Dni tygodnia po niemiecku wymowa

Pobierz

Używamy ich umawiając się na spotkanie, mówiąc co się wydarzyło danego dnia, występują on też w planie lekcji.Dni tygodnia po angielsku wymowa Kolejnym wyzwaniem, przed którym stają wszystkie osoby, które uczą się nazwy dni tygodnia po angielsku, jest poprawna wymowa.. Przedmioty szkolne, dni, miesiące - słówka - Notatek.pl.. Freitag - piątek.. Wymowa: Możesz też posłuchać dni tygodnia w języku angielskim (w kolejności jak .Pisane dni tygodnia po angielsku i niemiecku.. Wyślij mi bonusySprawdź tłumaczenia 'dni tygodnia' na język Niemiecki.. Sam miesiąc po niemiecku to Der Monat.Opiszemy tutaj dla Was miesiące po niemiecku, ich skróty oraz przykładowe zdania, w których mogą się one pojawić.Przechodząc przez proces rekrutacyjny do nowej pracy, rozmawiając z obcokrajowcem okaże się, że znajomość słownictwa dni tygodnia w języku włoskim jest niezbędna.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'dni tygodnia' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Znajomość miesięcy po niemiecku to podstawy, od których warto zacząć naukę języka niemieckiego.. - ppt pobierz.Liczba wyników dla zapytania 'dni tygodnia po nimiecku': 10000+ dni tygodnia po Angielsku Połącz w pary.. Poniżej znajdziesz tłumaczenie dni tygodnia wraz z wymową w języku włoskim.Dni tygodnia po angielsku..

- Jakie są dni tygodnia?

Polish Zawiesinę podaje się we wstrzyknięciu dożylnym, raz dziennie, przez 3 kolejne dni .Pory dnia w języku niemieckim Gdy tylko wstaniemy z łóżka, myślimy o tym, że jest rano i trzeba iść do pracy.. Mittwoch.Zapis i wymowa dni tygodnia w języku niemieckim.. 2010-02-09 19:34:11W tym odcinku poznasz:- daty, - różne pytania i odpowiedzi- dni tygodnia- nazwy miesięcy- liczby porządkowe.Podobało się?. po niemiecku w kontekście pozwoli na łatwiejsze, samodzielne stworzenie opisu tygodnia po niemiecku.Język niemiecki dla dzieci - Dni tygodnia.. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: dni tygodnia po niemiecku z wymową.. montag montag dienstag dinstag mittwoch mytwoch donerstag donerstag freitag frajtag samstag zamstag sontag zontag po lewej pisownia po prawej wymowa.Wymowa i kontekst W zestawie nie tylko zostały wymienione dni tygodnia po niemiecku, ale również załączono do nich nagrania lektora z poprawną wymową słówek.. W języku niemieckim wszystkie rzeczowniki oznaczające dni tygodnia są rodzaju męskiego i poprzedzone są rodzajnikiem "der".Dni tygodnia po niemiecku mają rodzajnik "der" i pisze się je wielką literą..

Jak pisze się dni tygodnia po angielsku.

Akademia AD - Pakiet S - 3 miesiące.. Wymień w języku niemieckim 5 zwierząt.. Inne tematy, które powinieneś opanować już na początku to: daty po niemiecku; dni tygodnia po niemiecku; kolory po niemiecku; godziny po niemieckuPrzykłady użycia - "dni" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Czasowniki nieregularne; Czasowniki modalne; Liczby po niemiecku; Zaimki dzierżawcze; List po niemiecku Menu .Jak zapytać, jak jest dziś dzień, jak na takie pytanie odpowiedzieć, jak powiedzieć np. "w poniedziałek", albo "w miniony wtorek" i jak określić, że coś robimy regularni "w każdą sobotę" - w dzisiejszym odcinku dowiemy się, jak wypowiadać się na temat dni po niemiecku.. Dodane do każdej fiszki zdanie, które pokazuje użycie dni tyg.. Podobnie jak w przypadku miesięcy i pór roku w języku niemieckim - dni tygodnia są rodzaju męskiego.Dni tygodnia po niemiecku: Montag - poniedziałek.. Gorzej jeśli w pracy w Niemczech padnie temat "poranna kawa", a Ty nie będziesz w stanie odpowiedzieć na to zdanie.Jak nazywać miesiące po niemiecku.. Miesiące po niemiecku, podobnie jak dni tygodnia, są bardzo przydatne do opisywania czasu, np. podczas podawania daty po niemiecku.. Les jours de la semaine sont: - Dni tygodnia to: lundi - poniedziałek mardi - wtorek mercredi - środa jeudi - czwartek vendredi - piątek samedi - sobota dimanche - niedziela Les jours de la semaine sont: lundi, mardi, mercredi, jeudi, vendredi, samedi et dimanche (et dimanche - i niedziela)Nazwy dni tygodnia wraz z ich wymową..

Dni tygodnia angielski.Dni tygodnia po francusku.

Jeśli już opanujesz sztukę zapisu, nauczysz się rozpoznawać znaczenie każdej nazwy, nie pomijaj ważnej kwestii, jaką jest nauka wymawiania w poprawny sposób.. Zauważ, że wszystkie dni tygodnia poza środą kończą się na "tag": DE.. Przykładowe zdania z użyciem miesięcy po niemiecku.. der Freitag - piątek.. poniedziałek.. Wesprzyj mnie na Patronite po niemiecku.. der Montag - poniedziałek.. Pory roku; Miesiące; Dni tygodnia; Godziny; Kolory po niemiecku; Zawody po niemiecku; Dialog w restauracji; Zestawienia Menu Toggle.. Dni tygodnia to kolejna grupa słów pozwalająca na precyzowanie czasu i podawanie daty po rosyjsku.. Januar - styczeń, Februar - luty, März - marzec, April - kwiecień, Mai - maj, Juni - czerwiec, Juli - lipiec, August - sierpień, September - wrzesień, Oktober - październik, November - listopad, Dezember - grudzieńPobierz fragmenty naszych kursów i otrzymuj darmowe lekcje na mail.. 2010-06-01 22:04:38 Czy po angielsku nazwy dni tygodnia piszemy wielką literą?. CO OZNACZAJĄ DNI TYGODNIA PO NIEMIECKU:Montag - poniedziałek.Dni tygodnia - norweski W zestawie znajdziesz dni tygodnia po norwesku wraz z tłumaczeniem, oraz nagraniami z poprawną wymową.. Poniżej znajdziesz wykaz 7 dni kalendarzowych razem z przydatnymi informacjami!Dni tygodnia po rosyjsku Dni tygodnia w języku rosyjskim..

Zapis i wymowa miesięcy w języku niemieckim.

Lekcja ta nada się idealnie dla osób początkujących, które dopiero wypróbowują swoje umiejętności językowe.Dni tygodnia w języku francuskim Dni tygodnia to niezbędny element języka francuskiego, jeśli planujemy wyjechać na wakacje, weekend, czy do pracy.. wtorek.. Słowniczek z wymową, ćwiczenia online i do wydruku.Dni Tygodnia i Miesiace po Niemiecku 2012-11-17 22:01:50 Kto mi napisze dni tygodnia po niemiecku ?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt