Jak się pan czuje po niemiecku

Pobierz

Tłumaczenie Korektor Synonimy Koniugacja.. Pytania .. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "DOBRZE SIĘ PANI CZUJE" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Tłumaczenia w kontekście hasła "się czuje" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: się pan czuje, czuję się jakbym, czuję się lepiej, źle się czuję, czuję się trochęMusisz przetłumaczyć "JAK SIĘ CZUJE TWOJA" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Czuje sie zle.. w polski w natywnej wymowie.. Możecie czuć się bezpiecznie nawet, gdy nie jesteście.. / Co u ciebie słychać?. Jak się zacząć uczyć .Musisz przetłumaczyć "TO CZUJE SIĘ JAK JEDYNĄ METODĄ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Szkoła - zapytaj eksperta (939) Szkoła - zapytaj eksperta (939) Wszystkie (939) Język angielski (689) Język .. Podczas korzystania ze słownika zbieraj słówka, które chciałbyś później poćwiczyć.. (Tak witamy się po godzinie 18.). Jeśli to konieczne, .Tłumaczenia w kontekście hasła "jak czuje się" z polskiego na angielski od Reverso Context: jak się czuje, jak się pan czuje, jak się pani czuje, jak ja się czuję, jak on się czuje.. Ta lekcja jest częścią kursu Gramatyka A1/A2.- Dobry wieczór, pani Thiel!. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "JAK SIĘ CZUJE TWÓJ OJCIEC" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.W tej lekcji dowiesz się, jak tworzy się pytania po niemiecku..

Jak sie czujesz?

Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "JAK SIĘ CZUJE TWÓJ TATA" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "JAK SIĘ CZUJE TWÓJ OJCIEC" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. rzeczownik.. Mogą czuć się pewni, powiedzmy, zaciągając kredyt na którego nie będzie ich stać.Najpopularniejsze tłumaczenia "jak się pan czuje" po angielsku: how are you feeling.. Koniugacja Documents Gramatyka Słownik Expressio.Przewodnik po wymowie: naucz się jak wymawiać Jak się pani czuje?. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Musisz przetłumaczyć "DOBRZE SIĘ PANI CZUJE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "JAK SIĘ CZUJE TWOJA" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Zwroty grzecznościowe (Höflichkeitsformeln) są w języku niemieckim (i oczywiście nie tylko) niezwykle ważne, gdyż ich używanie poprawia odbiór naszych komunikatów, rozmowa przebiega w miłej atmosferze, a odbiorca czuje się w pewien sposób respektowany.Poniżej zebrałem listę ważniejszych zwrotów, których możemy użyć w różnych sytuacjach: na powitanie i pożegnanie .Tłumaczenia w kontekście hasła "dobrze się czuje" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: dobrze się pan czuje, dobrze się czuję, dobrze się pani czujevolume_up..

Si̱e̱.Tłumaczenie słowa 'jak się czujesz?'

Albo: "Jeżeli ten typ nie czuje sie polakiem-to co on robi w Polsce - przecież granice są wolne".. * Tak spytasz o samopoczucie osobę, z którą: - jesteś na ty: Wie geht's?. Sprawdź przykładowe zdania, wymowa, gramatyka i słownik obrazkowy.W jaki sposób przenieść tłumaczenia do Trenera słownictwa?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "TO CZUJE SIĘ JAK JEDYNĄ METODĄ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.. Chcesz poznać więcej zagadnień z gramatyki niemieckiej?. Więcej.. jak się pan / pani czuje ?Tłumaczenia dla hasła " jak się pan czuje " w niemiecko » polski słowniku (Przełącz na polsko » niemiecki ) Pokaż podsumowanie wszystkich trafnych wyników.. czuję się dobrze (też: mam się dobrze, powodzi mi się dobrze) volume_up.. czuję się dobrze (też: mam się dobrze, powodzi mi się dobrze, u mnie wszystko w porządku) volume_up.. Tłumaczenie i wymowa Jak się pani czuje?Mówi po polsku, czuje po niemiecku, albo niech jedzie tam gdzie czuje".. Pisownia oryginalna.. Po przeczytaniu teorii zapraszam cię do wykonania kilku ćwiczeń z pytaniami po niemiecku w roli głównej.. Zebrane słownictwo ukZobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Po niemiecku: czuje się dobrze źle i nieźle.. - Jak się masz?. Tłumaczenia dla hasła "jak się pani czuje" w niemiecko » polski słowniku (Przełącz na polsko » niemiecki) wie fühlen Sie sich ?.

... jak i po posiłku, ... Lepiej się pan czuje po posiłku?

Wie fühlst du dich?Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-hiszpański słowa jak się pan czuje w słowniku online PONS!. i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa Jak sie Pani czuje w słowniku online PONS!. Panno Woodhouse, przepraszam za najście, ale moja ciotka źle się czuje .Musisz przetłumaczyć "JAK SIĘ CZUJE TWÓJ TATA" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Tłumaczenie w kontekście: Nie czuję się w ostatnich dniach zbyt dobrze.czuć się [ czuję się|czułbym się] {czasownik zwrotny} fühlen [ fühlend|gefühlt] {czas.}. [Guten Morgen wi fulen Zi sich hojte ] - Dzień dobry jak się Pan/ Pani dzisiaj czuje?. 2012-01-19 19:06:48; O co mog .Tłumaczenie w kontekście "po posiłku" po niemiecku: Po posiłku poszliśmy na przechadzkę.. mir geht es gut.Ruda źle się czuje, więc Litvack pozwolił nam wcześniej skończyć..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt