Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski mam żółwia

Pobierz

Przykład: (Mam kilka jabłek) I've got a few …TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 2.. 2012-03-07 14:07:31; Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby …Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie …Przetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.. 0 głosów.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.Odpowiedź: 1.we rent city …TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 7.. Magda and Kasia (potrafią … .. Przetłumacz zdania na język angielski - Czas Past Simple.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 3.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie …Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 1.. Question from @Mira895 - Gimnazjum - Język angielski Przykład: (Mam żółwia) I have had a tortoise for two years.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie …Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach wyrazy..

Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.

Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie …Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna …Przetłumacz fragmenty zdań na język angielski?. Magda and Kasia W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ 1 Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak …Przetłumacz fragmenty zdań w języku polskim na język angielski 2016-10-12 17:54:32 Język angielski przetłumacz 9 zdań 2014-03-29 18:30:27 Zapisz …Przetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.. Uwaga!. 2012-03-13 16:30:51 Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach …Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie …TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 6. zadanie dodane 15 marca 2011 w Język angielski przez użytkownika robert785 ( …GRAMATYKA Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne..

Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.

Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w …Praca w tym tygodniu - uzupełniamy cały unit 5 w ćwiczeniówce - proszę codziennie uzupełnić jedną/ dwie strony.. Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie …Zadanie 2 (5 punktów / _____ ) Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.. Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.. Magda and Kasia (potrafią …Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt