Napisz charakterystykę zenka wójcika

Pobierz

Jego ojciec jest alkoholikiem, który ma swój zakład samochodowy.. Podczas dzieciństwa spotkała go tragedia -stracił matkę i został skazany na wychowywanie przez ojca alkoholika, który nie potrafi dać nawet synowi ciepła i miłości, której każde dziecko bardzo potrzebuje.Charakterystyka Zenka Wójcika Ten obcy.. Ma około 16 lat i mieszka we Wrocławiu.. Podczas dzieciństwa spotkała go tragedia -stracił matkę i został skazany na wychowywanie przez ojca alkoholika, który nie potrafił dać nawet synowi ciepła i miłości, której każde dziecko bardzo potrzebuje.A gdyby miał tajemnicę, to nie zdradziłbym jej nikomu, żeby nie wiem co… I Zenek dziwiłby się (i wszyscy inni też), że chociaż młodszy, mogę zrobić to samo, co starszy.. Rodzic niestety wszystkie zarobione pieniądze wydawał na alkohol.Przydatność 70% Charakterystyka Zenka Wójcika.. Ten obcy - charakterystyka Zenka Wójcika.. Zenek Wójcik to szesnastoletni chłopak,który wraz z ojcem mieszka we Wrocławiu.Jego mama zmarła,a opiekę nad chłopakiem przejął ojciec,który prowadził warsztat samochodowy.Często po pracy przychodził pod wpływem alkoholu i bił i znęcał się nad Zenkiem.Chłopak nie wytrzymuje .Zenek Wójcik jest postacią trudną do jednoznacznej oceny, lecz można śmiało powiedzieć, że wzbudza sympatię i ostatecznie rehabilituje się w oczach czytelnika, który mógł go potępiać za kradzież pieniędzy i jabłek, do której dodatkowo namówił swych kolegów.Na pewno ocenę jego postępowania łagodzi wiedza o jego życiu i trudnej sytuacji, w jakiej znalazł się po .Charakterystyka Zenka Wójcika ("Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej) Zenek Wójcik jest jednym z bohaterów książki Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy"..

Zenek uciekł od ojca w poszukiwaniu swojego wuja Antoniego Janicy.Napisz charakterystykę Zenka Wójcika.minimum2 strony.

Treść.. Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami aż do śmierci matki.. Był trochę starszy od reszty dzieci, miał około czternastu, może nawet szesnastu lat.. Był trochę starszy od reszty dzieci, miał około czternastu, może nawet szesnastu lat.. Kpiny Zenka dotykały ją boleśnie.. Najbliższą mu osobą jest wuj Antoni Janica, brat mamy.. To samo - albo i więcej!". Głównym bohaterem powie?ci jest Zenek Wójcik, zbuntowany i niepokorny chłopiec, sierota, uciekinier.. Jednym z głównych bohaterów powieści pt. "Ten obcy" jest Zenek Wójcik.. Zenek Wójcik - to młody chłopaki, który mieszka we Wrocławiu ze swoim ojcem alkoholikiem.. Miał 16 lat pochodził z Wrocławia miał ciemne włosy i grube brwi, chłopiec był wysoki i szczupły.. Największy wpływ wywarła na niego Ula, która najlepiej ze wszystkich rozumiała Zenka i ona jedna znała odpowiedzi na pytania, na które nie chciał odpowiedzieć innym.Charakterystyka Zenka Wójcika.. Jego matka nie żyje, a ojciec pracuje w warsztacie samochodowym.. Filmy.. Jest wysportowanym szesnastolatkiem, niezwykle zwinnym i posiadającym zręcznościowe umiejętności.. Przez admin .. Gdy przybywa na wyspę nieopodal Olszyn jego twarz, szyja i ręce miały przykry, szarawy kolor, właściwy ludziom po długotrwałej .Głównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: "Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik..

Chłopiec po odejściu matki postanowił odnaleźć wujka a następnie zamieszkać u niego.Tag: Napisz charakterystykę Zenka Wójcika "Ten obcy" charakterystyka Zenona Wójcika.

Zenek Wójcik to nastolatek pochodzący z Wrocławia.. Zenek Wójcik to tytułowy bohater powieści Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. Jego matka zmarła, zaś ojciec posiada warsztat samochodowy.. Podczas dzieciństwa spotkała go tragedia -stracił matkę i został skazany na wychowywanie przez ojca alkoholika, który nie potrafi dać nawet synowi ciepła i miłości, której .Charakterystyka Zenka Wójcika.. Wyznał, że szuka wujka.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Charakterystyka Zenka Wójcika.. Po wizycie, mimo że miał przykazane trzy dni nie wstawać z łóżka, młody ucieka bojąc się pobytu w szpitalu.. To główny bohater powieści dla młodzieży Ireny Jurgielewiczowej "Ten obcy".. Zenek był starszy od reszty bohaterów.. Zrozumiał, że na Ziemi istnieją ludzie, którym można zaufać.. Po śmierci matki, która zawsze broniła go przed atakami ojca-alkoholika, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.Zenek Wójcik charakterystyka postaci.. poleca 85% 10820 głosów.. Jego matka nie żyje.. Głównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: "Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Jednym z głównych bohaterów powieści pt. "Ten obcy" jest Zenek Wójcik.. Ma około 16 lat i mieszka we Wrocławiu.. Ponieważ nie chciał już dłużej znosić szykan i znęcania się, postanowił uciec do wuja, Antoniego Janicy.Zenek Wójcik - charakterystyka..

Zenek uciekł od ojca w poszukiwaniu swojego wuja Antoniego Janicy.Napisz charakterystykę Zenka Wójcika z powieści Ten... - rozwiązanie zadaniaGłównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: "Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.

Matka zawsze broniła go przed ojcem alkoholikiem.. Zenek był starszy od reszty bohaterów.Charakterystyka Zenka Wójcika z lektury "Ten Obcy".. Uciekł z domu, ponieważ czuł się niekochany przez ojca, który był alkoholikiem.Zenek Wójcik - charakterystyka.. Całe wypracowanie →Powieść Ireny Jurgielewiczowej "Ten obcy" to opowieść wielowątkowa, która posiada również wielu bohaterów.. Uciekł z domu ponieważ czuł się niekochany przez ojca, który był alkoholikiem.. Zenek Wójcik to główny bohater książki pt. "Ten Obcy".. Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej: "Ten obcy".. Jego matka nie żyje.. Chłopak uciekł z domu, ponieważ ojciec nadużywał alkoholu i znęcał się nad nim….. Jego ojciec był alkoholikiem bił go i upokarzał matka chłopca zmarła.. Kiedy przybył na wyspę, jego twarz, szyja i ręce miały przykry, szarawy kolor, właściwy ludziom po długotrwałej podróży bez możliwości umycia się i zmiany ubrania.Chłopiec miał chude policzki i szeroko rozłożone brwi.Charakterystyka Zenka Wójcika ("Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej) Charakterystyka Zenka Wójcika, bohatera książki Jurgielewiczowej "Ten obcy" Charakterystyka bohaterów książki "Ten obcy" Charakterystyka bohatera lektury " Ten Obcy" Charakterystyka Uli Zalewskiej z powieści "Ten Obcy" Ireny JurgielewiczowejZenek Wójcik to główny bohater lektury ,,Ten obcy'' ,którą napisała Irena Jurgielewiczowa..

Ojciec się nad nim znęcał, dlatego uciekł z domu, by stworzyć nowy dom ze swoim wujkiem Antonim Janicą.Charakterystyka - zobacz jak napisać charakterystykę, jaki układ elementów zastosować, jakie występują jej rodzaje, zapoznaj się z przykładem charakterystyki.Z rozmowy wynika, że Zenek Wójcik jest w drodze, porusza się autostopem.

Do Olszyn przybył z Wrocławia, gdzie po śmierci matki mieszka z ojcem - alkoholikiem, kierującym warsztatem samochodowym.Zenek Wójcik to główny bohater powieści Ireny Jurgielewiczowej Ten obcy.. Gdy zmarła jego matka ,chłopiec został skazany na wychowywania przez ojca.. • "Oczy Pestki znowu zamigotały gniewem.. Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami.. Zenek Wójcik to główny bohater książki pt. "Ten Obcy".. Jego matka nie żyła.Zenek Wójcik główny bohater lektury Ten Obcy.. Nigdy jeszcze nie zachowywał się w ten sposób.Zenek Wójcik stawał się coraz bardziej opanowany, mniej uparty i opryskliwy.. plan wydarzeń?. Jego ojciec jest alkoholikiem, który ma swój zakład samochodowy.. Zenek Wójcik to główny bohater powieści Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten Obcy" ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt