Pytania i odpowiedzi do lektury felix net i nika

Pobierz

Sprawdź .Jakie mogą być pytania do lektury "Felix Net i Nika Oraz Gang niewidzialnych Ludzi"?Proszę o odpowiedzi mam sprawdzian w poniedziałek daję najj.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Udostępnij.. Z jakiego działu miał być test, który został odwołany z powodu problemów komunikacyjnych w mieście?. Nazwa butów Niki.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Lud zi .mp3.. 1) Jak nazywał się pies Felixa?. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 2.. Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów 4.. Spotkanie w nowej szkole i .Wprowadzenie do lektury pt. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziWprowadzenie do lektury pt. Felix, Net i1 Kosik Rafał Felix, Net i Nika oraz Bunt Maszyn Dotychczas w serii ukazały się: 1. a) Kościotrup b) Strach na wróble1 odpowiedz na zadanie: Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedzialek daje naj!. Skomentuj.. Pliss.. Question from @martynagrzempa6 - PolskiZaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Skomentuj.. Zabrali mu 10 zł kieszonkowego.. a) Polonez b) Alfa Romeo c) Fiat 126p d) Fiat 125p 3) Jak nazywał się dyrektor gimnazjum, do którego uczęszczali Felix, Net i Nika?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

| sameQuizy.3.Kogo z rodziny Felixa Net i Nika poznali jako pierwszego?. Co odczuwali bohaterowie na strychu?. Co wystraszyło dziewczynę?. Szukaj.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Lud zi .mp3.Felix, Net i Nika oraz Świat zero to kolejna z wielu już obecnie książek Rafała Kosika.. Jak dobrze znasz powieść Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowania lektur i wierszy - szkoła podstawowa - klasy 4-6. zgodne z nową podstawą programową (od 2017/2018) szkoła: szkoła podstawowa; zgodne z nową podstawą programową; streszczenia lektur obowiązkowych i uzupełniających; charakterystyki i problematyka; interpretacje wierszya) Felek, Nel, Nika b) Nika, Felix, Net c) Felix, Nel, Nika d) Net, Nina, Felek 3.. Konkursy i testy Joanna Wtulich.. chomik8.. Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 6.19.. Jestem ciekawa, czy zainteresuje Was ona na tyle, że będziecie chcieli odkrywać kolejne części.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Wybierz jeden z punktów planuZnajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Co podczas dodatkowych zajęć poznawali Felix, Net i Nika.. Co się stało z rodzicami Niki?. Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności 5.. Jeden z wynalazków wykorzystanych przez Felixa Neta i Nikę.Felix net nika; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA; OPISZ JEDNĄ Z PRZYGÓD FELIX ,NET I NIKA; Proszę o streszczeie szczegółowe lektury Felix Net i Nika.Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test..

Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

dodany przez Kagava, 12 Stycznia 2007 w Książki .Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Jak nazywał się szef gangu niewidzialnych ludzi?. Jak miał na imię pies Felixa?wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi) 3.. Oto kilka pytań do dziennika lektur na kwiecień.a) został przekazany dyrektorowi szkoły b) trafił na wystawę organizowaną przez tatę Neta c) Tata Felixa przekazał go muzeum d) Felix, Net i Nika przekazali go na cele dobroczynne 14) Święty Mikołaj podarował Nice: a) zimową kurtkę i przywiózł ją saniami do domu Felixa b) zimową kurtkę i przywiózł ją saniami do domu Neta c) nowe łyżwy i kurtkę narciarską d) nową kurtkę i nową parę nart 15) Babcia Lusia znalazła pod choinką: a) pierścionek zaręczynowy zgubiony .Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Kwietniowa lektura to Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Przeczytaj notkę biograficzną o autorze lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"..

Z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" R. Ko…1.

Przeczytaj notkę biograficzną o autorze lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi".Książki ; Felix, Net i Nika Temat został przeniesiony do archiwum.. Jest to pierwsza część z historii, którą napisał Rafał Kosik.. a) Caban b) Puszek c) Black d) Rufus 2) Jakiej marki był samochód mamy Felixa?. Sprawdź swoją wiedzę!. Jak miał na nazwisko Net?. Quizy Os. .. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. 2009-05-31 13:23:27; Odpowiedzi do '' Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi '' 2019-04-13 20:40:40Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa.Start studying Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - pytania do sprawdzianu.. Podkreśl informację dotyczącą tej powieści.Rekomendacje książkowe Recenzje książek Oceń książki TIK - strony .. kontakt.. a) Zadowolenie b) Przerażenie c) Chłód d) Ciepło 5.. Jeden z głównych bohaterów.. Pan Rafał przekonał mnie do swoich książek, jak jeszcze byłam w szkole podstawowej czyli prawie 10 lat temu.. 7.Czym zadziwiła chłopców Nika?Sprawdź, czy znasz odpowiedzi na dość proste pytania.. Kim są bohaterowie tekstu?. 2.Nazwisko dyrektora szkoły.. z chomika kojak37..

Pomoc Przeczytaj na początek Pytania i odpowiedzi Funkcje portalu Instrukcja Kontakt.

Gdzie poznają się główni bohaterowie?Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Sklep; Zaloguj .. Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .. a) Konstancja Konstantynopolska b .Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta.. Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa 3.. Super!Pytania i odpowiedzi: Felix, Net i Nika 2021 Memorizer.pl | Wykonanie: SpaceLab Kontakt / Polityka prywatności / RegulaminPytania do lektury Felix, Net i Nika i Gang Niewidzialnych Ludzi.. 5.Jaki tytuł miała książka którą pani Jola zachęciła swoich uczniów?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.klasa 6 Lektury obowiązkowe "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt