Napisz krótkie opowiadanie o krasnalu

Pobierz

Napisz kogo byś …Napiszcie 10 zdan o wakacjach, podczas których byliście przez 2 tygodnie nad morzem w Sopocie To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją …Napisz opowiadanie pt.,,mój dzień na dworze króla".. 1 Zobacz odpowiedź xxmajaxx2 xxmajaxx2 Pewnego dnia gdy Helenka się obudziła …Napisz krótkie opowiadanie o tym ;jak Szewczyk Dratewka wykonal nastepne zadanie czarownicy.Pamietaj, że twoje… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz krótkie opowiadanie o zamku 2013-03-18 16:44:20 Napisz krótkie opowiadanie (może być zmyślone) 2009-11-01 19:53:29 Napisz krótkie opowiadanie zawierające …Opowiadanie z wyrazami : (krótkie opowiadanie) 2011-03-22 20:03:34 Napisz krótkie opowiadanie o swoich wakacjach .. Odpowiedzi Cesperek3 rozwiązane zadania Cesperek.. Zmarszczyłam …Spróbuj napisać krótkie opowiadanie z wyrazami dziwadło, okulary, piegi , rudy , piłka, zapomnieć, jak napisać opowiadanie z dialogiem; Moje spotkanie z Hermesem …Na początku był.. (opowiadanie) Na początku była mała kula wielkości bili.. Mieszkańcy tej planety pół goryle, pół ludzie i pół wielbłądy nazwali ją Ziemia.Opowiadanie o Wróżkach Zębuszkach.. SuperKid zaprasza do akcji » DZIECI DZIECIOM.. Będzie naj i 2 dyplomy.. Nie zastanawiając się chwyciłam za klamkę, by wejść do środka, ale nie otworzyły się..

!Napisz opowiadanie o śnie Podobne tematy.

+0 pkt.. Można użyć wybranych wyrazów lub użyć swoich.. Odpowiedz.. Uwzględnij treść poznanych utworów Jana Kochanowskiego.. Przyjazn!. mam napisać opowiadanie jak przeniosłam się w czasy rycerskie i mam być damą serca rycerza 3 akapity proszę …Napisz krótkie opowiadanie 10-20 zdań o zimowej przygodzie użyj jak najwięcej spójników!. CzarnaIstota 13.5.2012 (19:01) Pewnego wieczoru Tomek nie mógł …Chodzi o krótkie opowiadanie o zegarze dla córki w trzeciej klasie.. Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Napisz opowiadanie o tym jak krasnal spełnia twoje życzeniaBajka o Siwobrodym Krasnalu - czyta Piotr Fronczewski.. TY TAKŻE POTRAFISZ.. Zachęcamy dzieci do pisania wierszy, bajek i opowiadań.. Pewnego zimowego dnia Małgosia z przyjaciółmi poszła zjeżdżać na sankach.Napisz opowiadanie o przyjaźni.. Dawno , dawno temu przed wieloma wiekami , w pięknym dalekim miasteczku , którego na mapie już nie ma mieszkała pewna …Napisz opowiadanie pt. "Kłamstwo ma krótkie nogi" na podstawie "Kamizelki" wypowiedz się czy oklamalalbys w szczególnych okolicznościach.. Temat tego … Wykorzystaj podane elementy świata przedstawionego: a)bohaterowie: sędzia Dionizy i jego …Napisz krótkie opowiadanie z dialogiem na temat "Weekendowa przygoda" z góry dziękuję!.

Wzbogać pracę p swoje wyobrażenia na …Napisz krótkie opowiadanie o Helence .

Wykorzystaj podane elementy świata przedstawionego.. Przedstawiamy Państwu słuchowisko radiowe, czytane przez Piotra Fronczewskiego i ubarwione różnorodną …Napisz krótkie opowiadanie z rozdziału pt.tytułem ''Historia o księżycowych ludziach'' Z AKADEMII PANA KLEKSA 1 Zobacz odpowiedź mirowska mirowska Nadszedł w końcu …Napisz krótkie realistyczne opowiadanie o jednym dniu z życia Urszulki.. Komentarze do zadania.. Autorką …Napisz krótkie opowiadanie w narracji pierwszoosobowej w którym ty jesteś głównym bohaterem 2013-12-12 16:16:27; Napisz opowiadanie, którego bohaterem będziesz …Napisz krótkie opowiadanie o zamku 2013-03-18 16:44:20 Napisz krótkie opowiadanie zawierające (wstęp,rozwinięcie,zakończenie) 2012-02-19 15:56:45 Napisz …napisz krótkie opowiadanie o tomku sawyjerze pliss!. Pewnego dnia spotkałam na …Napisz opowiadanie w oparciu o przeczytany rozdział lektury -opowiadanie odtwórcze (Agata CHristie 12 prac Herkulesa ,rozdział 12- Pojmanie Cerbera) Bardzo …Napisz krótkie opowiadanie zawierające elementy fantastyczne Jak co roku spędzałem wakacje u mojej cioci w Gdańsku..

Napisz opowiadanie …Napisz w zeszycie krótkie opowiadanie o niezwykłym wydarzeniu.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt