Instrukcja obsługi suszarki do włosów spis treści

Pobierz

Instrukcję należy zachować do ewentualnego zastosowania w przyszłości.1 Instrukcja obsługi SUSZARKA Spis treści Ważne informacje, 2-3 PL PL Polski,1 HU CZ Český,19 SK Slovenský,37 Instalacja, 4 Gdzie zainstalować suszarkę Wentylacja Wypuszczanie wody Podłączenie elektryczne Poziomowanie suszarki Informacje wstępne Magyar,55 Opis suszarki, 5 Otwieranie drzwiczek Cechy Pulpit sterowania Ekran, 6 AQUALTIS AQC9 4F5 Uruchomienie i programy, 7-12 Wybór .INSTRUKCJA OBSŁUGI SM-R820 SM-R825F SM-R830 SM-R835F.. 2) Wtyczkę przewodu sieciowego włącz do gniazda instalacji elektrycznej.. Większość kobiet suszy włosy codziennie lub co dwa, trzy dni.. Ta suszarka nie jest przeznaczona do użytkowania na zewnątrz pomieszczeń.1 Instrukcja obsługi Przenośnego koncentratora tlenu Lovego LG102P.. 6.• Suszarka jest przeznaczona wyłącznie do suszenia rzeczy nadających się do suszenia w suszarkach, w ilościach zazwyczaj stosowanych w gospodarstwie domowym.. Panel wyświetlacza i wskaźniki 5.. Żelazko przeznaczone jest wyłącznie do użytku domowego.. Posiada możliwość ustawienia prędkości nawiewu i temperatury oraz funkcję zimnego nawiewu.. 2 Spis treści Wprowadzenie .. Spis treści 3 87dtwarzanie muzyki bez połączenia z O urządzeniem przenośnym 88 Reminder 89 Kalendarz 90 Bixby 90stęp W 90 Uruchamianie Bixby 91 Pogoda .. jak np. suszarka do włosów.Instrukcję należy zachować do późniejszego wykorzystania i prze‐ kazać ewentualnemu następnemu posiadaczowi wraz z urządze‐ niem..

Instrukcja obsługi.

Bez zapoznania się z treścią niniejszej instrukcji i jej zrozumienia proszę suszarki nie używać.. Po podłączeniu do sieci o parametrach zgodnych z podanymi w instrukcji uruchomić urządzenie włącznikiem (3) ustawiając odpowiedni poziom mocy grzewczej.Książka Życie.. Nie nadaje się do stosowania na włosach zwierzęcych.. 25 Przygotowywanie suszeniaInstrukcję należy zachować i przechowywać tak, aby mieć ją zawsze pod ręką.. • Zachować instrukcję obsługi oraz tabelę1 Żelazko parowe Instrukcja obsługi PL SSI 5420RD SSI 5421TQ Przed użyciem tego urządzenia prosimy o dokładne zaznajomienie się z niniejszą instrukcją, nawet jeżeli używają Państwo produktu podobnego typu.. Im dłużej pasmo włosów będzie nagrzewane, tym efekt układania włosów będzie trwalszy.. Trwa to co najmniej 10 minut.. Niniejsza instrukcja obsługi suszarki jest dostarczana z różnymi typami lub modelami suszarek, dlatego teżSuszarka przeznaczona jest do suszenia włosów.. Wprowadzenie 2.. Suszarka nie nadaje się również do suszenia/modelowania włosów sztucznych, ponieważ nie mogą one być poddawane działaniu wysokich temperatur ze względu na ryzyko powstania pożaru.Uwaga: Suszarka wyposażona jest w nasadkę skupiającą oraz dyfuzor..

... suszenia w instrukcji obsługi.

Ranking 5 energooszczędnych suszarek do włosów Instrukcja obsługi autorstwa Pawlukiewicz Piotr , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 30,99 zł .. Prosimy korzystać z urządzenia tylko tak, jak jest to opisane w instrukcji użytkowania.. W .Marka Zelmer Model suszarka do włosów 33z013 Informacje dodatkowe plik w formacie PDF zawiera instrukcję obsługi suszarki do włosów 33z013 JęzykCzytaj więcej na temat Instrukcja Obsługi Suzuki Sx4 w nt.interia.pl.. Czasem i kobieta potrzebuje pomocy.. 1 sztuka (na ilustr.. Ta suszarka nie jest przeznaczona do użytkowania na zewnątrz pomieszczeń.Tematy o instrukcja obsługi suszarki, Zelmer-instrukcja obsługi suszarki do włosów 33z011, Zelmer-instrukcja obsługi suszarki do włosów 33z012, .. Ta strona używa cookie do personalizacji treści i reklam oraz do analizowania ruchu.. Montaż akcesoriów odbywa się przez połączenie ich z suszarką w miejscach wpustów orazSuszarka do włosów, to Twój nowy sojusznik w tworzeniu pięknych fryzur.. Szybki start 6.. Nie wolno suszyć rzeczy nie upra- .. nych produktami do pielęgnacji włosów, należy je najpierw uprać w gorącej wodzie z dodat-kiem detergentu.. Suszarka przeznaczona jest wyłącznie do użytku domowego i służy do suszenia materiałów tekstylnych i odzieży.SPIS TREŚCI..

Za pomocą przełącznikaRemington Suszarka do włosów manuals.

Przeczytaj recenzję Życie.. To urządzenieSpis treści 3 Na temat tej instrukcji 4 Wskazówki bezpieczeństwa 7 Widok całego zestawu (zakres dostawy) 8 Obsługa 10 Czyszczenie 12 Przechowywanie 12 Usuwanie odpadów 13 Dane techniczne 14 Gwarancja Drodzy Klienci!. Umyte włosy osusz ręcznikiem i rozczesz.. Naciśnij przycisk zwalniający element zaciskowy (3) i umieść pasmo włosów między elementem grzejnym (1), a zaciskowym (2).. Znajdź swój Suszarka do włosów i przejrzyj bezpłatnie instrukcję obsługi lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu.INSTRUKCJA OBSŁUGI, PORADY19 19 Wygląd panelu sterowania 22 Blokada rodzicielska 22 Opóźnione zakończenie 22 Dźwięk wył./wł.. 3 Od wielu lat firma Amica konsekwentnie realizuje politykę proekologiczną.. Użytkowanie z baterią 8.SpIS TReśCI Podstawowe informacje .. l Przed rozpoczęciem użytkowania należy zapoznać się z instrukcją obsługi i za-chować ją na przyszłość.. Suszarka do włosów Instrukcja obsługi PL-1 SHD 108VT PL 2012, 08/2012 Przed użyciem tego urządzenia prosimy o dokładne zaznajomienie się z niniejszą instrukcją, nawet•Suszarka do włosów przeznaczona jest do suszenia i modelowania ludzkich włosów na głowie.. Suszarkę do włosów wyposażono w funkcję jonizacji,Suszarka do włosów, to Twój nowy sojusznik w tworzeniu pięknych fryzur.. Przestrzeganie instrukcji zapewnia bezpieczną instalację i użytkowanie urządzenia..

2 Spis treści: 1.

Zasady bezpieczeństwa 3. l Aby zabezpieczyć się przed zagrożeniem elektrycznym, nie należy zanurzać urzą-dzenia ani przewodu w wodzie ani w żadnej innej cieczy.Instrukcję należy zachować i przechowywać tak, aby mieć ją zawsze pod ręką.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Instrukcję należy zachować do późniejszego wykorzystania i prze-kazać ewentualnemu następnemu posiadaczowi wraz z urządze-niem.. Dodatkowo bardzo wygodnie układa się w dłoni.. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.Suszarka to bardzo przydatne urządzenie, szczególnie dla osób posiadających długie włosy.. Przestrzeganie instrukcji zapewnia bezpieczną instalację i użytkowanie urządzenia.Suszarka do włosów SHD 7221GR PL-7 PL 2019, 08/2019 OBSŁUGA SUSZARKI DO WŁOSÓW 1) Przed użyciem suszarki umyj włosy szamponem i zastosuj odżywkę do włosów, co ułatwi ich rozczesywanie.. Należy dokładnie przestrzegać instrukcji obsługi w celu uniknięcia nieszczęśliwych wypadków.. Przed podłączeniem suszarki do źródła zasilania należy upewnić się, że włącznik (3) ustawiony jest w pozycji "0".. Uwaga!. W suszarce nie wolno suszyć ubrań po czyszczeniu chemicznym.. Dodatkowo bardzo wygodnie układa się w dłoni.. 23 Smart check 23 Wewnętrzne oświetlenie (w niektórych modelach) 24 Półka do suszenia (w niektórych modelach) 25 Załaduj suszarkę poprawnie.. Użytkowanie zgodne z przeznaczeniem Ta suszarka jest przeznaczona do stosowania w gospodarstwach domowych i w warunkach domowych.. Uwaga!. Użytkowanie zgodne z przeznaczeniem Ta suszarka jest przeznaczona do stosowania w gospodarstwach domowych i w warunkach domowych.. Szukam instrukcji obsługi Suzuki SX4 model instrukcji obsługi w języku polskim do instrukcje obslugi pl.Świstak.pl - darmowy serwis aukcyjny.. Inni też mogą się o tym łatwo przekonać.Marka Zelmer Model suszarka do włosów 33z024 Informacje dodatkowe plik w formacie PDF zawiera instrukcję obsługi suszarki do włosów 33z024 JęzykPrzed przystąpieniem do korzystania z suszarki dokładnie zapoznać się z treścią instrukcji obsługi.. Producent zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian niewpływających na dzia­SPIS TREŚCI 679846 ETAPY PROCESU SUSZENIA WPROWADZE-NIE WYKRYWANIE I USUWANIE USTEREK PRZYGOTOWA- .. Niniejsza instrukcja obsługi suszarki jest dostarczana z różnymi typami lub modelami suszarek, dlatego też .. przeznaczonego do golarki elektrycznej lub suszarki do włosów.3.. W przeliczeniu na miesiąc i rok używając suszarki energooszczędnej możemy sporo zaoszczędzić.. • Przed przystąpieniem do eksploatacji suszarki zapoznać się z zaleceniami podanymi w instrukcji obsługi oraz tabeli programów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt