Test z lektury ten obcy trudny

Pobierz

- Ubyszówna, Jaki był dzień w którym zaczęła się akcja?. Quiz wiedzy o lekturze "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Był lekarzem.. wg Paniodpolskiego1.. Trudny test z Ten obcy.. Przeczytaj uważnie fragment powieści "Ten obcy" i wykonaj związane z nim polecenia.Test z lektury ,,Ten obcy" Połącz w pary.. Klasa 6 Polski.. Test: Zenek pochodził z: a) Wrocławia b) Tczewa c) Strykowa d) Warszawy Rozwiązanie - Zenek namówił kolegów do kradzieży: a) śliwek b) gruszek c) jabłek d) porzeczek .Test z lektury ,,Ten obcy" - Połącz w pary.. Opowieść o trudach dorastania.. Trudny test z lektury Ten obcy, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Buduje się baza doświadczeń, umiejętności, kręgosłup moralny i hierarchia wartości, które będą wyznacznikiem postępowania w dorosłym życiu.. 14/15 Ostatnio miałam z tego sprawdzian.Plik TEST Z LEKTURY ten obcy i Ania z Zielonego Wzgórza kl.6.doc na koncie użytkownika marucha5 • folder Lektury kl.6 • Data dodania: 17 wrz 2012Zenek uratował dziecko: a) topiące się w jeziorze b) zaglądające do głębokiej .Plik trudny sprawdzian z lektury ten obcy.pdf na koncie użytkownika kleslie6714 • Data dodania: 31 mar 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Udanej zabawy!.

Są kuzynami.test z lektury Ten obcy.

koń .. Test wiedzy o lekturze "Kapelusz za sto tysięcy" - sprawdź czy wszystko o niej wiesz!. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury: "Ten Obcy".. Jak dobrze pamiętasz lekturę "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Masz na to 40 minut .Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Był budowlańcem.. Sprawdzian ze znajomości lektury Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.. Test Średniowiecze 5.. Klasa 6 Klasa 6 Polski Polski "Ten obcy" - narracja Brakujące słowo.. Przeczytaj uważnie zadania, a na pewno poradzisz sobie z odpowiedziami.. Mierząc się z problemami dużego i mniejszego kalibru.. Jakie zwierzę towarzyszyło dzieciom w lekturze "Ten obcy"?. 2011 .Test z lektury "Ten Obcy" KennySmurf 5 lat temu.. Test Zbrodnia i kara - Fiodor Dostojewski 1.Plik Ten Obcy Test.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Bohaterowie powieści Ten obcy test dojrzewania przechodzili podobnie jak tysiące nastolatków w ich wieku.. Irena Jurgielewiczowa opublikowała książkę Ten obcy w 1961 roku.. Inne testy w tej kategorii: Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 1.. 23 pytań Lektury szkolne Lektury_Szkolne..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Jest w nim wiele rozdarcia, zagubienia.Ten obcy - test wiedzy.. Najpierw zapoznaj się z fragmentem tekstu pochodzącego ze znanej Ci już lektury, a później przystąpdo rozwiązywania zadań.. Test Ten Obcy - Irena Jurgielewiczowa 3.. Lektury.gov.pl - darmowe lektury szkolne do pobrania lub .. Aby znaleźć interesujące nas lektury na Lektury.gov.pl wystarczy skorzystać z wbudowanej wyszukiwarki, wpisać poszukiwaną książkę i wybrać jedną z opcji.Test sprawdzający wiadomości z języka polskiego dla klasy VI na bazie lektury " Ten obcy" Instrukcja Drogi Uczniu!. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. - dżdżysty i .Zobacz 71 odpowiedzi na pytanie: Rozwiąz mi test z lektury ,,ten obcy''Proszęę.tYLKO nie strzelaj.I powiedz czy na 100%dobrze odpowiedziałeśMam pytanie dotyczące lektury Ten obcy prosze o odp :P 2011-11-13 13:50:01; Pytania do lektury Ten Obcy Ireny Jurgieliczowej 2010-10-07 13:53:24; Czy możecie podać mi jakieś trudne pytania do lektury Ten obcy?. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Irena Jurgielewiczowa, "Ten obcy" - czy nawet wysoki poziom pytań nie zdoła Cię pokonać w sprawdzianie znajomości tej książki?.

Dorastanie to trudny czas.

Klasa 6 PolskiDział - test z lektury Ten obcy.. Od tego czasu powieść.. "Ten obcy".. Urszula -Ten obcy O rety!. Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?. Był policjantem.. Był inżynierem.. 10 pytań Lektury szkolne Izabela1507.test z lektury ,,Ten obcyDie schönsten Romane bei Amazon.de.. - w lipcu, Gdzie odgrywała się akcja?. Lato okazuje się dla nich momentem przełomowym, granicą między dzieciństwem a młodością.Plik test z lektury ten obcy pdf.pdf na koncie użytkownika pandre81 • Data dodania: 19 mar 2015.. 2010-04-29 21:33:03; Jakie pytania na teście z lektury" Ten Obcy "?. Dojrzewanie i dorastanie to trudny czas.. - w Olszynach, Jak na nazwisko miała Pestka?. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Ten obcy - Irena Jurgielewiczowa, test z lektury.. - pod leszczyną, Ile lat miał Zenek?. Gdzie Ula z Pestką znalazły Zenka?. Opublikowano:.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraCo zapamiętałeś/łaś z tej lektury?. Klasa 6 Polski "Ten obcy" - bohaterowie Wisielec.. pytanie 1 z 10.. Odpowiadając na pytanie, co znaczy przyzwoite i godne postępowanie.. Ten Obcy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #ten obcy 630 x, 2016-11-03 23:08:07Test: Ten obcy - test znajomości lektury.. Rozwiąż test!Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Ten obcy - test znajomości lektury..

Pytania do lektury.

Lista pytań do lektury Ten obcy Ireny Jurgielewiczowej.Trudne pytania ;) Powodzenia.. Są braćmi.. wg Nuskakopec.. Jak dobrze znasz lekturę Ten obcy?. Rozpocznij test.. Pliss 2010-02-03 16:08:47; Pytania do lektury "Ten Obcy ".. Podobne quizy .Irena Jurgielewiczowa, "Ten obcy" - czy nawet wysoki poziom pytań nie zdoła Cię pokonać w sprawdzianie znajomości tej książki?. - piętnaście, W którym miesiącu rozpoczęła się akcja?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTen obcy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Ten obcy, poziom trudnyTest z lektury "Ten obcy" - poziom trudny.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Wiele zmian .Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Powieść o dorastaniu i przyjaźni..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt