Testy na karte rowerową brd 2

Pobierz

Test nr 21) Znak ten oznacza: a) miejsce przejścia dla pieszych, b) drogę dla pieszych, c) przejście dla pieszych.. Testy REKLAMY Wybierz sobie jeden z testów, i. do dzieła!. Skręcając w lewo - wszystkim pojazdom nadjeżdżającym z przeciwka jadącym na wprost, lub skręcającym w prawo: W tej sytuacji najpierw pojedzie pojazd numer 3, później auto z numerem 2, a na końcu rowerzysta z numerem 1.. Rozwiąż test, zaznaczając jedną odpowiedź.. Najpierw przejeżdża-.. Wybierz pojazd uprzywilejowany samochód rowerzysta.. Wybierz tramwaj samochód rowerzysta.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zestawy do nauki i testy egzaminacyjne na kartę rowerową.1 Test na kartę rowerową Test a Test zawiera 25 zadań.. Tobie będzie znacznie łatwiej, ponieważ masz tzw. "drugą szansę" w momencie, kiedy odpowiesz niepoprawnie na jakieś pytanie wybranego testu.7) Kierującemu rowerem zezwala się na: a) jazdę obok innego uczestnika ruchu po jezdni.. Wiek nie ma znaczenia.. Pierwszeństwo przejazdu.. Zachowanie wobec pieszego.. REKLAMY.. Poniżej, znajdziesz trzydzieści zestawów testów przeznaczonych dla kandydatów na kartę rowerową.. Brakuje odpowiedzi.. Polega on na wybraniu jednej prawidłowej z trzech możliwych odpowiedzi.. Oprócz tego sporo testów i quizów z zakresu ruchu drogowego.. Wystąpił błąd podczas pobierania egzaminu - Failed to fetch (status: 503)a) osoba która ukończyła 10 lat i ma odpowiednie wyposażenie (sprawne hamulce, światła itp.) osoba która ukończyła 10 lat i ma kartę rowerową..

Egzamin na kartę rowerową.

Musisz się trochę pospieszyć, bo na każde pytanie jest tylko 60 sekund czasu.Każdy test zawiera: manewry na drodze - 2 pytania; pierwsza pomoc - 1 pytanie; przepisy dla pieszych - 2 pytania; przepisy ogólne - 1 pytanie; rowerzyści - 3 pytania; skrzyżowania - 4 pytania; sytuacje drogowe - 2 pytania; wyposażenie roweru - 1 pytanie; znaki drogowe - 4 pytania.. Pierwsza pomoc.. Przewiń.. Zaznacz pole () przy prawidłowej odpowiedzi.. Zachowanie przy znakach.. Rowerzysta poniżej 10 roku życia może poruszać się po drogach jedynie pod opieką osoby dorosłej.. 10-pytaniowy test dotyczący pieszych i rowerzystów.. Czas trwania części teoretycznej egzaminu wynosi 35 minut.Rowerzyście podczas jazdy zabrania się: wyprzedzania samochodów.. BRONISŁAWA CZECHA W ZAKOPANEM.. 10 .Tutaj pierwszy pojedzie samochód z numerem 2.. Kartę rowerową może uzyskać osoba, która wykazała się niezbędnymi kwalifikacjami i osiągnęła wymagany wiek: 10 lat.. 15-pytaniowy test dotyczący pieszych i rowerzystów.. Wybierz tramwaj samochód rowerzysta.test ".. Sygnalizacja świetlna.. Poziom gimnazjum - wielokrotnego wyboru.. Zanim zdobędziesz kartę rowerową, musisz wykazać się wiedzą praktyczną - tutaj masz okazję.Karta rowerowa - Test.. 2) Znak ten oznacza skrzyżowanie: a) z drogami jednokierunkowymi, b) z drogą podporządkowaną występującą po obu stronach, c) dróg równorzędnych..

Rozpocznij.Testy na kartę rowerową.

Strona zawiera niezbędne informacje o przepisach ruchu drogowego dla tych, którzy chcą zdawać na kartę rowerową.. Kliknij i przejdź.Oprócz tego sporo testów i quizów z zakresu ruchu drogowego.. 14-pytaniowy test dotyczący zatrzymania i postoju.Turnieje BRD W tym miejscu masz możliwość zapoznania się z testami, jakie były do rozwiązania na różnych etapach turniejów BRD.. 1) Holowanie roweru przez kierującego innym rowerem: jest niedopuszczalne, jest dozwolone, jeżeli holowany rower jest niesprawny technicznie, np. ma zerwany łańcuch, jest dozwolone, pod warunkiem że kierujący rowerem ciągnącym, ma ukończone 13 lat.Każdy z testów zawiera 20 pytań i każde z tych pytań jest opatrzone ilustracją.. Zaznaczone odpowiedzi możesz zmienić.Strona przeznaczona jest dla kandydatów na kartę rowerową.. Liczą się umiejętności.. POWODZENIAPieszy i rowerzysta w ruchu drogowym II.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Poniżej 10 roku życia.. Żeby można było uznać test za rozwiązany, musisz odpowiedzeć na co najmniej 17 pytań.. Pojazdom szynowym, nawet gdy nadjeżdżają z Twojej lewej strony:Testy na kartę.. Przepisy ogólne.. Przepisy ogólne - mini-zestaw #1.. Pieszy i rowerzysta w ruchu drogowym.. W każdym pytaniu są 3 odpowiedzi, z których jedna jest prawidłowa, a pozostałe są nieprawidłowe.. Podczas jazdy rowerem zabrania się; spożywania posiłków..

Życzę Ci powodzenia !test na kartę rowerową 2.

Młodzież .W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 IM.. Więcej krótkich testów.Na końcu odjedzie-.. Osoba która ma legitymację szkolną i ukończyła 15 lat.. W każdym znajdują się trzy odpowiedzi: A, B, C. zdejmowania nóg z pedałów.Egzamin na kartę rowerową - YouTube.. w ramach przedmiotu zajęcia techniczne.. Zatrzymanie i postój.. b) czepianie się szybszych pojazdów.. picia napojów.. 1) Znak ten oznacza a) drogę dla rowerów b) koniec drogi dla rowerów c) zakaz ruchu rowerów 2) Na tym skrzyżowaniu kolejność przejazdu będzie następująca: a) 1, 2, 3 b) 3, 2, 1 c) 1, 3, 2 3) Kierującemu rowerem zabrania się a) czepiania się pojazdu b) zawracania c) wyprzedzania innych pojazdów 4) Kierujący .Testy na kartę rowerową.. Test składa się z 6 pytań.. Po nim może jechać-.. Następnie sprawdź swój wynik oraz przejrzyj prawidłowe odpowiedzi.. Czasem pytania zawierają aż cztery odpowiedzi do wyboru, ale pamiętaj, że są to testy jednokrotnego wyboru.. Powyżej 10 roku życia.. Żeby zaliczyć test, musisz przekroczyć próg 75% poprawnych odpowiedzi.. W każdym teście zobaczysz 15 pytań, i w każdym z nich jest TYLKO jedna poprawna odpowiedź.. jazdy szybciej niż 40 km/godz.. c) przewożenie na rowerze w specjalnym siodełku dziecka do lat 9.Część teoretyczną egzaminu dla osób szkolonych przeprowadza się w formie testu pisemnego składającego się z 25 pytań..

W jakim wieku można zdawać egzamin na kartę rowerową by samodzielnie poruszać się po drodze?

Wybierz tylko jedną z nich i zamaluj właściwą kratkę w karcie odpowiedzi.. jazdy obok innego rowerzysty..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt