Lektor języka polskiego jako obcego praca warszawa

Pobierz

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu: języka polskiego ofert pracy.. od 60 zł do 90 zł /godz.. 2 dni temu.Niemiecki prywatnie i dla firm.. :) Zajęcia prowadzone są w bardzo ciekawej firmie z sympatycznymi ludźmi, trzy razy w tygodniu z trzema grupami o różnych poziomach (będzie ich więcej) między godziną 9-10 (dni do ustalenia).Języka Polskiego w Warszawa najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Konkurencyjne wynagrodzenie.. Wymagane dokumenty należy składać w Sekretariacie SJO.. nowe Warszawa, Mazowieckie.. licencjat), mile widziana specjalizacja nauczycielska, lub ukończona glottodydaktyka -doświadczenia w nauczaniu języka polskiego jako obcego -pozytywnego podejścia do pracy i umiejętności odnalezienia się w wielokulturowym środowisku -znajomości języków obcych .SVschool Language Center ogłasza nabór na lektorów języka polskiego jako obcego 2020.. SVschool Language Center specjalizuje się w organizowaniu kursów języka polskiego jako obcego zarówno w formie zajęć grupowych, jak i indywidualnych dla obcokrajowców.. zazwyczaj nie ma wykształcenia filologicznego i podstaw metodycznych do nauczania języków obcych, czy wybrać polskiego lektora, który ma studia filologiczne lecz zazwyczaj nie prezentuje zbyt wysokiego poziomu znajomości języka i wymowy, to zapraszam do .Oferty pracy Lektor języka polskiego jako obcego (Warszawa)..

Praca: Lektor języka polskiego w Warszawie.

o kursy językowe ogólne jak i kursy przygotowujące do egzaminu z języka polskiego.. Wymagana znajomość języka polskiego w stopniu.. 3 dni 8 godzin temu w Lento - Early Stage.Szukaj ogłoszeń na temat lektor jezyka polskiego praca z Warszawa na stronach serwisu darmowych anonsów Publiczna im.. Mamy dla Ciebie 17 ofert.. 60 zł - 80 zł za godzinę.. Poszukujemy osoby do pPraca lektor języka polskiego Warszawa i okolice Szukam pracy lektor języka polskiego Warszawa od zaraz na Jobsora.com Tylko najnowsze oferty pracy.Ogłoszenia.. Sprawdź oferty pracy zdalnej.. Poszukujemy lektorów języka obcego: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski, polski dla obcokrajowców.. Warszawa Piatek, 06 Sierpien, 2021 00:36 Specjalista ds. 1 dzień temu w Jobleads.Nowe.. Warszawa sprawdź najnowsze ogłoszenia o pracę na GoWork.plLektor języka angielskiego do grupy żłobkowej.. w bibliotekach publicznych w dwóch dzielnicach - na Woli i na Pradze-Południe.Szukaj ogłoszeń na temat lektor jezyka polskiego jako obcego z Warszawa na stronach serwisu darmowych anonsów Szkoła Języka i Kultury Polskiej .. Cała Warszawa.. Wymagania:Zadania: 1.Nauczanie języka polskiego, jako obcego, dorosłych.. Centralna Baza Ofert Pracy.. Zacznij nową karierę już teraz!Lektor języka polskiego jako obcego (praca zdalna) 3000 - 4000 zł Dynamicznie się rozwijająca szkoła języka polskiego zatrudni lektorów języka polskiego jako obcego OFERUJEMY: ~Pracę bez wychodzenia z domu, czyli ONLINE ~Elastyczny grafik pracy, który można pogodzić z inną pracą ~Szkolenia ~Wsparcie w każdym aspekcie pracy .13 ofert pracy lektor języka polskiego obcego warszawa, wszystkie oferty pracy lektor języka polskiego obcego warszawa, lektor języka polskiego obcego warszawa w Mitula Miejsca pracy..

brutto.Poszukujemy lektorów języka polskiego jako obcego.

Obserwuj to wyszukiwanie, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteriaPraca lektor języka angielskiego, Warszawa.. Dołącz do Alfa Lingua.. Zacznij nową karierę już teraz!Praca: Lektor języka polskiego jako obcego w Warszawie.. Zakres pracy to zarówn.. , a powiadomimy Cię, gdy pojawią się nowe.. ogłasza nabór na lektorów języka polskiego jako obcego w ramach umowy o dzieło autorskie.. Nasze kursy przygotowaliśmy dla cudzoziemców przebywających czasowo lub na stałe w naszym kraju.Lektor/nauczyciel Języka Angielskiego.. Obserwuj.. Szybko & bezpłatnie.. Szczecin, zachodniopomorskie.. Prowadzenie zajęć dydaktycznych z jezyka rosyjskiego dla żołnierzy wojska polskiego na poziomach a1-b2+ w systemie sLektor języka polskiego - Warszawa Warszawa, Targówek 16 sie Dodatkowa / sezonowa Umowa zleceniePraca lektor języka polskiego jako obcego, Warszawa - w serwisie Pracuj.pl↑ Tutaj znajdziesz atrakcyjne oferty pracy w Twoim mieście↑ Nie wahaj się i zaaplikuj na najbardziej interesującą ofertę↑3 ofert pracy lektor języka obcego warszawa, wszystkie oferty pracy lektor języka obcego warszawa, lektor języka obcego warszawa w Mitula Miejsca pracy..

Lektor/Lektorka języka angielskiego poszukiwani!

17 dni temu ·.Lektor języka polskiego jako obcego Opis stanowiska: Prowadzenie intensywnego kursu jezyka polskiego jako obcego w terminie od 02.09 - 27.09.2019 w Wyższej Uczelni w Warszawie.Oferta pracy Lektor języka polskiego jako obcego, Instytut Kształcenia Obcokrajowców, IKO s.c. , WarszawaLektor języka angielskiego - Rembertów - Szkoła Enjoy.. Zajęcia będą odbywały się w ramach realizacji projektu "Po polsku czy może w innym języku?". Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego .. Tańcząca Poziomka s.c. Warszawa, mazowieckie.. Aplikuj łatwo bez CV.. 2.Nauczanie języka polskiego dorosłych odbywać się będzie w systemie: 2 godziny 2 razy w tygodniu dla każdej grupy, czyli łącznie 8 godzin tygodniowo (zajęcia od połowy września do końca czerwca 2017).Pilnie!. Nowo powstająca szkoła językowa szuka lektora języka polskiego (dla klientów rosyjskojęzycznych).. Informacja o pracodawcach.. Szybko & bezpłatnie.. Pobierz.. Informacja o pracodawcach.. LEKTOR JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO.. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy poszukuje lektorów języka polskiego jako obcego.. Poszukujemy lektora do prowadzenia zajęć dodatkowych w grupie żłobkowej z języka angielskiego 2 razy w tygodniu 30 minut w godzinach porannych (9:00- 11:00).….. Warszawa, Rembertów wczoraj 12:21 Niepełny etat Umowa zlecenie..

Poszukujemy lektora polskiego jako obcego do kreatywnej szkoły językowej!

158.000+ aktualnych ofert pracy.. Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie.. .Poniedziałek, 09 Sierpien, 2021 15:41 Lektor w szkole podstawowej na Saskiej Kepie poszukiwany!. Konkurencyjne wynagrodzenie.. od 50 zł do 100 zł /godz.. Pełny etat, praca tymczasowa, niepełny etat.. Pobierz aplikację.. 170.000+ aktualnych ofert pracy.. Szkoła języka angielskiego dla dzieci zatrudni lektora do pracy w filii rembertów.. Lektor dwujęzyczny.. Szkola językowa.. Zapisz kryteria wyszukiwanych ofert.. Warszawa, Mazowieckie.. Praca od września, również w godzinach popołudniowych, atrakcyjne warunki finansowe.. Od kandydatów oczekujemy: -kierunkowego wykształcenia wyższego (min.. przy Studium Języków Obcych .. Zapisz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt