Charakterystyka postaci felix polon

Pobierz

Po wejściu na danego bohatera możesz dodać do niego opis.Zbierz materiał do charakterystyki postaci w formie uzupełniania jej profilu internetowego.. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Nosi okulary.. 51 osób lubi to.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma także "superzegarek", który oprócz godziny pokazuje takie informacje jak czas wschodu i zachodu słońca, oraz ma wbudowany alarm.Główni: Felix Polon, Net Bielecki, Nika Mickiewicz Przedsta- wienie postaci Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki trzynastolatka, sierota, mieszkała w małym mieszkaniu w starej kamienicy, uczennica Gimnazjum imienia Stefana Kuszmińskiego w Warszawie trzynastolatek, syn ekonomistki pracującej w banku oraz konstruktora wynalazcy,Charakterystyka zewnętrzna Net to wysoki i chudy jak tyczka chłopiec.. Jest mądry, uczynny, inteligentny, opanowany i spokojny.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.Felix Polon - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Szczupły, jasnowłosy trzynastolatek o piwnych oczach.. Wraz z rodzicami (matka pracuje w dużej firmie, ojciec jest wynalazcą) mieszka w nowocześnie urządzonym mieszkaniu na przedmieściach stolicy.Felix Polon to jeden z głównych bohaterów serii książek "Felix, Net i Nika"..

Profil internetowy postaci - Felix PolonFelix Polon.

Mówią na niego "chudzielec".. prof. Stefana Kuszmińskiego.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Nika spotyka świętego Mikołaja, potrafi siłą woli przesuwać przedmioty, ma przeczucia, które pozwalają jej czasem przewidywać przyszłość.. Przedstawienie postaci (13 lat, syn ekonomistki pracującej w banku oraz konstruktora wynalazcy, wraz z rodzicami mieszka w dużym domu na przedmieściach Warszawy, uczeń Gimnazjum im.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu.Felix Polon to jeden z głównych bohaterów serii książek "Felix, Net i Nika".Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie i uczęszcza do Gimnazjum im.. Sam także konstruuje wynalazki.. Ma piwne oczy i blond włosy często chodzi w niebieskich jeansach i pomarańczowym swetrze jest średniego wzrostu.Felix Polon Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Na poniższym przykładzie dokonaj charakterystyki Neta Bieleckiego i Niki Mickiewicz.. Podobnie jak jego ojciec, ma zamiłowanie do majsterkowania i tworzenia różnych urządzeń i robotów.Nie interesuje się informatyką ani wynalazkami, ale ma dużo dobrych pomysłów oraz niezwykłe umiejętności.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi..

Felix Polon - charakterystyka.

3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Zapomniałeś, kim jest Felix Polon, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał .Temat: Charakterystyka bohatera "Felix , Net i Nika ….". Na rozpoczęcie roku szkolnego ubrany był w luźne bojówki, z łańcuszkiem zwisającym przy pasku, w wytartej brązowej bluzie z kapturem.. Lubi żarty i ironie.. Jest sprytny, inteligentny i ma niezwykle rozwinięte poczucie humoru, które zapewne pozwoliłoby mu zostać najlepszym polskim pisarzem komediowym gdyby nie to że jest dyslektykiem.Wysoki, chudy chłopiec o błękitnych oczach.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Felix Polon ma 13 lat chodzi do 1 klasy gimnazjum im.. Dziewczyna lubi ludzi i dobrze się z nimi dogaduje.Witajcie, dokonajcie częściowej charakterystyki bohaterów lektury uzupełniajac tabelę.Postarajcie się wypisać wszystkie istotne informacje, dotyczące poszczególnych części charakterystyki: - przedstawienia postaci, np.: wiek,rodzina,miejsce zamieszkania,Ma ciemno blond włosy, nosi okulary a jego fryzura, choć wiecznie w nieładzie przyciąga jakoś dziewczyny..

1 Wygląd 2 Charakter 3 ...Charakterystyka postaci felix net i nika.

Felix odznacza się bystrością, inteligencją i odwagą.1 Felix Polon 2 Wygląd 3 Charakter 4 Ciekawostki Felix Polon- jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika".Mieszkaprzyulicy SerdecznejwWarszawie, uczęszcza doGimnazjum im.. Wraz z rodzicami mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Razem z Netem i Niką tworzą superpaczkę i przeżywają .Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika".. To jednak zdolny matematyk i komputerowiec - potrafi włamać się do szkolnego systemu informatycznego, konfiguruje wynalazki Felixa tak, by umożliwiały realizację kolejnych .Felix Polon.. Zegarmistrz Snów - osoba zajmująca się snami.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. (czas pracy - 45 min) - 1 godzina lekcyjna Pracujemy z lekturą.. Jego pasją jest informatyka.. Jest chłopakiemNiki.. Jest mądry, uczynny, inteligentny, opanowany i spokojny.. Nosił jaskrawożółte okulary.Felix Polon Szczupły, jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Jest jednym z głównych bohaterów książki pt. "Felix, Net i Nika"..

Ma urodziny w drugiej połowie września.Charakterystyka postaci Felix Polon.

Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. Wraz z dwójką przyjaciół (Felixem i Niką) przeżywa szalone i nieprawdopodobne przygody.. 7 stycznia 2021 00:29 Materiały.. Dołącz do Facebooka, aby nawiązać kontakt z Felix Polonem oraz innymi osobami, które możesz znać.. Miał włosy ciemnoblond.. Jest dyslektykiem i dysgrafikiem.. Po lekcji musisz znać, rozumieć, umieć: Zasady sporządzania charakterystyki wstęp, rozwinięcie, zakończenie Plan charakterystyki.. Jedna powieść wiele gatunków 2 Temat 2. profile internetowe bohaterów 7 Temat 3.. Ma urodziny w drugiej połowie września.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Felix jest szczupły, ma jasne włosy i piwne oczy.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Cele lekcji.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie, ma psa , który wabi się Caban)Net Bielecki - jeden z trójki głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Ojciec chłopca jest wynalazcą.. Jest jednym z głównych bohaterów książki pt. "Felix, Net i Nika".. Zawsze chodzi w rozczochranych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u .Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. Poniżej prezentuję przykład.. Śmieszne teksty są jego znakiem rozpoznawczym.. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Felix Polon.. Razem z ojcem stworzył program AI, który nazywa się Manfred.. Chodzi z Laurą, mimo iż nie ma podejścia do dziewczyn.Net Bielecki to jeden z głównych bohaterów cyklu książek pt. "Felix, Net i Nika" Rafała Kosika.. "Jego ciemnoblond fryzura wyglądała, jakby czesał się, odpalając we włosach petardę".. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. profesora Stefana Kuszmińskiego.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie i uczęszcza do Gimnazjum im.. Chodzi z Laurą, mimo iż nie ma podejścia do.1 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna Bandulet Spis treści Temat 1.. Osobista ocena postaci W zeszycie zapiszcie lub wklejcie notatkę:Felix Polon jest na Facebooku.. Facebook umożliwia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt