Opisz swoją ulubioną książkę po niemiecku

Pobierz

Oto kilka niemieckich książek, które pomogą Ci szlifować język, a przy okazji nie przysporzą męk porównywalnych z cierpieniami młodego Wertera.. Moja ulubiona ksiązka to '' Tajemnice Ogrodu" Jest bardzo interesująca i ciekawa .Jestam pewna dziewczyka o imieniu Mary.Jest ona szczupłą i drobną dziewczynką , włosy żółe tak samo jak twarz , ponieważ Mary urodziła się w Indiach.Pewnego dnia jej rodzinie zapadła epidemia cholery1.. 2.Wtedy zostaje okradziony.Opisz swoją ulubioną książkę po angielsku od 50 do 100 słów (proszę o tekst, który mógłby napisać uczeń 1 klasy gimnazjum).. Zobacz odpowiedź.. Sie hat zirca 1 (ein) Meter 75 (fnfundsiebzig).Przydatność 50% Moja ulubiona książka- tekst prezentacji ustnej.. Czy mógł by ktoś te zdania przetłumaczyć na język niemiecki?. .Moja ulubiona książka.. (1 zdanie)-jak ona wygląda?. Odpowiedz.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym .POMOCY!. Forum Pomoc językowa - Sprawdzenie Tutaj macie tekst.. opisz ja tutaj po polsku najpierw :p. waszą którą przeczytaliście i wam się spodobała podajcie autora tytuł gównych bahaterów ile stron ma książka opiszcze w minimum 10 zdaniachOpisz swoją ulubioną książkę po niemiecku.. Moimi ulubionymi horrorami to cała seria książek (horrory sciene-fiction) Roberta Stine'a, które czytałam po niemiecku.1.Opisz po niemiecku swoją ulubioną pore roku..

Opisz swoją ulubioną książkę po niemiecku.

Jest to zbiór opowiadań o genialnym detektywie, który posługując się dedukcją i znajomością wielu nauk takich jak .. .Książki po niemiecku: co czytać, by uczyć się szybciej.. tylko prosze o odpowiedzi na poziomie 5 klasy :) +0 pkt.. Ulubiona - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Zaloguj się, by dodać komentarz.Język niemiecki Gimnazjum rozwiązane Opis ulubionej książki po niemiecku min 10 zdań 2 Zobacz odpowiedzi Reklama Reklama Liizak Liizak Mein Lieblingsbuch ist The Chronicles of Narnia.. Opisz swoją ulubioną książkę po niemiecku.. !Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz Swoją Ulubioną Nauczycielkę!Po Niemiecku:D Jest naszą wychowawczyni.Nazywa się Sabina Kmiecik.I dopiszcie tam jeszcze coś aha i z tłumaczeniem od razu!. Książka ta jest o chłopcu z drewna, któremu rósł nos gdy kłamał.Musisz przetłumaczyć "SWOJĄ ULUBIONĄ KSIĄŻKĘ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. (1 zdanie)-dlaczego ją lubisz?. Tak jak w języku polskim przez przypadki odmieniają się rzeczowniki w niemieckim są to głównie rodzajniki których w naszym języku nie ma .opisz swoją ulubioną książkę.. Z góry dzięki .Dom bez książek to dom bez okien Opowieść o mojej ulubionej książce O moim domu nie można powiedzieć że jest to dom bez książek ponieważ mamy ich bardzo .Moja ulubiona książka- tekst prezentacji ustnej..

Moja ulubiona książka po niemiecku.

:) Proszę tylko nie z tłumacza!. Ulubionej książki kryminalnej nie mam.. Treść.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Proszę nie tłumaczyć w np.Google Tłumacz itp.Daje najOdpowiedz przez Guest.. Ananka jest najzwyklejszą dziewczynką pod słońcem.. Opisz po niemiecku swoją ulubioną rzecz, uwzględnij:-co to za rzecz ?. Ulubiona książka po niemiecku Słownik polsko-niemiecki zobacz ulubiona książka po polsku.. Filmy.. Dzięki!. A wiecie jak po niemiecku jest mól książkowy?. Die Leseratte - czyli szczur książkowy.Opublikowany in category Polski, 29.09.2020 >> .. (1 zdanie) w sumie 5 zdań!. rozwiązane.. Zobacz odpowiedzi.. (ważne żeby był zwrot "o tytule") Autorem tej książki jest Carlo Collodi.. poleca 80% 1200 głosów.. Potem trzeba napisac, w jakim utworze się pojawia.. 2.Opisz po niemiecku jaka dziś jest pogoda.. Question from @Kroliczek505 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiOpisz swoją ulubioną dyscyplinę sportową ( Piłka nożna ) po niemiecku.. Moją ulubioną postacią literacką jest Ania Shirley, główna bohaterka "Ani z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery.. Powieść opowiada o przygodach Ananki Fishbein i tajemniczej Kiki Strike..

Moją ulubioną książką jest książka o tytule Pinokio.

Moją ulubioną książką są ,,Przygody Sherlocka Holmesa" napisane przez sir Arthura Conan Doyle'a u schyłku XIX wieku i początku wieku XX.. Die Leseratte czyli szczur książkowy.. Mam opisać swoją ulubioną książkę .Myślałam o 'Harrym Potter i Kamień Filozoficzny'.. :))) Z góry dziękuję.. (2 zdania)-skąd ją masz?. O korzyściach płynących z czytania literatury w oryginale nie trzeba chyba nikogo przekonywać.. Jest to mały chłopczyk dość szczupły o kręconych blond włosach.My favorite book is.. - moją ulubioną książką jest.. Writing by.. - napisana przez.. It is criminal book/ fantastic book - jest to kryminał/ fatastyka.Opisz swoją ulubioną pore roku po niemiecku.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "SWOJĄ ULUBIONĄ KSIĄŻKĘ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Tak, więc moje ulubione książki fantasy to Harry Potter, Igrzyska Śmierci.. Powiedz dlaczego ci się podoba.. Mam powiedzieć co najbardziej mi się w niej podobało i dlaczego tą książke najbardziej lubię .Czytałam tą książke i podobała mi się ale zupełnie nw jak mam to opisać POMOCY TO NA JUTRO!. Jest to zbiór opowiadań o genialnym detektywie, który posługując się dedukcją i znajomością wielu nauk takich.Moją ulubioną książką jest książka Antoine de Saint-Exupery pt "Mały Książe"Opowiada ona o chłopczyku zamieszkującego asteroidę B-612, który przybyłna Ziemię i się pojawił na Saharze, gdzie spotkał pilota uszkodzonego samolotu..

Muszę po Niemiecku opisać moją ulubioną książkę.

Na początku należy podać imię, nazwisko postaci, po prostu krótko ją przedstawic.. Opis ulubionej książki po niemiecku min 10 zdań 2 Zobacz odpowiedzi Liizak Liizak Mein Lieblingsbuch ist The Chronicles of .Dzisiaj Hania opowie nam o swojej ulubionej niemieckiej książce..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt