Napisz e mail po niemiecku o urodzinach

Pobierz

-.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. 1 Zobacz odpowiedź luka21 luka21 Hallo Mateusz, vielen Dank fur deine E-Mail.. - Życzę Ci szczęścia, radości i bogactwa, dzisiaj i w przyszłości.. Du mochtest wissen, wo ich die Ferien in …Napisz po niemiecku od 5 do 10 zdan o swoich urodzinach.. Ogłoszenie po niemiecku - … E-mail po niemiecku o urodzinach (przetłumaczenie) ; ) Mam problem z napisaniem e-maila po niemiecku o urodzinach.. Tylko na …POMOCYY !. Dopytaj ; …E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. (z tłumaczeniem na polski) Einlandung - zaproszenie musi byc napisane : kiedy, gdzie, o której godzinie, kto …Jeśli zamierzacie napisać list lub e-mail po niemiecku i szukacie pomocnych zwrotów, to poniżej znajdziecie sformułowania przydatne podczas pisania listu lub …Napisz E-mail do kolegi po niemiecku.. - Przepraszam, że tak długo się nie …Napisz 5 zdań po niemiecku o wakacjach 2016-10-03 17:44:43 Napisz po niemiecku 8 zdań na temat na temat hobby i zinteresowań proszę 2009-11-08 17:13:20 Hej …Kolejny odcinek dotyczący pisania listu lub e-maila po niemiecku, zawiera zwroty pomocne podczas pisania prośby, potwierdzenia, czy wyrażania gratulacji po …4 komentarze do Jak napisać e-mail w języku niemieckim Zamieszczono w Informatyk, Sekretarka przez Niemiecki do pracy Zamieszczono 16 stycznia, 2017 22 stycznia …Napisz zaproszenie na urodziny po niemiecku..

!zad.1 napisz e-mail !!

Hi / Hallo Jamie - Cześć Jamie.. Jeżeli na przykład twój szef obchodzi urodziny, możesz mu pogratulować w ten sposób: Ich gratuliere Ihnen zum …Przy tej okazji napisz po niemiecku, żeby wyglądał na tę twoją I klasę.. +0 pkt.. Odpowiedz.Napisz do ogłoszeniodawcy e-mail.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Question from @emo10 - Gimnazjum - Język niemieckiNapisz list do swojego niemieckiego kolegi,w ktorym: *poinformujesz go o swoich urodzinach i zaprosisz na impreze z tej okazji, *okreslisz termin i miejsce …Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Opis urodzin po niemiecku .. Oto kilka propozycji wraz z tłumaczeniem na język polski.. łatwe b.proszę o pomoc!. Bardzo proszę o pomoc i przetłumaczenie.. Polskiego nie szlifujemy!. własnie Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: ewusia-1488 11.4.2012 (10:31) …Napisz po angielsku e-mail do koleżanki z wielkiej brytani o interesującym wydrzeniu w którym śnieg zaśnieżył drogi i zrobił się korek : -opisze jakie były …Tym bardziej, że urodziny dla przyjaciół zrobiłem dzień wcześniej przed spotkaniem dla rodziny.. Lecz nikomu nic nie mówiąc o pomyłce postanowiłem powiedzieć, że …Ogłoszenie po niemiecku może informować o jakimś wydarzeniu, o zgubie, znalezieniu, chęci kupna lub sprzedaży jakiegoś przedmiotu..

... 8 punktów Napisz po niemiecku zaproszenie na swoje urodziny .

Wymień wszystkie albo prawie wszystkieodruchy warunkowe i bez warunkiwe 2021-06-13 09:47:12; Jak napisałem …Napisz e-mail, w którym: -przeprosisz, że długo nie pisałaś, i wyjaśnisz dlaczego, - poinformujesz z kim oraz gdzie spędziłaś wakacje -opowiesz co robiłaś w czasie …Napisz e-mail o swojej rodzinie po niemiecku 1 Zobacz odpowiedź Sunflower13 Sunflower13 Hallo Martina, meine Familie ist nicht groß.. Z góry dziękuję :-) Cześć Moje …Napisz mail po niemiecku do koleżanki (z zaproszeniem na urodziny) 1)Kiedy i gdzie będzie przyjęcie 2)Jakie atrakcje przygotujesz dla gości 3)Jaki prezent …Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o napisz po niemiecku zaproszenie na swoje urodziny .. Bardzo was prosze o pomoc.. Uwzględnij następujące informacje: wyraź zainteresowanie ofertą i zapytaj, czy jest jeszcze aktualna, przedstaw się i podaj …Napisz e-mail po niemiecku o codziennych obowiązkach domowych.. Potrzebuję na jutro..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt