Tak jak grecy i rzymianie test b

Pobierz

Zawiera 8 pytań.. Napisz w 2-3 zdaniach, jaki jest związek tej nazwy z mitolo… Tak jak Grecy i Rzymianie KARTA ODPOWIEDZI - grupa A Nr Właściwa odpowiedź Punkt Kryteria punktowania zad.. Tagi: testy.Grecy; Grecy, test z historii Historia i j.polski.. Test B Tak jak Grecy i Rzymianie Test podsumowujący rozdział I 1.. Historia i społeczeństwo, liceum technikum .. #starozytnosc #starozytnyrzym #starozytnagrecja.Rozdział I.. Klucz do testu.. 0-3 p. Biogram Postać Król …Rozdzia I. Biogram Ateski strateg i jeden z …Test: Tak jak Grecy i Rzymianie Pytania ze sprawdzianu z rozdziału I, Tak jak Grecy i Rzymianie.. umcyumcy umpapa polska i polacy XX w B. Cargado por. jehner.. Seria: Poznać przeszłość / Szkoły ponadgimnazjalne / Historia i społeczeństwo.. Wymie postacie historyczne, ktrych dotycz podane opisy.. Quizlet flashcards, activities and games help you …Pytania ze sprawdzianu z rozdziału I, Tak jak Grecy i Rzymianie.. Tak jak Grecy i Rzymianie Test podsumowujcy rozdzia I 1.. Chyba że macie test to możemy zrobić wymiane 2013-10-30 20:20:40; Miał ktoś sprawdzian z książki "poznać przeszłość …Tak jak Grecy i Rzymianie • Ojczysty Panteon i Ojczyste spory • pliki użytkownika TechByte przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Tak jak Grecy i …I.. Leonidas, Juliusz …Test B. Tak jak Grecy i Rzymianie Test podsumowujcy rozdzia I. Wymie postacie historyczne, ktrych dotycz podane opisy..

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Plik test a tak jak grecy i rzymianie odpowiedzi.doc na koncie użytkownika lysy435 • folder Dokumenty • Data dodania: 30 wrz 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i …Test A. Wymień postacie historyczne, których dotyczą podane opisy.

Tak jak Grecy i Rzymianie Test podsumowujcy rozdzia I. Wymie postacie historyczne, ktrych dotycz podane opisy.. NIE PISAC Z POLSKIMI ZNAKAMI JA NIE MAM ICH :D.Jak tak to co na niem mniejwięcej było.. Etruskowie B. Kartagińczycy C. Egipcjanie D. Grecy B. W wyniku podbojów Rzymianie utworzyli państwo zwane: .. B. Trybun ludowy w republice rzymskiej tak …Testy • Sprawdziany ;) • pliki użytkownika pati114c przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • test b za panowania piastow i jagiellonow odpowiedzi.doc, test b za …Ojczysty Panteon i ojczyste spory Tak jak Grecy i Rzymianie grupa A i B. Sprawdzian + odpowiedzi!. Klucz do testu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt