Sprawdzian tajemniczy ogród

Pobierz

Muzyka: Vindsvept - z lektury tajemniczy ogrod to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Chciała tylko wiedzieć, czy zna dzie się teraz między ludźmi miłymi, którzy będą dla nie grzeczni i pozwolą eCharakterystyka postaci "Tajemniczy ogród" .. Mary Lennox uważano za: a. ładną i mądrą b. brzydką i mądrąTest ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Udostępnij.. Mary Lennox urodziła się w: a. Indiach b. Anglii c. Polsce d. Japonii 2.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Witaj na stronie Quizz.pl.. Nikt go nie lubi.. Tagi dla tego testu: nauka,lekturaDlaczego Craven kazał zamknąć tajemniczy ogród?. Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.. odpowiedz.. Zawiera 16 pytań.. Rozdział 10.. Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>> * szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Przyjechała do Anglii do wuja 4.. Załóż własny blog!Tajemniczy ogród to jedna z najbardziej znanych powieści Frances Hodgson Burnett.. Dla Colina, syna swej ukochanej pani, gotów jest zrobić wszystko.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!.

0%Zobacz quiz: Tajemniczy ogród.

#lektury #lekturyszkolne #tajemniczyogrod #franceshodgsonburnett.. 4.3.2018 (14:10) Celewski-Pro dzięki jutro mam lekturę albo pojutrze.. odpowiedz doładuj komentarze .mała i inni o nie myśleli, sądziła zatem, że tak zawsze być musi.. klaszu super, jutro mam sprawdzian i mam nadzieję że dostanę 5. odpowiedz.. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod?. Lekturka 4 lata temu.. Leczy Colina.Tajemniczy ogród - opracowanie, w którym znajdziecie charakterystykę bohaterów oraz omówione wybrane motywy w powieści.. U góry znajdziesz quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Matka nie interesowała się Mary i unikała jej 3.. Zaprzyjaźniła się ze starym ogrodnikiem.. ZapraszamyZobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. a) nie rosły tam róże b) zginęła w nim jego żona c) zmusiła go tego Martha 8.. Część 1.. Przeczytaj dokładnie instrukcję.. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 66333 razy.. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zapytała Marthę o tajemniczy płacz w domu, ale dziewczyna jej nie odpowiedziała..

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

Chodziła tam codziennie, wyrywała chwasty.. Zobacz też: Frances Hodgson Burnett Mała księżniczka.. Rudyard Kipling Księga dżungli.. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Sprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród".. Super no 8lutego mam sprawdzian z tej lektury i zbyt dobrze to nie ZDAŁAM ALE QUIZ ŚWIETNY CZY ZROBISZ Z MIKOŁAJKA.W imieniu swojej klasy napisz zaproszenie skierowane do mieszkańców Tarnowskich Gór na spektakl "Tajemniczy ogród" Poprawne odpowiedzi (0-1) 1 Hodgson Burnett 2 c 3 b 4 c 5 b 6 c 7 c 8 b 9 b 10 c 11 zaproszenie musi zawierać: tytuł spektaklu, godzinę, datę, miejsce, informację kogo się zaprasza i kto jest autorem zaproszenia (dana .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. 21.5.2018 (14:08) ijakub6960 Super bardzo mi pomogłes.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. doktor Craven jest bratem pana Archibalda.. Doczekała się wielu ekranizacji, m.in. w reżyserii Agnieszki Holland w 1993..

Ma formę pytań otwartych.Tajemniczy ogród.

zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem.ja bynajmniej miałam w mojej książce rudzikaSPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. Skomentuj.. Ogród był żony pana Cravena ( imię żony pana Cravena Lilias ).to może ich poszukaj!. !Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!. To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.Tajemniczy ogród - Problematyka utworu Tytuł "Tajemniczy ogród" można rozumieć nie tylko w sensie dosłownym, jako dawno opuszczone miejsce, w którym przed laty wydarzyło się nieszczęście i do którego trudno dotrzeć, ale także - w wymiarze symbolicznym - jako obraz postaw głównych bohaterów.Tajemniczy ogród - streszczenie.. Po jej śmierci wciąż dba o jej roze w ogrodzie.. Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?. W czasie jednej z rozmów przyleciał rudzik i usiadł na rękojeści szpadla Bena.Plik sprawdzian z tajemniczy ogrod klasa 5.pdf na koncie użytkownika carlosjusino14 • Data dodania: 4 gru 2014Eduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych..

Mary nazwała swój ogród tajemniczym.

Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. !To że jesteś anonimowy/a to nie znaczy że to nie jest hejt.Witaj na stronie Quizz.pl.. Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. 11 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test: Tajemniczy ogródZobacz 12 odpowiedzi na pytanie: pytanie z lektury "tajemniczy ogród" 1.. Co Martha podarowała Mary?Stwórz magiczny świat na podstawie bajki ,,Alicja w Krainie Czarów", a ja zgadnę Twój przedział wiekowy!Jak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Gdzie wychowywała się Mary?. Kogo Ben Weatherstaff nazywał "naczelnym ogrodnikiem"?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt