Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi test bardzo trudny

Pobierz

a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?. Po apelu nie wie, do jakiej iść sali.. wg Joannajakubowsk.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Streszczenie podzielone jest na dwie części.. Popularne quizy w tym tygodniu:Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. Uważajcie na spoilery!Film opowiadający o Bohaterach książki Rafała Kosika i ich spotkaniu z MortenemTemat: Świat przedstawiony w lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".- czytaj więcej 05.06.2020r.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Felix Polon, przychodzi na rozpoczęcie roku - będzie chodził do pierwszej klasy gimnazjum.. 37,12 zł z dostawą.. dla fanów "Miraculum: Biedronka i Czarny Kot"!. Na pewno wiesz :) CIEKAWOSTKA: Rafał Kosik napisał 14 książek z serii "Felix, Net i Nika" np.Wykonaj sprawdzian przygotowany przez Ewę Przekop.. Lektury 1-3 pdf Lektury- 1-3 audiobooki Lektury 4-8 audiobooki Lektury 4-8 pdf Audiobooki-,,Czy może pani coś doradzić" Regulamin .. wg Zbysioubudubu.. Sprawdza czytanie ze zrozumieniem i pisanie charakterystyki postaci.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - z lektury - Test.. Rok wydania.. Temat 10.. Nie inaczej wygląda ocena krytyków, bowiem książka doczekała się nagrody jako "Książka roku" za 2005 rok.Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test..

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Mod ZT Test.. Tom 1 doczekała się 14 kolejnych części, przez co w niektórych kręgach uważana jest już za pozycję kultową.. Typ materiału: tekst, test .. test wiedzy, test, książki i komiksy, popularne serie, felix, net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi 3791 x, 2017-11-21 15:04:04Streszczenie książki Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi".. Część 1.. 1) jaki kolor ma włosów ma nika a) brozowe b) rude c) kasztanowe d) bląd 2) Czy Nika ma rodziców a) tak b) nie 3) Któży chłopcy zabierali zabawki a) rubben marcel b) aurelia i kuba c) felix i nett 4) kto ma psa cabana a) net b) nika c) felix d) marcel e) manfred f) kuba.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. ćwiczeń.- czytaj więcejLista wszystkich lektur - - MATEMATYKI: Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi T. od Super Sprzedawcy.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. wg Katarzynawalach.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Quiz fajny, ale gdyby były bardziej wiarygodnie (złe) odpowiedzi, test byłby trudniejszy.. Temat: Zakręty ortografii - c.d..

Test z lektury,, Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi "- BARDZO TRUDNY.

Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. PixMati 2 lata temu.. 28,14 zł.. Sprawdź się!a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.. Ekstremalnie trudne pytania "Co byś wolał?". a) w Krakowie b) w Warszawie c) w Gdańsku d) we Wrocławiu e) w .Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Pierwszy dzień w szkole.. Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi!. Odpowiedz na pytanie z działu: VI - Język polski - Lektury - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Test..

... 10 ekstra trudnych pytań z serii "Co wolisz?"

.Test z części 1-2, czyli .. Okładka.. Klasa 6 Polski.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Dwóch chłopaków kradnie mu dziesięć złotych.Rafał Kosik - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - CZĘŚĆ 2 Uwaga!. Felix, Net i Nika - krzyżówka Krzyżówka.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Witaj na stronie Quizz.pl.. twarda.. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Wbrew pozorom, to wciągająca lektura nie tylko dla nastolatków, ale i dla dorosłych czytelników!Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7. biblioteka zaprasza: Aktualności Nowości -super książki Zdjęcia Kontakt Przydatne linki Zagadki, testy, quziy Kanały YT, blogi o książkach Uczniowie SP 19 czytają !. Omawiamy lekturę: "Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi" Sprawdzę swoją znajomość lektury.Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem quizu Eduelo.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?.

0%jak dobrze znasz lekturę "Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi?

Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - gatunek, czas i miejsce akcji Brakujące słowo.. To jest DRUGA część, ale prze.Subskrybuj i napisz komZapraszam do oglądania!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt