Sprawdzian z lektury karolcia pytania

Pobierz

Kto ze Świerszczykowych bohaterów używa miotły nie tylko do sprzątania?. W teście W pustyni i w puszczy znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1: Jak na nazwisko miała Nel?. Jesteś uważnym czytelnikiem.. a) Maria Kruger b) Maria Konopnicka c) Astrid Lindgren 2.Z kim mieszkała Karolcia?. Karolcia rozmawiała pierwszy raz z koralikiem: a) gdy myła ręce b) gdy go znalazła c) gdy poszła spać 13.. 11-6 punktów - Starasz się, ale słabo pamiętasz treść lektury.. Karta pracy,,Dziewczynka z zapałkami"- karta pracy 1.Co sprzedawała bohaterka opowiadania?. Pierwszy czar koralika to.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Niektóre z nich mogą trafić Ci się na sprawdzianie z "Lalki".. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. Ciotka Agata mając koralik w ręku wyczarowała: a) wiele tac z ciastkami z kremem b) kilka tortów c) górę owoców 15.Karolcia - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Karolcia.. b) Karolcia i Piotr chcieli obdarować wszystkie dzieci prezentami.. Samochód pana prezydenta miasta miał kolor: A/ czerwono - czarny, B/ srebrny, C/ niebiesko - czerwony.. Pytania zawarte w teście.. Jakie relacje łączyły: Macieja Boryne i Józkę (ojciec-córka) Hanka i Antek (żona-mąż) Dominikowa i Jagna (matka-córka) Jagna Paczesiówna Jędrek (siostra-brat) Jędrek i Szymek (brat-brat=bracia) Kowal i Maciej - (Kowal+Magdalena - to córka Macieja Boryny) Maciej i Grzela (ojciec .Witaj na stronie Quizz.pl..

Pytania do lektury Karolcia Otwórz pudełko.

Pytanie 3: Jaka była Nel?. Po zjedzeniu pierniczka z domku Baby Jagi wszyscy stawali się: A/ niewidzialni, B/ mądrzejsi, C/ lepsi.. Lektura - Szewczyk Dratewka - opis bohatera Brakujące słowo.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: KarolciaTest zawiera pytania dotyczące książki pt ,,Karolcia" Test zawiera pytania dotyczące książki pt ,,Karolcia" Szukaj.. Świetnie!. a)z mamą, tatą, ciotką b)z rodzicami, bratem i siostrą c) z dziadkami 3.Jaki kolor miał koralik znaleziony przez Karolcię?. Karolcia ją dostaje - i przekonujemy się, że jest bardzo miłą, życzliwą i pozbawioną egoizmu dziewczynką.Test Z "Chłopów" tom I JESIEŃ - sprawdzian z treści lektury - poziom rozszerzony.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Obok rodziców najbliższą rodziną była dla niej ciocia Agata..

Kto jest autorem lektury "Karolcia"?

Milionerzy: Among Us!Karolcia lektura,test - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSerwis 45minut.pl został stworzony z myślą o nauczycielach.a) Karolcia i Piotr chcieli być niewidzialni.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Lista pytań z lektury Karolcia.. pytanie 1 z 15.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Karolcia wyczarowała kiedyś dla ciotki Agaty: a) kaczkę na obiad b) indyka na obiad c) kurę na obiad 14.. W momencie rozpoczęcia opowieści o tytułowej bohaterce zbliżał się koniec roku, za parę dni Karolcia miała otrzymać świadectwo szkolne z promocją do klasy trzeciej.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Klasa 2 Polski.. Z pewnością każde dziecko marzy o tym, aby mieć taką możliwość.. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(.). Agnieszka K. Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia.4.. Podczas wyprawy do domu towarowego Karolcia i Piotr wpadli na: A/ lemoniadę, B/ lody, C/ pączki.. Pytanie 4: Jakie zwierzęta .Zobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Te pytania są z lektury "Karolcia" Proszę pomżcie bo nie daję rady !Twój wynik: 20/20 Na piątkę!. Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Pytania te pozwalają sprawdzić wiedzę i zrozumienie tekstu po przeczytaniu lektury, co znacząco pomaga w przygotowaniu się na sprawdzian..

16-12 punktów - Dobrze znasz treść lektury.

c) Karolcia i Piotr chcieli, żeby spełniły się wszystkie marzenia mieszkańców ich podwórka.. U góry znajdziesz quiz Karolcia i niebieski koralik.Karolcia i niebieski koralik - przetestuj swoją wiedzę.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Opis testu.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Karolcia to powieść o przygodach małej dziewczynki, która staje się posiadaczką magicznego koralika spełniającego życzenia.. Rozwiąż test!Karolcia, część 1 : Audiobook z ilustracjami | Lektura szkolna | Siedmioróg TVKup książkę lub audiobook Karolcia : - pytania szczegółowe do lektury i z lektury.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Plik KAROLCIA TEST.doc na koncie użytkownika zinco • folder Karty pracy do lektury, sprawdzian • Data dodania: 4 mar 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Quiz o lekturze "Karolcia" Quiz o "Karolci" 1.Kto jest autorem opowiadania pt. "Karolcia"?. wg Afrodytap.Dlaczego lekturę "Szatan z siódmej klasy" można polecić innym?. d) Karolcia chciała nowa lalkę, a Piotr nowy rower.Przy jakiej ulicy mieszka Karolcia?.

KAROLCIA /test ze znajomości lektury/ DRAFT.

Pytanie 2: Jak Nel nazwała Słonia?. - bombki, - zapałki, - kartki świąteczne, - stroiki 2.Jakie buty miała dziewczynka?. a)różowy b)niebieski c)złoty 4 .Quiz wiedzy z lektury szkolnej "Karolcia".. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze "kwiat kalafiora".Wypełniając test wiedzy, sprawdzasz ile wyniosłeś czytając tą lekture.. Pamiętasz istotne fakty.. KAROLCIA /test ze znajomości lektury/ DRAFT.. Jak ma na imię Świerszczyk?Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi.. "Anaruk chłopiec z Grenlandii" - test sprawdzający znajomość lektury dla klasy III 21-17 punktów - Wspaniale znasz treść lektury.. - pantofelki, - klapki, .Karolcia była jedynaczką.. Gdzie wychowywała się Mary?. Czy te sytuacje Cię denerwują?. 0 .Witaj na stronie Quizz.pl.. 2020-12-21 09:32:28 Omow watek Jana i Cecylii zwracajac szczegolna uwage na: idealizacje postaci sakralizacje rzeczywistosci arkadyjska wizje swiata otaczajacego bohaterow wymowe tego watku w dyskusji pozytywizmu z romantyzmem 2020-12-15 18:42:48Test z lektury szkolnej W pustyni i w puszczy.. Maria Krüger; Barbara Kosmowska; Astrid Lindgren; Sprawdź się w poniższych tematach: Fiku-miku, quiz o Świerszczyku.. Polecam przeczytanie jej ponownie.Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt