Jakie są wrażenia po obejrzeniu obrazu

Pobierz

Są to barwy ciepłe, powszechnie kojarzone z energią.. Autor zastosował technikę nakładania farb na siebie.Refleksje i wrażenia po obejrzeniu filmu "Pianista" 18 października 2020 0 Przez admin Jeśli można powiedzieć coś o tym filmie, to na pewno to, że w niczym nie przypomina filmów, które można zobaczyć codziennie wieczorem.Opisz swoje wraźenia po obejrzeniu obrazu Stanisława Wyspianskiego Śpiący Staś .. że kolorystyka obrazu, chociaż pastelowa, jest żywa.. sciągnięte .. niejasne, niedwa, nie nasz, nie mój.. po prostu moim zdaniem na tym filmie .. trzebabylo okazać trochę szacunku dla osób które zginęły.. dlategoo .Wrażenia po obejrzeniu obrazu Jana Matejki "Konstytucja 3-go Maja" pomoże ktoś?. Kilka lat po powstaniu książki ukazał się również film o tym samym tytule.. - Forum dyskusyjne w INTERIA.PL - Był ktoś z was na filmie Jana Komasy "Miasto 44"?. pokazał co można najprościej, i jak najbardziej negatywny obraz Łodzi.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Zapewne każdy, po obejrzeniu, zastanawia się czy można było zapobiec tej tragedii.mikrokosmos jakie są twoje wrażenie po obejrzeniu filmu Mikrokosmos film Mikrokosmos Owady Syzyf film przyrodniczy przyroda natura Twoje wrażenie po obejrzeniu filmu Mikrokosmos.. Co jest tłem obrazu?. anitaa250 No to ja mam podobne odczucia do Ciebie :) Po TMSC miałam nadzieję że druga część będzie tak samo dobra, jednak się tylko rozczarowałam..

Jakie są twoje wrażenia po obejrzeniu obrazu?

Rozmiary dzieła to 105 × 146 cm (według innych źródeł - 105 × 144).Obraz ukazuje szeroką rzekę - Dniepr - w letnią, księżycową noc.. Miałem nadzieję na takie poszerzenie materiału jakie ma np. miejsce w reżyserskiej wersji Obcego 2.eltoro10000 Właśnie 'Green Berets' mi przyszło pierwsze na myśl po obejrzeniu.. Co się dzieje na obrazie?. 'Green Berets' (w roli głównej John Wayne, bohater westernów, twardziel jakich mało, Chuck Norris to cienki Bolek przy nim) był zrobiony na zlecenie ministerstwa obrony USA.Przyjaciele są sobie bardzo oddani.. "Chata" to historia bardzo poruszająca, mogąca wnieść w życie człowieka dużo dobra.. "W strefie wojny" zepchnęło z pierwszego miejsca "Lupina".. i to nie były osoby tylko z naszej klasy .. alee róbta co chceta.. Na to pytanie odpowiedz samodzielnie.A niektóre osoby zachowywały się na tym filmie tak jak się zachowywały.. I w życiu bym nie dała zabić dziecka.. Jakie ciekawe spojrzenie?. 2011-01-19 19:38:15 Twoje zdanie o Ani Shirley ( Ania z Zielonego Wzgórza) ?. i nie będę mówiłaa jakie to są osoby .. 2010-02-02 21:08:10 Jakie są lub były Twoje wrażenia po przeczytaniu tego tekstu?Na owocach oraz kolorowej tkaninie w tle światło wyróżnione jest poprzez kontrasty walorowe.. od Mkrawczyk74 30.04.2016 Zaloguj się by dodać komentarz .Myślę, że to co stało się w jego życiu po obejrzeniu tego filmu jest wiele cenniejsze, niż jakbym ja to zaobaczyła, bo szczerze mówiąc jestem przeciwniczką aborcji..

Jakie są twoje wrażenia po obejrzeniu tego obrazu?

Większość uczniów była nim zachwycona, jednak ja, zamiast wzdychać nad ciekawym pomysłem i bujną wyobraźnią autora, po prostu przyglądałam się owej surrealistycznie dużej, przerażającej ważce.. Czy film ten wiernie odtworzył treść lektury ?Jakie wrażenie wywarła na tobie lektura "Syzyfowe Prace" .. Opisz swoje wrażenia po przeczytaniu Syzyfowych prac.. Cały film, a najbardziej końcówka daje dużo do myślenia.. !Jakie są wasze wrażenia po obejrzeniu filmu lub przeczytaniu książki"Chata"?. Wolałabym je oddać jakieś rodzinie do adopcji bądź domu dziecka.. Co jest w głębi obrazu?. "Miasto 44" - jakie wrażenia po obejrzeniu?. Jakie macie wrażenie.Po dokładniejszym przyjrzeniu się dziele Williama Blake można spostrzec, iż na obrazie znajdują się greckie znaki - alfa (α) - oznaczająca początek, ukryta w konturach cyrkla, oraz omega (Ω) - oznaczająca koniec, na wspomnianym już rozświetlonym okręgu.. Jakie macie wrażenie.Na pierwszym planie są dwie kobiety oraz po prawej stronie kwiaty, a na drugim planie są drzewa i reszta i targu.. Pozdrawiam :) Odpowiedz na ten komentarzLa_Pier Moje wrażenia są podobne do tych autora wątku: spodziewałem się o wiele większych zmian niż tylko dodanie kilku drobnych scen, poprawienie obrazu i dźwieku.. Czy jest statyczny czy dynamiczny 11..

Jakie macie odczucia po obejrzeniu?

Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. 1 Zobacz odpowiedź .. wyobraź sobie że jesteś saszą i trafiłeś do zupełnie obcego ci miejsca zredaguj opis uczuć wewnętrznych jakie ci w tedy towarzyszyły np. co czułeś czułaś co było źródłem/powodem tych uczuć.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Jakie może być wrażenie po obejrzeniu obrazu Konstytucji 3 MajaKliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ W obrazie przeważają barwy ciepłe,szczególnie wiele koloru żółtego ale kontrast tworzy zimna niebieska ściana,która wraz z żółcią tworzy efekt płomienny a zarazem rozażony,co przyciaga wzrok odbiorcy.. Jakie wrażenia wywołuje u oglądającego, czy się podoba, czy nie, dlaczego? Ostatnio na lekcji języka polskiego nauczycielka pokazała nam zdjęcie tegoż dzieła, noszącego tytuł "Dziwny ogród".. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjneStanisław Wyspiański jako malarz lubował się przede wszystkim w oddawaniu sytuacji naturalnych, nieupozowanych.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. / Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!.

"Miasto 44" - jakie wrażenia po obejrzeniu?

Hache był jakiś dziwny.. Jakie zachowuje się człowiek nie życzliwy Napisz problematyke o utworze .6.. Jakie barwy dominują?. Mieszkałem kilka lat w Krakowie ( ma wszystko), jednak Łódź mnie bardziej .Jakie są moje wrażenia po obejrzeniu filmu pt. ,, Chłopiec w pasiastej piżamie"?. Ciągle zamyślony, niby myslami był przy Babi a jak co do czego to wybrał Gin.Temat: Jakie wrażenia po obejrzeniu Aleji Gówniarzy?. Nie przypadkowo autor obrazu wybrał akurat taką konfigurację.. Ich przyjazn jest silna do tego stopnia,że obydwoje po wkroczeniu na teren obozu, ponoszą śmierc w komorze gazowej.. bo te osoby dobrze o tym wiedząą.. Jego dzieła, które powstały głównie przy użyciu techniki pastelowej (wiele z nich utrzymanych jest w konwencji popularnej wówczas secesji), stanowią jeden z najcenniejszych zbiorów epoki Młodej Polski.Jakie są twoje wrażenia po przeczytaniu lektury pt. "Ten obcy"?. Zielonkawa wstęga rzeki, w której .Jakie są twoje wrażenia po obejrzeniu filmu pt. " Opowieść wigilijna" ?. Jakie są Wasze wrażenia po obejrzeniu filmu?Noc księżycowa nad Dnieprem - obraz autorstwa rosyjskiego artysty Archipa Kuindżego namalowany w 1880 r. Jest przechowywany w Państwowym Muzeum Rosyjskim w Petersburgu (numer inwentarzowy W-4191).. Klimat i atmosfera są niepowtarzalne.. Jakie są twoje wrażenia po obejrzeniu tego obrazu?. Kolory są przeważnie czyste, nasycone.Porozmawiajmy o filmie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt