Sprawdzian z lektury ania z zielonego wzgórza victor junior

Pobierz

Udostępnij.. 2010-02-10 16:27:52sprawdzian z lektury pt. ania z zielonego wzgÓrza z uwzglĘdnieniem standardÓw egzaminacyjnych.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Test składa się z 20 pytań.Dalsze strony zostały uznane przez właściela bloga za zawierające treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat).Strony te zawierać mogą w szczególności treści o tematyce erotycznej, a także treści drastyczne lub inne przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.38.. Wyjazd Ani do seminarium.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. 2011-12-04 20:48:51 Ania z zielonego wzgórza pytania plisssss odpowiedzcie 2012-11-06 16:42:51 ania z zielonego wzgórza jakie beda pytania na sprawdzianie ?. Szczęśliwe chwile na Zielonym Wzgórzu mijały szybko.. Duża ilość osób twierdziła że ma ładny, zgrabny nos.. Rozwiąż test!GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. Ania doroślała i musiał zacząć poważnie myśleć o przyszłości.. Koncert w Białych Piaskach..

Odpowiedz.Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).

Ubierała się niemodnie i skromnie.ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA Tytuł oryginału "Anne of Green Gables" Tłumaczyła z j ęzyka angielskiego R. Bernsteinowa .. Opublikowano: 11 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 281740.Film oparty na klasycznej powieści L.M.. Dorota 5 lat temu.. Tam też uczył się Gilbert.Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery.. Pytanie: Co było marzeniem Ani przed przybyciem na Zielone Wzgórze?. Rozwiąż test i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego (podstawówka) z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery.. 296 — Panna Lawenda i pan Irving urządzili się już w swoim nowym domu — opowiedziała Ania.spotkanie z premierem.. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1908 b) 1882 c) 1898 d) 1901 Rozwiązanietest ze znajomoŚci lektury pt. "ania z zielonego wzgÓrza" l. m. montgomery Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. Szukaj.. Przekazanie stypendium Avery'ego Ani z Avonle.. em mamy to jako sprawdzian w szkole.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.ania z zielonego wzgórza dokładnie takie są pytania na sprawdzianie ze znajomości lekturyTen test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraAnia z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury..

Miłego rozwiązywania!Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".

Sprawdzian wstępny na Akademię.. Rezygacja Ani ze stypendium i pozostanie przy ślepiejącej Maryli.. Nauczyciel wita się z klasą i sprawdza obecność 2.. Dziewczyna bardzo chciała zostać nauczycielką, w związku z tym podjęła naukę w Charlottetown.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. Rozwiąż test!Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Skomentuj.. Test: Czas akcji powieści o Ani Shirley możemy datować na: .. Przyjaźń .. Wydarzenia opowiada?. Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.Środki dydaktyczne: tekst lektury Ania z Zielonego Wzgórza, wydrukowane cytaty z książki, notatki własne, w razie potrzeby dostępne słowniki Przebieg lekcji: 1.. Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Recytacja wiersza przez Anię Shirley.. Ania wraz z Dianą pobiegły do chorego dziecka.. Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, czy jest ona zadowalająca.. 9475 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

Sprawdzian z treści lektury Akademia pana Kleksa 1.

Panna Shirley dobrze wiedziała jak się leczy tę chorobę, gdyż, gdy była u państwa Hammond,ich dzieci przechodziły tę chorobę.Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie szczegółowe, Lucy Maud Montgomery Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie i opracowanie lekturyLektury / Ania z Zielonego Wzgórza.. Mateusz szybko pojechał po lekarza.. 1. odpowiedz na podstawie tabeli: [standard czytanie] autor henryk sienkiewicz* l.m.montgomery juliusz sŁowacki jan kochanowski tytuŁ w pustyni i w puszczy ania z zielonego wzgÓrza balladyna treny rodzaj literacki epika epika dramat lirykaZobacz 11 odpowiedzi na pytanie: Wypracowanie z Ania z Zielonego Wzgórza.. Test składa się z 12 pytań.. Ania (Megan Follows) jest sierotą przygarniętą przez Mateusza (Richard Farnsworth) i Marylę Cuthbert (Colleen Dewhurst), którzy mylnie spodziewają się, iż jest ona chłopcem potrzebnym do pracy na farmiePlik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012Jakie moga byc pytania na sprawdzianie z polskiego kl.6 z lektury ania z zielonego wzgórza?. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. Śmierć Mateusza Cuthberta.. czekaj co..

Będziesz miał/a z niej sprawdzian?

Ania z Zielonego Wzgórza.. Ania dostaje się na studia.. a) pan Kleks b) Alojzy c) Adaś i szpak MateuszAnia z Zielonego Wzgórza- tak właściwie Ania Shirley była drobnej budowy dziewczynką, miała bladą cerę bogatą w dużą ilość piegów, miała zielone oczy z prześwitem koloru szarego i wyróżniające się rude włosy.. Akcja rozgrywa się w 1908 roku na kanadyjskiej wyspie Prince Edward.. 3.Pobierz darmową ściągę - wszystkich streszczeń - - .Eduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt