Przeczytaj tekst uzupełnij zdania 3.1 3.5 właściwymi informacjami

Pobierz

Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania na temat tego, co robi Paul w poszczególne dni tygodnia.. CD Rozumienie ze słuchu 1.. [jedna z zasad działania sądów] Przeczytaj tekst i zaznacz właściwe dokończenie zdania.. Uzupełnij każde z poniższych zdań (3.1. jednym słowem poprawnym pod względem leksykalnym i gramatycznym.. Alles ist in .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o przeczytaj tekst wybierz spośród z-ca, 3.1-3.5 ich właściwe uzupełnienia a-cMuszę z tych zdjęć ułożyć siedem zdań.. Uzupełnij luki (5.1.-5.5.). Uwaga!. 8 pkt 1.. Zaznacz znakiem X odpowiednią rubrykę w tabeli.Zad .1 Oblicz objętość 5 kg oliwy jeżeli jej gęstość wynosi 0,92 g/cm 3 zad .2 Oblicz gęstość złotej monety jeżeli jej masa wynosi 39,5 g a objętość jaką zajmuje to.. Uzupełnij dialog wyrażeniami z ramki.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 2 punkty.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Proszę szybko bo na jutro Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ 5. są prawdziwe (TRUE), a które fałszywe (FALSE).. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1p.1 TESTE DICH SELBST 1 Rozwiąż samodzielnie test, sprawdź swoje odpowiedzi w kluczu i zanotuj informacje o swojej wiedzy i umiejętnościach w tabeli samooceny.. W zadaniach 1.-4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu..

Średnia: 3.57.Uzupełnij zdania właściwymi informacjami.

Przenieś rozwiązania na kartę odpowiedzi.Przeczytaj tekst z lukami i uzupełnij go, wpisując jeden wyraz tak, aby powstał logiczny i spójny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku a - Pytania i odpowiedzi - Język angielski.. Zadanie 3.. Rozumienie tekstów pisanych Przeczytaj teksty.. Przeczytaj tekst, a następnie uzupełnij luki (7.1.-7.6) właściwymi przyimkami (A-H) z tabelki.. Tylko jedno rozwiązanie jest poprawne - zgodne z treścią tekstu) 2.. Na tej podstawie zdecyduj, które z podanych zdań (10.1.-10.3.). 12 0-1 p.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. some revision .Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 2012-04-20 16:35:33 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w .Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania odpowiednimi informacjami okolicach równika Gdzie rośnie wilgotny las równikowy.. - MidBrainartStrona 5 z 8 Zadanie 7.. 1.Odwołanie wniesione przez Adama K. rozpatrzy .. F. Połóż się do łóżka!. Dwa wyrazy zostały podane dodatk… Przeczytaj tekst, a następnie uzupełnij luki w zdaniach 1-5 właściwymi informacjami..

Przeczytaj tekst i zaznacz właściwe informacje.

Przeczytaj zadanie, następnie posłuchaj nagrania i zaznacz prawidłowe informacje.. Rozwiązania zadań.. Liczba kresek odpowiada liczbie liter w brakującym .. Dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Przeczytaj tekst.. Przeczytaj tekst.. Uwaga!. właściwymi wyrazami (A-G).. [nazwa właściwego sądu] 2.Przez wniesienie odwołania Adam K. skorzystał z prawa wynikającego z zasady .. Teraz włącz nagranie na eDesku i sprawdź, czy miałeś/aś rację (CD2.48).. Uzupełnij zdania (3.1.-3.5.). litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-G) tak, aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. właściwymi informacjami (A-C).. Ich habe oft eine Hose,Zadanie 3 (5 punktów / _____ ) Przeczytaj tekst, a następnie uzupełnij luki w zdaniach 1-5 właściwymi informacjami.. Otrzymasz 1 pkt za ponad połowę (czyli 6) poprawnych odpowiedzi, 2 pkt za 7, 3 pkt za 8, 4 pkt za 9, 5pkt za wszystkie (czyli 10) poprawnych odpowiedzi.Zadanie 10.. Wymagana poprawność gramatyczna i ortograficzna.. Spanien Italien Portugal 2.Przeczytaj tekst, z którego usunięto pięć zdań.. Dwa słowa zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. (5 punktów) Przeczytaj uważnie tekst, a następnie zaznacz w tabeli znakiem X, które ze zdań (1-10) są prawdziwe (TRUE), fałszywe (FALSE), a które informacje nie są zawarte w tekście (NO INFORMATION)..

Przeczytaj tekst.Uzupełnij zdania (3.1.-3.5.)

2014-01-08 15:54:31 Angielski - Uzupełnij tekst .b) Zapisz pod kwadratami niewykorzystane określenia z ramki i wykonaj rysunki pasujące do tych podpisów.. Wpisz odpowiednią literę do tabeli.. Przeczytaj tekst.. (3 pkt) Przeczytaj tekst i przeanalizuj obrazki.. Wpisz w luki (2.1.-2.5.). Pytania i odpowiedzi .3.1.. Mam gorączkę i boli mnie głowa.. Napisz słowa z ramki pod właściwymi .Zadanie 10.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 2012-04-20 16:35:33 Przeczytaj uważnie tekst w podręczniku, a następnie uzupełnij zdania.. pokaż więcej.. Oceń to zadanie: Oceń to zadanie.. Nie czuję się dobrze..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt