Jak przenieść grę na nowy telefon

Pobierz

Nieco większym problemem jest przegranie naszych zdjęć i filmów ze starego smartfona na nowy.Przełącz się na nowy telefon i zaloguj się na swoje konto Google, aby je skonfigurować i zezwolić na transfer danych.. Następnie wyświetli Ci się lista folderów dla każdej aplikacji/gry.. (może to rozwiąże problem) sebaele (sebaele) 28 Styczeń 2017 22:47 #7.Aby przenieść, save z gry na inny telefon albo je zapisać na karcie pamięci, musimy oczywiście najpierw ściągnąć aplikację Helium z Google Play i ją zainstalować na telefonie.. Obecnie mam HTC Desire i kupię HTC Evo 3D. Prawdopodobnie nie ma na to prostego / ogólnego rozwiązania.Krok 1: Pobierz i uruchom Wondershare MobileTrans.. Zaznacz jedną lub kilka aplikacji, których dane chcesz zapisać oraz wybierz przycisk "Kopia zapasowa" u dołu ekranu.Po zaznaczeniu aplikacji dotykamy przycisku w dolnym prawym rogu o nazwie "Kopia zapasowa".. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby przenieść aplikacje.Po utworzeniu kopii iCloud należy uruchomić i aktywować nowego iPhone'a, pamiętając o włączeniu Wi-fi.. i dlatego napisałem, by spróbować najpierw zainstalować grę, a następnie nadpisać pliki gry, plikami z dotychczasowego urządzenia.. Wybieramy jedną z opcji.. Po chwili powinna się wyświetlić lista kopii zapasowych jakie znajdują się na tym dysku.Chciałbym przenieść savy gier z samsunga galaxy s 3 na s 5, tak aby działały i nie trzeba by było grać w nie od początku..

Włącz swój nowy telefon.

Jeśli już mamy aplikację na poprzednim telefonie, na ekranie początkowym programu wybierzemy To stary telefon.. Odtwórz folder odpowiadający .Kiedy twoje urządzenie już się połączyło, możesz odłączyć kabel USB i korzystać z aplikacji.. Stamtąd możesz przejść do opcji i zapisanych kopii zapasowych, znaleźć najnowszy z nazwą starego telefonu i zastosować go.. Po zakończeniu konfiguracji zostaniesz przeniesiony na ekran główny nowego telefonu i rozpoczniesz przenoszenie aplikacji ze starego telefonu na nowy.Klikamy na "To stary telefon" na telefonie, z którego przenosimy dane, a na telefonie Huawei klikamy na "To nowy telefon" i wybieramy rodzaj smartfona, z którego przenosimy dane .Planuję kupić nowy telefon z Androidem i chciałbym móc przenieść postępy poczynione w kilku grach na nowe urządzenie, więc nie będę musiał ponownie grać na wszystkich poziomach od zera.. Przywracanie jest banalnie proste.po zainstalowaniu na nowo będzie trzeba lecieć od 1 poziomu a na starym tel ma już wysoki poziom.. Foldery rozpoczynają swoją nazwę od "com.". Wystarczy, że zbliżysz do siebie dwa iPhone'y, a następnie będziesz postępować zgodnie z podpowiedziami na wyświetlaczu.Podłącz złącze Samsung USB do nowego telefonu Samsung.. Aplikacje oraz dane można przenieść także przewodowo poprzez backup iTunes.Zsynchronizuj dane..

Przechodzenie z telefonu z Androidem.

Przeczytaj uważnie warunki korzystania z usługi Google i kliknij "Zgadzam się", aby przejść dalej.. Wtedy pojawi nam się skaner QR, którym sczytujemy kod z nowego urządzenia.Kopiowanie danych ze starego do nowego Androida można sobie uprościć za pomocą aplikacji CLONEit.. Logowanie na konto GMAIL w zupełności wystarczy.. Jeśli właśnie kupiłeś nowego iPhone'a 11 lub inny model tego producenta i ekspresowo chcesz przenieść dane, skorzystaj z funkcji "Szybki start".. 2# Zlokalizowanie plików .obb W pamięci wewnętrznej urządzenia (wbudowana pamięć telefonu) wyszukaj folder "Android" Odtwórz podfolder nazwany "obb".. Następnie musimy pobrać i zainstalować program Helium na swoim komputerze, jest to niestety wymagane, aby zacząć korzystać z możliwości backupu.Jak przenieść aplikacje na nowy telefon w obrębie systemu iOS?. KROK 4 - PRZEGRYWAMY ZDJĘCIA I FILMY.. Gdy pojawi się pytanie, wybierz kopiowanie aplikacji i danych ze starego telefonu.Po utworzeniu kopii na starym telefonie otwieramy Helium na nowym smartfonie, przechodzimy do zakładki "przywracanie i synchronizacja" oraz wybieramy "Google Drive".. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić to pobrać i uruchomić oprogramowanie Wondershare MobileTrans a następnie połączyć dwa telefony z systemem Android do komputera za pomocą USB kable..

Uruchom Smart Switch na swoim starym telefonie.

Dysk Google następnie pobierze kopię zapasową i zastosuje ją w telefonie.Niektóre smartfony oferują aplikacje, które mają nam pomóc w przenoszeniu danych na nowy smartfon, ale nie polecamy z nich korzystać.. Wyświetli się nowe okno, w którym musimy wybrać miejsce utworzenia kopii.. Po zainstalowaniu jej na obu urządzeniach (starych i nowych) wszystkie dane, aplikacje i gry zostaną automatycznie przeniesione z jednego urządzenia na drugie.. Kliknij Rozpocznij.. Przenoszenie danych z Androida do AndroidaZobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Jak przenieść te gry na nowy telefon?Po uruchomieniu nowego telefonu pobierz aplikację dysk Google i zaloguj się przy użyciu swoich danych logowania Google.. Zobaczmy, jak skonfigurować CLONEit.. W nowo otwartym oknie wystarczy już tylko wybrać "otwórz backup z iCloud", a dane i aplikacje zostaną przeniesione.. Sprawdź, czy masz połączenie z Wi-Fi.. Wybieramy z listy "Zewnętrzna karta SD" i czekamy na utworzenie kopii.. Jeśli nie widzisz opcji "Rozpocznij", możesz skopiować dane ręcznie.. W zakładce "Kopia zapasowa" znajdziesz wszystkie zainstalowane aplikacje, zarówno te systemowe jak i te pobrane.. Od razu mówię, że w niektórych grach savy są zapisywane na koncie google play, a mi chodzi o te pozostałe gry, których savy nie są zapisywane online (choć sama gra jest online).2..

Zmień ustawienie USB w starym telefonie na urządzenie multimedialne (MTP).


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt