Test z lektury mikołajek i inne chłopaki

Pobierz

Lektury obowiązkowe Lektury uzupełniające "Dynastia Miziołków" "Magiczne drzewo.. Czerwone krzesło" - test 1 "Magiczne drzewo.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Prezentacja bohaterów // odp.Test ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" .. Test z matematyki, który powinieneś zdać!. Postanowił wrócić, kiedy będzie już dorosły i bogaty.Mikołajek i inne chłopaki Wakacje Mikołajka Joachim ma kłopoty Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dokładne przeczytanie wyżej wymienionych utworów.. Kto z bajki "Król Lew" przejął władzę po śmierci Mufasy?. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego.. Skomentuj.. Czerwone krzesło" - test 3 "Panna z mokrą głową .Jak dobrze znasz książkę "Mikołajek i inne chłopaki"?. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Mikołaj to pełen życia, temperamentu chłopiec.Streszczenie krótkie.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Przyjście Kleofasa do szkoły w okularach.. Rozpocznij test.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury "Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny i J.J Sempe..

0%Test z treści lektury ,,Mikołajek i inne chłopaki" 1.

[AUDIOBOOK] Mikołajek i Inne Chłopaki CAŁY AUDIOBOOK PL[AUDIOBOOK] Mikołajek i Inne Chłopaki CAŁY AUDIOBOOK PL[AUDIOBOOK] Mikołajek i Inne Chłopaki CAŁY AUDI.. Mikołajek i inne chłopaki to zbiór krótkich historyjek, z których każda zajmuje jeden rozdział.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Mikołajek test online.Mikołajek i inne chłopaki: a. to liryka b. to zbiór opowiadań c. to baśń d. to mit 11.W toku relacji wprowadzone zostają postaci kolegów z klasy - pochodzącego z bogatego domu Gotfryda, nieco narwanego Euzebiusza, lizusa Ananiasza, syna policjanta Rufusa, najgorszego w .Info o mikołajek test z lektury.. Opiekun klasy Mikołajka to: a. Ekspertka opowiadała o tym, jak działają zmysły malucha, a ich prawidłowy rozwój wpływa na życie również w przyszłości.1) Główna osoba w lekturze a) Alcest b) Mama c) Nauczycielka Mikołajka d) Rufus e) Mikołajek f) Euzebiusz 2) Najlepszy przyjaciel Mikołaja a) Ananiasz b) Alcest c) Rufus d) Kleofas e) Gotfryd f) Euzebiusz 3) Dziewczyna, w której zakochał się Mikołaj a) Aleksandra b) Maja c) Emilia d) Natalia e) Dominika f) Ludeczka 4) Jak się nazywał chłopak co był pieszczotkiem Nauczycielki .Mikołajek Test wiedzy z lektury..

Zdrap swojego ...Mikołajek i inne chłopaki.

U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. 2013-06-04 16:53:13; Napisz opowiadanie na temat jednej przygody książki pt. : " Mikołajek i inne chłopaki " 2011-03-09 16:02:30 " Mikołajek i inne chłopaki" - zadanie z polskiego 2015-04-16 12:48:37; Dajcie streszczenie do Mikołajek i inne chłopaki.. Termin i miejsce konkursu: 11.05.2006r., godz. 1500, Biblioteka Publiczna w Wapnie Organizatorzy konkursu: Biblioteka Publiczna w Wapnie i Zespół Szkół w WapnieTesty Z Mikołajek I Inne Chłopaki: Lektura "Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny, J. J. Sempe wyd 2010 tw.. Udostępnij.. Opowiadają one o przygodach głównego bohatera, Mikołajka, i jego szkolnych kolegów.. Tymczasem żółta kredka przez cały czas leżała w domu na podłodze i to o nią tata przewrócił się pod drzwiami jadalni.Na świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Ćwiczenie prawda/fałsz // odp.. Uciekam z domu Mikołajek wyszedł z domu po południu.. René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Jego tata ciężko pracuje, zaś mama zajmuje się na co dzień domem..

Mikołajek i inne chłopaki DRAFT.

a) Mikołajek b) Ananiasz c) Alcest d) Rufus 28) Kim jest tata Rufusa?Witaj na stronie Quizz.pl.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. Autorem książki jest Rene Goscinny.. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Mikołajek.. Rosół b.Test sprawdzający Twoją znajomość lektury "Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny i J. J. Sempe.. czareks2101.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Autorem Mikołajka.. jest: a. René Goscinny b. Carlo Collodi c. Jules Verne d. Jean de La Fontaine 2.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Mikołajek to główny bohater książeczki "Mikołajek i inne chłopaki".. Mikołajek ciągle nie może zrozumieć, dlaczego pan woźny nie lubi słońca.. Rodzice i siostra Jadwinia; Tylko rodzice, chłopiec nie ma rodzeństwa; Rodzice i dwóch braci Rufus i Euzebiusz; Sprawdź się w poniższych tematach: Król Lew.. Część 1.. Kto należy do rodziny Mikołajka?. Przed .. :P - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraLektura mikołajek i inne chłopaki opisz Kleofasa i Alcesta..

WięcejTest z lektury "Mikołajek" - poziom trudny.

MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. pytanie 1 z 10.. Test składa się z 15 pytań.Gdzie rozgrywają się wydarzenia książki "Mikołajek i .". Mikołajek i inne chłopaki DRAFT.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?Mikołajek i inne chłopaki - plany wydarzeń, Kleofas ma okulary 1.. Czerwone krzesło" - test 2 "Magiczne drzewo.. Czy poradzisz sobie nawet z trudnymi pytaniami dotyczącymi książki?. Eliza_Kosko 3 lata temu.. Sprawdź .. Wybierz prawidłową odpowiedź.. "Mikołajek i inne chłopaki" to lektura sugerowana dla klasy 4.. W szkole Mikołajka: a. jest 10 dziewczynek b. jest większość chłopców c. jest większość dziewczynek d. są sami chłopcy 3.. Jak nazywa się mama Simby z bajki "Król Lew"?. Ma, podobnie jak jego szkolni koledzy około siedmiu, ośmiu lat.. Akcja wielu z nich dzieje się w szkole, gdzie chłopcy psocą i dokuczają nauczycielom, nie robią tego jednak złośliwie, lecz raczej z nadmiaru energii.Mikołajek wrócił do domu smutny, ponieważ pudełko było zepsute, niektóre kredki połamane i co najważniejsze - nadal brakowało jednej z kredek.. !W związku z tym, że chłopcy zawsze rozrabiają, woli, żeby ciągle padało, bo wtedy jest ich mniej na boisku bądź w ogóle nie wychodzą na dwór.. 11th grade .Za nami pierwszy z 6 bezpłatnych webinarów dla rodziców, organizowanych w ramach akcji "Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem" i prowadzonych przez Dorotę Zawadzką..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt