Napisz jak spędziłeś wakacje po niemiecku

Pobierz

Wzór pocztówki po niemiecku, zwroty przydatne podczas pisania pocztówki.. Polish Jako młody chłopiec w każde wakacje byłem w parku narodowym.die Wanderschuhe anziehen - ubierać buty do chodzenia po górach.. Zdania mają być pojedyncze, proste.Te wakacje były bardzo udane, ale jak zawsze zbyt krótkie.. Kein Problem!Zadanie: napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie Rozwiązanie: moze byc w takim stylu 1 co dziennie chodziłem po molo 2 co jakiś czas zPrzykłady użycia - "w wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Cos w tym stylu ;) z gory dziekuje ;*Napisz 5-6 zdań o swoich wakacjach po niemiecku w czasie .. Tutaj poznasz najważniejsze słowa i zwroty wokół wynajmowania mieszkania - wraz z wymową i przykładowymi zdaniami.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie przeszłym PERFEKT!. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. spedzilam tam milo czas.. Najlepiej żeby było o tym że spędziłem wakacje w domu.Napisz do kolegi list(po niemiecku) na 50 słów jak spędziłeś wakacje ,w jakim terminie,jaka była pogoda i z kim i co tam robiłeś .Zaproponuj wspólny wyjazd po niemiecku ma być pliss niech ktoś napisze w miarę prostym języki.Ma być napisane nieformalnieW 5-6 zdaniach po niemiecku napisz jak spędziłeś ubiegłe wakacje (czas przeszły - Perfekt)..

Jak spędziłeś wakacje (urlop)?

Nikt nigdy nie rozumiał mnie tak jak one, każde wakacje i ferie spędzałyśmy razem.. Niemiecki.Napisz opis dnia po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt.E-mail po niemiecku - zasady pisania W e-mailu oceniane są treść, spójność wypowiedzi oraz poprawność językowa.. Społeczność.. Społeczność.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Letni czas .W dzień Przydatność 70% Opis dnia w czasie perfekt, Napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie przeszłym Opis.. Pewnego jednak wieczoru wymyśliłam że dobrze by było zagrać w coś aby.Pobierz: napisz opis dnia po niemiecku w czasie przeszłym.pdf.. Nie masz czasu i nerwów na gramatykę?. 18 marca 2005 r. Rozpoczęłam podróż mojego życia.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Lieber Marek, Danke schon fur deinen Brie.. Przydatność 70% Opis dnia w czasie perfekt.. Na końcu czekają na Was interaktywne ćwiczenia, dzięki którym sprawdzicie w praktyce przyswojone słownictwo.. W czasie przeszlym perfekt np. na poczatku wakacji bylam w domu.. Zobacz również: Zaproszenie po niemiecku.Te wakacje były bardzo udane.. W tej lekcji nauczysz się, jak ubrać w słowa i opisać wakacje/urlop po niemiecku.. Napisz droge z punktu na ulicy bokserskiej (na dole mapki) do pętli autobusowej dla autobusu nr -29 08:14:11; .. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'spędzić wakacje' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Opis wakacji po niemiecku Sommerferien3.9 (77.39%) 23 votes Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się…Opisz swoje wakacje w języku niemieckim..

jak spędziłeś -łaś swoje wakacje?

Pogoda nie była juz taka ładna jak nad jeziorem.. durch den Wald wandern - wędrować przez las.. Bardzo ważne.. Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w .napisz list po niemiecku o sylwetrze jak go spędziłeś min .. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Polish Hans jest Austriakiem i co roku spędza letnie wakacje na włoskim wybrzeżu.Sprawdź tłumaczenia 'spędzenie' na język Niemiecki.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. pod koniec wakacji czesto jezdzilam nad jezioro.. popatrz na zdanie po polsku a najlepiej to nie rob zadnych popraw bo wprowadzasz ludzi w blad a ja nie mam czasu sie tu z toba klocic nie chce mi sie po prostu i juz .. bo jeszcze nie wie, Ale, jeśli mu konkretnie o tę przeklętą rodzinę chodzi, to musi napisać, że u "obcej .Sprawdź tłumaczenia 'spędzić wakacje' na język Niemiecki.. Zdania mają byc w czasie Perfekt (przeszłym).. Natalia - moje jedyne oraz najlepsze przyjaciółki.. Pocztówka niemiecki.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Freundschaften schließen - zawierać znajomości.. Z reguły piszemy ją do rodziny lub znajomych, dlatego cechuje ją nieformalny styl.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać pocztówkę po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór pocztówki po niemiecku..

To były najlepsze wakacje w moim życiu.

Kręciłam się bezczynnie po domu, szukając zajęcia.. im Zelt schlafen - spać w namiocieJak spędziłeś wakacje .. Podróż po Ameryce Południowej.. frische Luft atmen - oddychać świeżym powietrzem.. Po niemiecku :DNapisz jak spędziłeś wakacje po niemiecku i po polsku tłumaczenie.. Napisz koniecznie w komentarzu .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje.. Mimo tego, że nie podróżowałam miło spędziłam tegoroczne wakacje.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'spędzenie' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Przykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór.. E-mail nie posiada żadnego ścisłego schematu jak np. list, ale należy go pisać estetycznie i przejrzyście.Wskazówki jak napisać pocztówkę po niemiecku.. W czternaście dni, wraz z przyjaciółmi zwiedzamy Amerykę Południową, o której niewiele wiemy, i która jest dla nas wielką zagadką.. w sierpniu pojechalam do rodziny.. Logowanie.. spedzalam czas z przyjaciolmi W lipcu bylam nad morzem.. Jetzt bin ich schon gesucht.Pocztówka po niemiecku jest krótką formą wypowiedzi pisemnej.. W dzień Przydatność 70% Opis dnia w czasie perfekt, Napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie przeszłym Opis..

Jak tam Twój urlop/wakacje?


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt