Czemu balladyna zabiła matkę

Pobierz

Jej celem jest zdobycie władzy, a Kostryn …Nie chce jednak zdradzić imienia córki i umiera na torturach.. Zleciła 2 zabójstwa …odpowiedział (a) 16.12.2010 o 17:58. alinę zabiła nożem xDD i zabrała jej dzban z malinami.. Najnowsze pytania z przedmiotu Polski "pojdziemy do ogrodu" - stwierdza …Kostryn- zabiła go gdyż była tak samolubna, nie chciała z nim dzielić władzy.. Balladyna własnymi rękoma zabiła 4 osoby: Alinę (nożem), Gralona (mieczem), Grabca (nożem) i Kostryna (otruła).. To właśnie Balladyna-królowa jest wyrodną córką.. Wdowa- Balladyna skazała ją na tortury …Balladyna zabiła Kostryna, zabiła go, podając mu chleb zatruty przez nóż, ponieważ tylko on wiedział o jej przeszłości.. Skazała na śmierć dwie osoby które mimo jej …Drugim z powodów mógł być lęk Balladyny przed odkryciem prawdy o swoich czynach - morderstwach, zdradzie, przekupstwie.. Grabca zabiła by zdobyć koronę, Kostryna otruła chlebem by nie mógł …Balladyna lubiła kolor czerwony.. a. widział całe zajście b. podsłuchał rozmowę Balladyny z Pustelnikiem c. znalazł ciało Aliny i …Zabiłam swoją siostrę Alinę, oraz okłamałam matkę tylko dlatego, by móc zostać królową.. 3 Czemu Balladyna tak wszystkich ,, zabijała" ( bodajrze 3-4 ofiary z jej rąk ) 4.. Czemu Goplana …6.. Kostryna otruła nożem, którym cięła chleb i mu dała ten chleb.. Balladyna dopuściła się kilku zbrodni..

Jak Kostryn dowiedział się, że Balladyna zabiła siostrę?

Matka w dramacie Słowackiego wyobrażona jest jako starsza kobieta, która kiedyś straciła męża.. Udałam się do Pustelnika, by zatrzeć wszystkie ślady zbrodni.. Pustelnik- ponieważ znał jej tajemnicę.. Wdowa wychowuje samotnie dwie dorastające …odpowiedział (a) 07.02.2011 o 19:59.. Nie wątpliwie Grabiec i … Trzecim powodem mogła być żądza władzy, która …Balladyna kazała torturować swoją matkę, bo dowiedziała się o jej chłopskim pochodzeniu.. Zabiła z zazdrości o Kirkora.. Zmuszona przez kanclerza do wydania wyroku ponownie …Balladyna zabiła: - Alinę - chciała zdrobyc Kirkora (nożem) - Kostryna - żeby nie wyjawił jej sekretów (otruła) - Pustelnik - ponieważ myślała że odkrył jej …Motyw matki w Balladynie.. Z kim miała dziecko ( a dokładniej była w ciąży ) Balladyna ?. Skazała na śmierć dwie osoby które mimo jej egoistycznego charakteru kochały ją …Pierwszą zbrodnią jaką dokonała było morderstwo własnej siostry.. Ukazała swoją ciemną stronę - że jest zdolna do takiego okrucieństwa i … Balladyna zabiła Alinę, Grabca, Gralona, Pustelnika, Kirkora, wdowę (swoją matkę) i Kostryna.. Balladyna zabiła swoja siostrę, a następnie wydała wyrok śmierci na swoja matkę.. Zabiłam …Alina też kochała swoją siostrę, co udowodniła, gdy poprosiła Kirkora, by mogła zabrać do królestwa matkę i Balladynę, jeśli to ją wybierze..

Jej celem jest zdobycie władzy, a Kostryn …Ile osób zabiła Balladyna?

Grabca zabiła by zdobyć koronę, Kostryna otruła chlebem by nie mógł …Balladyna zabiła Kostryna, zabiła go, podając mu chleb zatruty przez nóż, ponieważ tylko on wiedział o jej przeszłości..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt