Sprawdzian felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi pdf

Pobierz

Nika miała.. @joana_potterhead_21 Lubie felix neta i nike ale miałam to w 6 klasie więc nwm po co mam czytać to jeszcze raz skoro wm że dostane 5?. Książka "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" łączy cechy różnych odmianTest z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. 19/23 po jutra mam sprawdzian pewnie dostanę 3 albo 4.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziPDF • Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi • pliki użytkownika felixnetinika przechowywane w serwisie Chomikuj.pl Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): ze świata "Felixa, Neta i Niki" Dotychczas w serii ukazały się: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi (2004) Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa (2005) Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów (2006) Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności (2007) Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek (2008) Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 2.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science fiction autorstwa Rafała Kosika.Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w listopadzie 2004 przez Powergraph.Opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum.W Warszawie Gang Niewidzialnych Ludzi napada na banki ale żaden wybitny naukowiec nie .Witaj na stronie Quizz.pl..

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

1576 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zablokuj Zgłoś.. Ale tata Niki żyje!. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Skomentuj.. Jedna z tajemnic Niki to: posiadanie dziwnych umiejętności, farbowanie włosów.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. W jakich miejscowościach toczy się akcja powieści?. A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.. bycie siostrą bliźniaczką, obawa przed myszami, Dalej #6. chomik8.. Sprawdź swoją znajomość tej lektury .. Sprawdź swoją wiedzę!. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. MartekM • 4 miesiące temu.. Skomentuj.. Znudzony stra żnik zamkn ął drzwi na klucz, ziewn ął, leniwie podci ągn ął obwieszony broni ą pas i sprawdzi ł, czy wszystkie komputery zosta ły wy łą czone oraz czy nikt niepowo łany nie pozosta ł w budynku.1 Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszedł ostatni klient.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.RafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1. ..

Kto jest autorem książki pt. " Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"?

Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. Test składa się z 12 pytań.. Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika.. Test ze znajomości lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Odpowiedz.. Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Jedna powieść wiele gatunków 2 Temat 2. profile internetowe bohaterów 7 Temat 3.. Udostępnij.. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .Wprowadzenie do lektury pt. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziWprowadzenie do lektury pt. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. rude włosy.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby .Lektury 4-6 (Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Akademia Pana Kleksa, Hobbit) Lektury 7-8 (Opowieść wigilijna, Zemsta) Teoria literatury (Odmiany powieści)Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. Odpowiedz.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Zaznacz .. "FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST PYTANIA.. Bohaterowie, (ich wcześniejsze przygody opisuje książka Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialanych Ludzi), uczniowie pierwszej klasy warszawskiego gimnazjum, wpadają w wir ..

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

Co było powodem spadku temperatury w kwaterze głównej?. "Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa" to pełna doskonałego humoru i trzymająca w napięciu sensacyjna powieść dla młodych czytelników.. Szukaj.. Szkoła latania (plik pdf) Stowarzyszenie umarłych poetów (plik pdf) Sztuka czytania - materiały dla nauczycieli (plik pdf) ^Felix i Net, Dalej #5.. Jak nazywali się główni bohaterowie książki?. Zawiera 9 pytań.. Jedną z nich jest "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Udostępnij.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Tatry .Kanon lektur w klasie 6 jest bardzo zróżnicowany.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!1 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna Bandulet Spis treści Temat 1.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz..

Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !

Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Co Net nosiła zawsze w plecaku?Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Są pozycje klasyków oraz całkiem nowe, ciekawe książki.. Nowoczesny świat tradycyjnych wartości w powieści Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4.Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Oto Quiz dotyczący różnych rzeczy z książek o nazwie Felix, Net i Nika.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszed ł ostatni klient.. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. Rozwiąż test!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Ikigai 11 miesięcy temu.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z lektury!. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt