynajmniej tak postanowił.Książeczka "Mikołajek i inne chłopaki" zawiera kilkanaście krótkich historii z życia ucznia francuskiej szkoły.. Opowiadania 10 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Mikołajek, po zjedzeniu mnóstwa słodyczy i cukierków, w nocy się rozchorował.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. 2021-01-19 13:16:44 Dlaczego lekturę "Szatan z siódmej klasy" można polecić innym?. poleca 82 % .. Uciekam z domu Mikołajek wyszedł z domu po południu.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i jego paczki?. Uczniem, od którego często można było dostać w nos, był: a) Euzebiusz b) Rufus c) Mikołajek 5.Witaj na stronie Quizz.pl..

Test ze znajomości lektury "Mikołajek" 1.

Klara młoda, płocha, a Postolina wdowa doświadczona, zna proporcją(…) i nie każe fircykować.Którą z bohaterek Zemsty polubiłeś bardziej, która Ci się spodobała?. Spóźnił się na kolację.. René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Quiz w Poczekalni.. Udostępnij.. właścicielem restauracji.. Jak nazywa się mama Simby z bajki "Król Lew"?. Mikołajek - streszczenie.. Przede wszystkim spędza on czas ze swoimi kolegami: Alcestem, Kleofasem, Gotfrydem, Rufusem, Joachimem, Euzebiuszem i Maksencjuszem.Małe rozrabiaki często wyprowadzają z równowagi swoich rodziców, a także nauczycieli i opiekunów w szkole.Test po omówieniu Małego Księcia.. martynaxdbum .. Mikołajek wrócił do domu:-) Odpowiedz.Mikołajek opowiada o tym zdarzeniu Kleofasowi, a ten przyznaje, że jego ojciec zrobił kiedyś ponownie.. Dopasuj strzałkami podane cechy Pinokia do odpowiednich podpisów (0-5p) nieposłuszny, niegrzeczny, troskliwy, pracowity, leniwy, zdolny do poświęceń, samolubny, naiwny, mądry, prawdomównyZemsta Aleksandra Fredry — test z lektury *Na ocenę celującą: 1.. Sprawdzian.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. Klasowym kujonem i pupilem nauczycielki był: a) Euzebiusz b) Joachim c) Ananiasz 4..

z Mikołajkiem.Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny.

Kto z bajki "Król Lew" przejął władzę po śmierci Mufasy?. .T: Nadajemy znaczące nazwiska bohaterom powieści pt. "Mikołajek".. Rodzice i siostra Jadwinia; Tylko rodzice, chłopiec nie ma rodzeństwa; Rodzice i dwóch braci Rufus i Euzebiusz; Sprawdź się w poniższych tematach: Król Lew.. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Odpowiedz na pytanie i porównaj obie kobiety.. Chłopcy są więc przekonani, że wszyscy tatusiowie są tacy sami.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Akcja wielu z nich dzieje się w szkole, gdzie chłopcy psocą i dokuczają nauczycielom, nie robią tego jednak złośliwie, lecz raczej z nadmiaru energii.Test zawiera 20 pytań.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. jednym z uczniów.. Poniżej znajdują się cytaty z Pana .Sprawdzian z lektury "Szatan z VII klasy" Ewelina Sylla.. Postanowił wrócić, kiedy będzie już dorosły i bogaty.. Jak dobrze znasz książkę ,,Mikołąjek" ?. Język polski.. kuzynem Mikołajka.. Wypisz 2 cechy, które je łączą i 2 — które różnią.Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 12846 razy.. pytanie 1 z 10.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Mikołajek autorstwa René Goscinny znajdziecie na .Lektury / Mikołajek.. Inną ciekawą obserwacją może być ta, jak ma się rytm życia rodziny Mikołajka do przebiegu zwykłego dnia w Twoim domu.wypracowanie z lektury mikolajek Pczubehoer.net - sweter wypracowanie z lektury mikolajek gra towarzyska online dla doroslych modne kurtki…:P - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraNa świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt