Test lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z części 1-2, czyli .. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. "FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST PYTANIA.. Przyjaciele wyjechali .Test sprawdzający znajomość lektury "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Spotkanie w nowej szkole i .Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Część 3.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Quiz // odp.. Część 2.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?.

... Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Postawa odpowiedzialna - Podział wyrazów na sylaby (wersja bc) // // odp.. Jak nazywali się główni bohaterowie książki?. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Witaj na stronie Quizz.pl.. rude włosy.. Skomentuj.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Plan ramowy 1.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji Akcja toczy się współcześnie.. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. Rozwiąż test!Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.. Nika miała.. Sprawdź się!. Udostępnij.. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. 2020-10-09 Sylwia Wiracka W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół..

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Strona główna;Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Odpowiedz.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to lektura sugerowana dla klas 4-6.. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. Kim z zawodu jest mama Neta?. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W .Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Co Net nosiła zawsze w plecaku?Rozwiąż test!. Skomentuj.. Autorem książki jest Rafał Kosik.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Quizy Os. .. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. test jest spoczko ale nad ortografią możesz popracować .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" ..

Kto jest autorem książki pt. " Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"?

Czytałam 8 części z serii Felix, Net i Nika.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6. chomik8.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś powieść Rafała Kosika.1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?. Udostępnij.. Test składa się z 12 pytań.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.. Strona główna;a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Szukaj.. jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym..

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

Część 1.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Bohaterowie korzystają z telefonów komórkowych, laptopów, mają dostęp do Internetu, pasjonują ich przygody Harry'ego Pottera, są świadkami lądowania łazika na Marsie.. W jakich miejscowościach toczy się akcja powieści?. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?Test z lektury Felix Net i Nika - Gang Niewidzialnych Ludzi Test wg Email13 Lektura "Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".-specjalnie dla klasy VIC RuletkaFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury.. Sprawdź swoją wiedzę!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt