Test karta rowerowa quiz

Pobierz

Udostępnij Udostępnij wg Betik4.. Brakuje odpowiedzi.. 1) Kierujący rowerem, poruszając się w strefie zamieszkania, ma obowiązek:Preview this quiz on Quizizz.. Edytuj elementy.. Pierwsza pomoc.. Przepisy ogólne.. Obowiązek ustąpienia pierwszeństwa na zwężonym odcinku drogi określa znak: 5.. [QUIZ] Uwaga!. Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne.. Wiek nie ma znaczenia.. TVN: Tomasz M. porwał i zamordował 11-latka.. Komu można przetoczyć ten typ krwi?. 2) Za tym znakiem, rowerzysta na najbliższym skrzyżowaniu: a) musi ustąpić rowerzyście wjeżdżającemu z lewej strony, b) może skręcić w lewo, Jaka jest szansa, że zdasz tegoroczne egzaminy?Żeby zaliczyć test musisz udzielić co najmniej 12 poprawnych odpowiedzi (80%).. Zakaz skrętu w lewo może być oznaczony znakiem: 8.1) Odległość tego znaku od przejścia dla pieszych na drogach o dopuszczalnej prędkości powyżej 50 km/h, wynosi: a) do 100 metrów, b) od 150 do 300 metrów, c) ponad 300 metrów.. Oprócz tego testy i quizy z zakresu ruchu drogowego.Sprawdź czy zdasz test na karte rowerową, jeśli juz ja zdales to sprawdź czy jestes ostroznym kierowcą rowerua) b) c) 4) Obowiązkowy element roweru to: a) Dzwonek rowerowy b) Bidon c) Błotniki 5) Kto powinien posiadać kartę rowerową?. Droga przeznaczona dla ruchu rowerów oznakowana jest znakiem: 7.. Zaznaczone odpowiedzi możesz zmienić..

...Karta rowerowa - Test.

Tramwaj na skrzyżowaniu o takim kształcie: niezależnie od zastosowaniego oznakowania pojedzie zawsze jako pierwszy, musi ustąpić rowerzyście zgodnie z zasadą prawej ręki.. Sygnał ten oznacza: TESTY NA KARTĘ ROWEROWĄ DRAFT.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Zaznacz pole przy prawidłowej odpowiedzi.. JulkaZajac04 5 lat temu.. 269 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Polub.. Liczą się umiejętności.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. A jak jest z twoją wiedzą na ten temat?. Wjazd w obszar, gdzie pieszy ma pierwszeństwo przed pojazdami oznaczony jest znakiem: 6.. Pierwszeństwo przejazdu.. właśnie zrobiłam ten quiz żeby się dowiedzieć, bo za nie długo zdaję.. Czy zdałabyś test na kartę rowerową?Czy zdałbyś egzamin na kartę rowerową?. 1) Znak ten oznacza a) drogę dla rowerów b) koniec drogi dla rowerów c) zakaz ruchu rowerów 2) Na tym skrzyżowaniu kolejność przejazdu będzie następująca: a) 1, 2, 3 b) 3, 2, 1 c) 1, 3, 2 3) Kierującemu rowerem zabrania się a) czepiania się pojazdu b) zawracania c) wyprzedzania innych pojazdów 4) Kierujący .Strona zawiera niezbędne informacje o przepisach ruchu drogowego dla wszystkich tych, którzy chcą zdawać na kartę rowerową.. W jakim wieku można zdawać egzamin na kartę rowerową by samodzielnie poruszać się po drodze?.

Zaznacz, aby zobaczyć wynik.Karta rowerowa nazywana jest pierwszym prawem jazdy.

Więcej.. Rozpocznij test.. 1) Kierujący rowerem poruszający się jezdnią jednokierunkową, który chce skręcić w lewo na skrzyżowaniu:Krótkie testy do nauki (po 6 pytań) Wyposażenie roweru.. Wymagane logowanie .Żeby zaliczyć test musisz udzielić co najmniej 12 poprawnych odpowiedzi (80%).. Zachowanie przy znakach.. Osadź .. "Wstępowało w niego drugie oblicze".. Zachowanie wobec pieszego.. wjeżdżają z drogi dla rowerów na jezdnię, lub przez nią przejeżdżają, b) mają pierwszeństwo przed innymi uczestnikami ruchu , c) mogą korzystać z całej szerokości jezdni.Czy zdałbyś egzamin na kartę rowerową?. TESTY NA KARTĘ ROWEROW .. w tej sytuacji ma pierwszeństwo przed rowerzystą.. Aby zdać test, twoje dziecko musi nie tylko umieć jeździć na rowerze, ale i poznać przepisy ruchu drogowego.. Czy zdasz egzamin na kartę rowerową?. To nie jest łatwy quiz.Quizy Os. Skomentuj.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Udostępnij.. Czy nosisz na sobie maskę?. Więcej krótkich testów.Mały Test z Karty Rowerowej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt