Uzupełnij opis ilustracji w każdą lukę wpisz

Pobierz

W każdą lukę …Przeczytaj opis ilustracji uzupełnij każdą lukę 1-4 jednym wyrazem tak aby powstał tekst zgodny z ilustracją.ZADANIE W ZAŁĄCZNIKUPROSZĘ NA TERAZ DAJE NAJ .Uzupełnij opis ilustracji w każdą lukę wpisz jeden wyraz tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją Answer Maciekkoks12 April 2019 | 0 RepliesWpisz w każdą lukę odpowiednią liczbę.. Wpisz w każdą lukę odpowiedni termin wybrany spośród podanych w ramce.. 2010-09-06 17:51:16; Uzupełnij list …Uzupełnij poniższy opis wieczoru, tak aby opisać również spokojną lub groźną atmosferę miejsca.. Wpisz w każdą lukę w poprawnej formie jeden wyraz.. Wieczorami zaś - przy kubku dobrej kawy - zagłębiam się w …Uzupełnij opis ilustracji w każdą lukę wpisz jeden wyraz tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodnie z ilustracją.. Pierwsza litera tego wyrazu została już podana.. Uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem, tak aby powstał tekst zgodny z ilustracją.. W każdą lukę wpisz jeden wyraz tak, aby powstał spójny i logiczny tekst, zgodny z ilustracja.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Postaraj się …3 2011-11-13 17:36:48 Język angielski/Przyjrzyj się ilustracji i uzupełnij opis.. 2011-11-15 16:28:43; Uzupełnij …Wpisz w każdą - Zadanie 1: Bliżej historii 2 - strona 48..

Uzupełnij opis ilustracji.

- MidBrainartUzupełnij opisy mieszkań.. Zadanie 3.. Zadanie 3.1.. Uwaga.. A) Gianlorenzo .. , nagrobek …Uzupełnij każdą lukę w dialogu jednym wyrazem 2012-02-23 18:32:44; Uzupełnij dialog, wpisując w każdą lukę jeden wyraz.. Wpisz w każdą.Uzupelnij opis ilustracji.. Uzupełnij opisy mieszkań.. 2010-09-06 17:51:16; Język …Uzupełnij list, wstawiając w każdą lukę jeden wyraz.. W każdą lukę wpisz jeden wyraz tak, aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Uzupełnij opis ilustracji.Wkażdą lukę wpisz jeden wyraz,tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilust… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania …Uzupełnij luki w podpisach do ilustracji Wpisz w każdą lukę odpowiednie informacje dotyczące działa lub jego twórcy.. W każdą luke wpisz dwa wyrazy plis ma jt z …1.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. a) 265 dag = kg b) 3,64 km = km m c) 3,7 a = ha d) 15,6 dm3 =.. Tajemniczy Ogród Tajemnica 1 : dom Tajemnica 2 : dziecko …Przeczytaj opis ilustracji.. RE In …Uzupełnij luki w tekście.W każdą lukę wpisz brakujące czasowniki.. jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. Question from @Anonymus6666 - Szkoła …W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie 3 wyrazy.inne wyrazy, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne..

Uzupełnij opisy ilustracji.

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Uzupełnij opis ilustracji.. Uzupełnij tekst informacjami o …Wpisz w każdą lukę właściwy czasownik w odpowiedniej formie.. 2011-07-06 21:28:20; Uzupełnij dialog, wpisując w każdą lukę jeden wyraz.. W każdą luke wpisz dwa wyrazy plis ma jt z angola - Brainly.pl.. Uzupełnij opisy ilustracji.. Wpisz w każdą lukę odpowiedni wyraz lub wyrazy.. Pewna …Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. 4 ZadanieZadaniePROSZE O SZYBKA POMOC Przeczytaj opis ilustracji uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem w taki sposób aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.Uzupełnij podane zdania.. W każdą lukę …4 Przeczytaj opis ilustracji..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt