Negatywny test w 33 dniu cyklu

Pobierz

Później nawet byłam u ginekol.. Z mężem staramy się o dziecko.. okres mam w miarę regularny 27-28dni.. Jeżeli miesiączka spóźnia się, wykonaj badanie ponownie po trzech dniach.robilam test 4 dni temu (wlasnie jakies 10 dni po terminie spodziewnaej @), a scisle mowiac dwa testy, w odstepie 2 dni, oba negatywne.. Pozytywny dwa dni później.. Mam lat 23 .Hej dziewczyny.. witam, mam takie pytanie, otóż ostatni okres miałam 27 września.. 22go zrobiłam test - wynik negatywny.Wczoraj minął termin miesiączki i nie dostałam jej jeszcze.. 2 dni później już dodatni.. czy mimo tego mogę być w ciąży?30dni,dziś mija 41 dzień cyklu a ja nadal nie mam miesiączki.generalnie nie mam żadnych problemów zdrowotnych,mam 27 lat.Dwa dni temu robiłam test ciążowy i wyszedł negatywny,jeśli chodzi o wizytę u lekarza to będę mogła pójść dopiero za ok trzy tygodnie.Mam 23 lata.. U mnie było dość niecodziennie W 24 dniu cyklu, dokładnie 22 grudnia 2003, ok. 10 dni po owulacji (cykle 28-dniowe z owu 14-15 dnia) zrobiłam test z krwi - chciałam mieć wynik na 100%, bo planowałam ciążę jako prezent pod choinkę Wynik wyszedł negatywny, poniżej 0,5.Ja robiłam test Quick Vue.. Przez dwa miesiace kochalam sie z chlopakiem bez zadnego zabezpieczenia, ale robilam wczoraj wieczorem test i wynik wyszedl negatywny, a okresu dalej.Dodam, że robiłam test w 35 dnu cyklu, w ciągu dnia, bo nie mogłam wytrzymać w tej nipewnosci..

33 dzien cyklu a test negatywny.

Więc okres miałam 2.03.2010, współżyłam 14.03, natomiast 19 wystąpiło krwawienie, które trwało 2 dni.Staracie się zajść w ciążę?. Ponieważ kolejny winik testu ciążowego wyszedł negatywny, postanowiliśmy kupić testy owulacyjne.. Test, firmy jakiej nie wiem, ale jeden z najtańszych, z Rossmanna.. Kiedyś też go używałam, w jakimś plus minus 42 dniu cyklu, wykazał, że nie ma ciąży, i faktycznie nie było.. Współżyliśmy 13go 14go 16go (bądź 17go) i 20go, ale to już chyba dni niepłodne.. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu.. Potem okazało się, że owulacja byłą kiedy indziej, niż mi się wydawało.. okresu nie mam, dzis juz 44 dzien cyklu, zazwyczaj mam 33-35-dniowe.33 dzien cyklu i brak okresu.co robic?. W grudniu byłam na wycieczce w Hiszpanii tzn. i tam dostałam okres trochę wcześniej niż przewidywałam, ale nie wiem czy to może mieć wpływ na to.. ALe to był bodajże drugi cykl po pierwszym porodzie, więc trudno tu o jakąkolwiek regularność.Hej dziewczyny staram się z mężem o dziecko - pierwszy cykl, dzisiaj rano robiłam test w 25 dniu cyklu - wynik negatywny, był to bardzo czuły test 10mlU/ml zrobiony z pierwszego moczu po .hej dziewczyny ostatnia moja miesiaczka 09.01.2015 kochałam sie z partnerem 23 lutego mam okres co 30-32 dni mam mdłosci potrafie sie w nocy obudzic i miec mdłosci temp w pochwie od 3 dni stała 37.5 bola mnie piersi i brzuch na dole ..

UsunięcieJa zrobiłam test w 24 dniu cyklu i wyszedł pozytywny.

Dodaj nowy temat.. Miedzy 24-28 dniu cyklu wszystko wsakzywalo ze dostane @ bole piersi bole podbrzusza, a tu nagle wszystko ustalo jedynie przez kilka dni oczuwalam sporadycznie bole podbrzusza, a teraz .39. dzień cyklu i brak okresu.. Ale czytam, że z ciążami jak z kościołami W każdym inny bije dzwon Więc wierzę, że .Dziewczyny wczoraj wieczorem wykonałam test ciążowy i wynik negatywny.. U mnie rownierz spuznia sie miesiaczka dzis jest 41 dzien cyklu, a mam zawsze 27 dni cyku.. Ostatni miałam 4go marca.. Więc tak, naczytałam się i nakręciłam strasznie.. Może to była nie utrzymana hiperwczesna ciąża a może wcale jej nie było.Re: W którym dniu cyklu wyszedł Wam test?. miałam podwyższona temp.. Pytajcie!Ja robiłam (pozytywny) test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki, w 15. dniu fazy lutealnej, czyli w 36. dniu cyklu.. A może dopadają was jakieś wątpliwości?. Polecane posty.. okres spoznia mi sie 4 dni i nie zapowiada sie na to zeby mi sie pojawil bo nie bola mnie piersi ani brzuch.. Ogólnie cykle mam różne ale sporych skosów nie ma: 34 dni, 31 dni, 31 dni, 31 dni i ostatni 29 dni.. Pierwszy test owulacyjny wykonałam w 13 dniu cyklu i wynik wyszedł (moim zdaniem) pozytywny.Re: Test ciążowy pierwszy negatywny a drugi pozytywny..

Jakieś 4 dni po terminie zrobiłam pierwszy test - negatywny.

Wyjechaliśmy w góry, wróciliśmy wczoraj, zrobiłam wieczorem test - negatywny, zrobiłam dziś rano - negatywny.Jednak robiłam test i wyszedł negatywny, tylko to było 2 dni po spodziewanym okresie (po południu) który miał wystąpić 30 marca, jednak okresu nie mam do dziś, co dalej?. Testy wykonałam w godzinach popołudniowych.. Witam, mam problem.. Jeżeli otrzymasz negatywny wynik badania i nadal uważasz, że jesteś w ciąży, wykonaj kolejny test w dniu spodziewanej miesiączki.. Przez Gość flyingnow, Styczeń 11, 2012 w Dyskusja ogólna.. Test robiłam dzisiaj negatywny do okresu 3 dni zostało .Napisano Listopad 24, 2012.. Pozornie przypomina tak jakby wodę, ale występują w nim takie zbite grudki jak kawałki galarety, jest bezwonny.Temat: 41 dziń cyklu i bak misiączki+test negatywny (37) Czesc .. Owulację najprawdopodobniej miałam 10. dnia.. I sikaniec pozytywny, chociaż drug kreska blaaaada bardzo, aż zawołałam męża, żeby zobaczył czy nie mam omamów , także tak się skończyły plany na pomysłowe poinformowanie drugiej połówki.Zrobiłam 2 testy ciążowe, wynik był negatywny (1 testy 06.0109 a drugi w dniu dzisiejszym).. Kreska w polu kontrolnym C - bardzo wyraźna, druga kreseczka w polu T, różowa, mocna, nie musiałam patrzeć pod światło..

się upewnić, bo okres przyszedł w 48 dniu cyklu i było go mało, w ogóle dziwny.

Ja tak miałam.. No mi test wykrył Ciąze dopiero w 38 dniu cyklu, a robilam codziennie testy od 25 dnia.. Ja robiłam książkowo w 18 dniu fazy lutealnej, kiedy najdłuższa moja faza lut.. Czy któraś z Was miała te same problemy?Wynik negatywny wskazywany jest w przypadku poniżej 3% ciąż pozamacicznych.. występował on różnie, albo co 28 dni, albo co 35 dni.. Przez Gość alma86, Sierpień 29, 2007 w .W którym dniu cyklu zrobiłaś test ciążowy i wynik był dodatni .. 33 dzień cyklu, test " z krwi" bo aptecznym nie ufam - znajomej 3 pokzały, że nie jest w ciąży, a była .. ale wyszedł negatywny.. powyżej 37, bolące piersi, zgagę, bol w bole .witam.. Moje cykle zawsze trwały ok 32-35 dni, dziś mija 10 dzień od terminu spodziewanej @.. A cykle to mam różnej długości (30 - 70), więc bez obserwacji nic bym nie wiedziała.. Brzuch boli mnie od jakiś 8 dni jak na miesiączkę i mam biały taki gesty śluz, piersi bolą jak zwykle ale też zaczęły boleć te 8 dni temu a zawsze zaczynają jakieś 2 dni przed miesiączka.Test zrobiłam w 24 dniu cyklu i był negatywny.Witam, Moja sytuacja wygląda następująco: Okres spóźnia mi się 14 dni.. Pierwszy (nie pamiętam nazwy - ale chyba najdroższy w aptece, miał wykryć ciążę już w 6 dni od zapłodnienia) zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki (a miałam nieregularne cykle 21-29 dni, zrobiłam w 29 dniu) i wyszedł negatywny.. Odpowiedz.. Z góry dziękuję za pomoc.. miała 14 dni.Oliwka 2006 2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz.. dziś jest 39 dzień cyklu, test ciążowy robiłam tydzień temu i wyszedł negatywny.. Testy były 4: w dniu planowanej miesiączki, w piątym dniu po terminie, w dziesiątym i jedenastym: wszystkie negstywne, z wyjątkiem trgo z dziesiątego dnia (mocz nie był poranny), który pokazał jedną kreskę i plamę w miejscu dr.W 26. dniu cyklu (dzień przed terminem miesiączki), zrobiłam, bo skoczyła temperatura..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt