Opisz co widzisz przez okno

Pobierz

superbasiek Dodane ponad rok temu, Obrazek przedstawia owada, z chitynowym pancerzykiem, barwy mocno …Zadanie: opisz widok z okna swojego domu mieszkania by Rozwiązanie:za mojego okna wygląda promieniste słońce na wprost niego znajdują się ogromne drzewa, na …Opisz swój dom marzeń, Opisz nauczyciela, nie podając imienia i nazwiska, Opisz co widzisz przez okno, Opisz jedną rzecz bez której nie możesz żyć, Jaka jest …Opisz, co widzisz przez dowolne okno w Twoim mieszkaniu i domu.. UWAGA!. Wypracowanie ma być minimum na 2 strony zeszytu A5.. (Nauczycielka kazała nam napisać 3 akapity) (Mieszkam w Warszawie, z okna widzę blok …Ze swojego okna widzę dziś niebo spowite chmurami,które w świetle słońca mają przeróżne kolory.Widzę także sąsiedni blok,samochody na parkingu.Cieszy mnie ten …Co widzisz z okna w twoim pokoju?. Opis krajobrazu.. Gdy wyjrzę za okno widzę sad mojego sąsiada ,który co roku daje mnóstwo owoców.. Czerwone …Przydatność 60% Napisz 10 zdań ,co widzisz przez swoje okno.. Przez okno mojego pokoju cały czas mogę obserwować, jak zmienia się park w zależności od pory …38 odpowiedzi na pytanie: opisz, co widzisz na obrazku ….. juleczka491 juleczka491 12.12.2014Zobacz 5 odpowiedzi na zadanie: Opisz to co widzisz przez okno .. ,,Widok z okna?. 2011-06-07 20:52:22 Co widzisz dzisiaj ze swojego …Opisz krajobraz, który widzisz przez okno,np ( kuchenne, swojego pokoju, sali lekcyjnej)..

Niewiele widzę, wyglądając przez okno.

Przez okno mojego pokoju cały czas mogę obserwować, jak zmienia się park w zależności od pory …Opisz.. Zad 9 wyglądając przez okno możemy zobaczyć piękne niebo z niewielkimi …Przydatność 60% Napisz 10 zdań ,co widzisz przez swoje okno.. UWAGA!. co widzisz przez dowolne okno w Twoim mieszkaniu lub domu!. Bliżej widać ogród, latem rosną tam czerwone tulipany i żółte jak słońce …Opisz co widzisz za oknem swojego pokoju Podobne tematy.. UWAGA!. poleca79% Język …Przydatność 60% Napisz 10 zdań ,co widzisz przez swoje okno.. Przez okno mojego pokoju cały czas mogę obserwować, jak zmienia się park w zależności od pory …odpowiedział (a) 14.10.2017 o 21:38.. Ja mieszkam na wsi!. Opisz, co widzisz przez dowolne okno w Twoim mieszkaniu lub domu Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Na jutro daje NAJ i dużo punktów.. Pliska na teraz daje naj.Co widzisz za oknem napisz parę zdań .. Szkoła - zapytaj eksperta (934)Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Opisz.. Co jakiś czas szybko przemykają się …Widok z okna- opis.. Kubig100 Przez okno widzę piękny las po prawej jest ogromne gospodarstwo a po lewej stoją …Opisz.. Różnokolorowe liście ścielą barwne dywany na ziemi.. TA praca ma mieć co najmniej 15 zdań!. Ja mieszkam na wsi!. Widok jaki chcę opisać, to przepiękny krajobraz wiejski.. Z mojego okna widać las, pole, łąkę, garaże i …Opisz co widzisz..

Patrzę przez okno i widzę piękne, kolorowe drzewa.

Przez okno mojego pokoju cały czas mogę obserwować, jak zmienia się park w zależności od pory roku.Teraz zimą, kiedy …Opisz w zeszycie co widzisz przez dowolne okno w twoim mieszkaniu lub domu.. (Nauczycielka kazała nam napisać 3 akapity) (Mieszkam w Warszawie, z okna widzę …Obserwacja- wrzesień 2004 (widok z okna) Mieszkam na spokojnej, cichej ulicy.. Gdy patrzę z okna mojego domu widzę typowo wiejski krajobraz.. Ale nie wysyłajcie m… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o W liście do kolegi opisz co widzisz ze swojego okna hardkorowyV1 hardkorowyV1 24.11.2015 Polski Gimnazjum rozwiązane W liście …Opisz w zeszycie co widzisz przez dowolne okno w twoim mieszkaniu lub domu.. Wypracowanie !. Odpowiedź Guest.. co widzisz przez dowolne okno w Twoim mieszkaniu lub domu!. Question from @Martamuszynska9 - Szkoła …Opisz swój dom marzeń, Opisz swojego ulubionego nauczyciela, nie podając imienia i nazwiska, Opisz co widzisz przez okno, Czego chciałbyś się nauczyć?, Opisz …Opisz swój dom marzeń, Opisz swojego ulubionego nauczyciela, nie podając imienia i nazwiska, Opisz co widzisz przez okno, Czego chciałbyś się nauczyć?, Opisz … Opisz widok ze swojego okna w pokoju ..

co widzisz przez dowolne okno w Twoim mieszkaniu lub domu!

Na pierwszym planie widzę wysokie drzewa z bujnymi …Opisz, co widzisz przez dowolne okno w Twoim mieszkaniu lub domu piotr739 Przez okno w moim pokoju widzę biedronkę (sklep).. Obok biedronki jest ogromny …Zadanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt