Streszczenie lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi szczegółowe

Pobierz

poleca 82 % 3358 głosów.. Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. chomik8.. W książce Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ukradli Felixowi dziesięć złotych na początku roku szkolnego.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma także "superzegarek", który oprócz godziny pokazuje takie informacje jak czas wschodu i zachodu słońca, oraz ma wbudowany alarm.Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. 2012-10-01 15:47:03 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?. Wchodzą do biurowca, stamtąd do magazynku i przez otwór w podłodze docierają do podziemi.. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. 2009-05-31 13:23:271 Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszedł ostatni klient..

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Test składa się z 12 pytań.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Streszczenie.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz Gang .Streszczenie lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Zarejestruj się!. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziRafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. Lekturek to strona, na której znajdziesz prawie każde streszczenie lektury które Cię interesuje.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4..

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

Dodawaj wpisy.. Skomentuj.. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Lektury / Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Rozwiąż test!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Nika miała.. Otrzymuj osiągnięcia.. Zdobywaj obserwujących.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?. Zapisuj ulubione.. Ciągle nie może przejść do następnej klasy.Oto Quiz dotyczący różnych rzeczy z książek o nazwie Felix, Net i Nika.. Ale tata Niki żyje!. Kim z zawodu jest mama Neta?. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?POWIEŚĆ PRZYGODOWA: Bohaterowie zdobywają nowe doświadczenia, pokonują przeciwności losu., W książce występują liczne zwroty akcji i przygody., POWIEŚĆ SEINCE FICTION: Książka ukazuje możliwe zagrożenia związane z rozwojem technologii., Nauka i technika są rozwinięte bardziej niż w rzeczywistości., POWIEŚĆ MŁODZIEŻOWA: Utwór porusza problemy wieku dorastania .Streszczenia i opracowania lektur szkolnych..

Treść ...Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika.

Zamykamy wszystkie sekrety książki w lapbooku 17 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna BanduletMarcel - uczeń kl. trzeciej "b".. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Tatry .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Niczego nie znajdują, więc wychodzą z kanału, którym wędrowali, na ulicę.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to powieść, w której wydarzenia rozgrywają się dynamicznie i jest ich bardzo wiele.. rude włosy.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Postacie tytułowe Felix Polon.. Szukaj.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Felix net nika; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz GangFelix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6)..

Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.

Tom 1 Dałam tej beznadziejnej lekturze 1 ,ponieważ było tam powiedziane ,uwaga cytuje " Jesteś lepsza niż Gandalf" a każdy wie ,że Gandalf jest lepszy od wszystkich!. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. Sprawdź swoją wiedzę!. Razem z Rubenem, który przestał być jego kolegą w trzeciej części, był postrachem szkoły.. Odpowiedz.. 4 .Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Obejrzyj szczegółowe streszczenie lektury i zaoszczędź swój czas dzięki lekturek.pl!Lista wszystkich lektur - - MATEMATYKI: Net i Nika dowiadują się, że w miejscu, w którym stał kościół, jest teraz inny budynek.. Chłopak o niskim ilorazie inteligencji, za to arogancki i silny.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): na stronie Quizz.pl.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Sprawdź swoją znajomość tej lektury ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt