Opisz swój pokój po niemiecku i przetłumacz

Pobierz

na szafce leżą książki.. 2012-03-27 18:39:28 Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku ?. O godzinie szesnastej, która właśnie jest, słychać w tym pomieszczeniu, uspokajające ćwierkanie ptaków siedzących na świerku, naprzeciw mojego okna.. 5 0 blocked odpowiedział(a) 25.03.2009 o 19:09 In der Wohnung -W mieszkaniu ,an der wand - przy ścianie Steht ein groBer brauner schrank-stoi duża brązowa szafa.. na stole stoi telewizor .Plis pomóżcie opisać swój pokój w min 8 zdaniach które spełniają warunek 1; użyć min 8 przyimków auf, an im, zwischen, hinter, neben, uber, vor unter 2;użyć określeń miejsca po prawej, po lewel, na gurze, na dole, w rogu 3;użyć czasowników być wisieć leżeć stać znajdować sieOpisz swój pokój po niemiecku +3 głosów.. JESZCZE RAZ PROSZĘ O PRZETŁUMACZENIE TEGO!. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. przed łóżkiem stoją dwa fotele.. Chciałbym aby praca była krótka, i żeby było uwzględnione tam imię, ile ma lat, skąd pochodzi, gdzie mieszka, jego zainteresowania i cechy.. Ubrałam się w ulubione ubrania i poszłam jeść śniadanie.. 2011-06-02 15:21:51Opisz swój poranek po niemiecku .Dokładniej przetłumacz , ale tak z gramatyka .. obok stoi szafa i regał na którym stoi radio.. Za chwile weszłam i umyłam sie ..

Opisz swój pokój po niemiecku.

Kształt mojego pokoju jest prostokątny.Pomieszczenia po niemiecku .. pokój - das Zimmer, - .. Tłumaczenie: Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Łóżko stoi pod oknem z firankami.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Przykłady użycia - "pokój" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Opis pokoju po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis domu po niemiecku - wzór z tłumaczeniem .. Na przeciwko łóżka jest regał z na książki, w którym trzymam wszystkie swoje książki.. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków.Przydatność 50% Opisz swój pokój.. Opis pokoju po Niemiecku.. 6.Językiem urzędowym Hiszpani jest .Opisz swojego kolegę z klasy po niemiecku.. In der Ecke steht ein Schrank.opisz hiszpanię po niemiecku Przetłumacz poniższe zdania: 1.Hiszpania leży na wschodzie względem Polski 2.Stolicą Hiszpani jest Madryt 3.Flaga Hiszpanii jest prostokątem podzielonym na trzy poziome pasy: czerwony, żółty, czerwony 4.Powierzchnia wynosi 504 782 km kwadratowych 5.sąsiadami Hiszpani od zachodu jest Portugalia a z północy Francja.. Na stole leży zielony obrus a na nim stoi wazon z pięknymi kwiatami.. ściany są białego koloru.. Nam łóżkiem i komodą wiszą trzy obrazki..

mój pokój jest duży i ładny.

Na ścianie (po prawej) wiszą dwa obrazy.. Na parapecie okiennym stoją trzy piękne kwiatki.. Wyślemy Ci plik do pobrania na maila!. Na środku pokoju stoi stół a przy nim cztery krzesła.. Pokoj jest dobrze oswietlony.. .Przykład opisu domu po niemiecku z tłumaczeniem Opis domu po niemiecku - wzór.. Przed łóżkiem stoi stół na którym jest wazon z kwiatami .. Jeden z nich przedstawia morze, a drugi - góry.Opisz swojego wymarzonego przyjaciela Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: MOoniek 28.4.2010 (20:43) Opisz swój pokój po niemiecku Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: magisterka 15.5.2010 (17:21) Opisz z kim , z jakiej strony graniczy Polska - PO NIEMIECKU .. w prawym rogu stoi moje biurko nad którym wisi szafką.. Ściany w moim pokoju są niebieskie, a dywan szary.Opis pokoju po angielsku: wstęp.. na scianie wisza obrazy.. Wpisz tu swoje imię i adres e-mail.. Na środku stoi stół z dwoma starymi, ale wygodnymi fotelami.. pomiędzy fotelami stoi stół.. Nad stołem jest zawieszona trzecia lampa.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:A tak napisałam to po niemiecku: Mein erträumtes Zimmer ist grün.. Kto bd 1 Przedmiot: Język .Zadanie: opisz swoja rodzine po nieniecku a nastepnie przetłumacz na polski Rozwiązanie: ich haibe twoje imie ich habe wiek jahre alt ich wohne in miasto ich komme aus polen Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto..

Mój pokój, choć nie duży, lecz miły i przytulny.

Dywan jest niebieskiego koloru.. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz swój pokój po Angielsku i przetłumacz na Polski.. Musi wystepować wyrażenia there is there areOpis pokoju po angielsku.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Na biurku stoi komputer.Opisz swój pokój po niemiecku i przetłumacz na język polski Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Obok biurka jest duży balkon i dużo kwiatków.. bardzo lubie swoj pokoj.. Zostałm obudzona prez mame.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Polish I tylko kiedy był względny pokój , jest paznokcie zaczynały rozsnąć.Opisz swój pokój poleca79% Język polski .. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Jak opisać pokój po niemiecku?. w prawym rogu stoi łóżko, nad którym wisi plakat.. nie mogłam wstać z łożka .. !Opis pokoju po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty.. Naprzeciwko drzwi stoi moje biurko z krzesłem.. 6.Językiem urzędowym Hiszpani jest .Na ścianie (po lewej stronie) znajdują się dwie lampy, pod nimi stoi komoda..

Lubię swój pokój.

opis; pokój; język; niemiecki; zadanie dodane 4 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika aneczka_200 (-90) [Szkoła podstawowa]Opis pokoju po niemiecku.. nasrodku pokoju lezy bordowy dywan we wzory.. Nad stołem wisi lampa.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju.. Przetłumaczenie: Mój pokoj jest bardzo przestrzenny.Ma ok 20m(kwadratowych.Znajduje sie w południowej czesci mieszkania.. PILNE!. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. Opis mojego pokoju.. Zgadzam się na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji o nowościach na Podstawyniemieckiego.pl oraz innych publikacji i informacji zawierających reklamy.Po prawej obok drzwi stoi duża szafa.. -Ma na imię Maciek-Ma 13 lat-Jest z polski i mieszka w Kutnie-Lubi grać na komputerze-Jest inteligentny i symaptycznyopisz hiszpanię po niemiecku Przetłumacz poniższe zdania: 1.Hiszpania leży na wschodzie względem Polski 2.Stolicą Hiszpani jest Madryt 3.Flaga Hiszpanii jest prostokątem podzielonym na trzy poziome pasy: czerwony, żółty, czerwony 4.Powierzchnia wynosi 504 782 km kwadratowych 5.sąsiadami Hiszpani od zachodu jest Portugalia a z północy Francja.. 1,159 wizyt.. Biurko stoi na prawo w kącie.. po prawej zas lampka.prze biurku znajduje sie krzeslo.. na biurku po lewej stronie stoi monitor i drukarka.. Okna w pokoju sa duze.. Znajduje sie w nim pietrowe łóżko, szafa, dwa fotele, stolik,tv i kilka półek.. Poszłam do łazienki , ale była zajeta przez młodsza siostre.. Lubię swój pokój..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt