Trudny test z lektury charlie i fabryka czekolady

Pobierz

"Wszyscy dziadkowie i babcie mieli ponad dziewięćdziesiąt lat.. Lektura "Charlie i fabryka czekolady" jak każda dobra książka.. Byli pomarszczeni jak suszone śliwki i chudzi jak szkielety.. Skomentuj.. Super!Test zawiera 14 pytań.. Test z lektury Charlie i fabryka czekolady Roalda Dahla .Pracuja tam male tajemnicze stworzenia, ktoreCharlie i fabryka czekolady.. a) Jest drwalem b) Jest kierowcą zawodowym c) Jest złotą rączką, czyli robi wszystko d) Nakłada nakrętki na tubki pasty do zębów 3) Jak Charlie dostał złoty bilet?Witaj na stronie Quizz.pl.. Pan Tadeusz - test znajomości lektury.Kto z bajki "Charlie i fabryka czekolady" żuł gumę przez cały dzień?. 3 .Charlie i fabryka czekolady - test znajomości lektury.. Był właścicielem fabryki czekolady.. Udostępnij.. Violet Beauregarde; August Gloop; Mike Teavee; Sprawdź się w poniższych tematach: Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Sprawdź, jak dobrze znasz historię Janusza Boki i jego przyjaciół!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Dokończ zdanie.. Tu możesz się sprawdzić!. Lektura z opracowaniem - Roald Dahl juz od 16,52 zl -.. Zastanów się, jakimi cechami się odznaczają, czy zasługują na pochwałę czy naganę.. Quiz wiedzy · Szkoła podstawowa Test z lektury "Charlie i fabryka czekolady" - poziom trudny..

Test z lektury "Charlie i fabryka czekolady".

Roald Dahl, "Charlie i fabryka czekolady" - chociaż nad tym quizem unosi się słodki zapach czekoladowych wyrobów, to jednak przejść go zwycięsko nie będzie wcale łatwo.. 10 punktów za dobrą odpowiedź, 0 za złą odpowiedź.. Z powodu bankructwa.. odpowiedz na pytania: 1.ile miał w domu pokoi Charlie?Przypomnij sobie, jak zachowywały się dzieci z lektury pt.: "Charlie i fabryka czekolady".. Powiązane z testem.. Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, ile pamiętasz z książki.. od 16,52 zl, porownanie cen w 49 sklepach.. a) stróżowaniem w fabryce b) produkcją tubek pasty do zębów c) produkcją czekolady d) choinkami e) nwm 3) O co .CHARLIE I FABRYKA CZEKOLADY - Test.. #charlieifabrykaczekolady #roalddahl #lektury #lekturyszkolne.Test z lektury "Potop" - poziom trudny.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Przeczytaj dokładnie fragment lektury, a następnie wykonaj zamieszczone poniżej polecenia.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Autorem książki "Charlie i fabryka czekolady" jest: "Charlie i fabryka czekolady"_TEST Z LEKTURY_Klasa 4.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Chłopcy z Placu Broni.. 8 Super!CHARLIE I FABRYKA CZEKOLADY - Quiz.. Pochodził z biednej rodziny.. Ile osób w sumie zwiedzało fabrykę Wonki?z serwisu Chomikuj.pl oraz wyswietlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test z lektury "Charlie i fabryka czekolady" Roalda Dahla..

Rozwiąż test!Test z lektury: "Charlie i fabryka czekolady".

c. Bucketowie zamieszkali w fabryce Willy'ego Wonki.. Najnowsze quizy w dziale: Charlie i fabryka czekoladyCharlie i fabryka czekolady ^^.. a) Fredy b) Willy c) Brody d) Matt 2) Jaką pracę wykonuje tata Charliego?. Był uzależniony od gier komputerowych.Test z "Charlie i Fabryka Czekolady".. Z powodu powodzi.. a) August Gloop b) Charlie Bucket c) Veruca Salt d) Violet Beauregarde e) Mike Teavee 2) Czym zajmuje się ojciec Charliego?. 1) Jak ma na imię główny bohater, właściciel fabryki?. 1) Jak ma na imię główny bohater, właściciel fabryki?. Przez cały dzień, dopóki Charlie nie przyszedł ich .Testy i ćwiczenia dla klas 4.. (Załącznik nr 1) Baśń to utwór literacki pochodzący od bajki ludowej; napisany najczęściej prozą (tekstem ciągłym).. Trudny test z dużą ilością pytań z Krzyżaków Henryka Sienkiewicza.. a) Jest drwalem b) Jest kierowcą zawodowym c) Jest złotą rączką, czyli robi wszystko d) Nakłada nakrętki na tubki pasty do zębów 3) Jak Charlie dostał złoty bilet?Roald Dahl, "Charlie i fabryka czekolady" - quizy i testy z lektury.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Inne tryby testu.. Antygona - test znajomości lektury.. Charlie Bucket .. Był rozpieszczanym przez rodziców chłopcem..

74% average accuracy.Charlie i fabryka czekolady.

b. Rodzina sprzedała batoniki Wonki i przeniosła się do bloku.. Dorota 6 lat temu.. Augustus Gloop charakterystyka; Bohaterowie Charlie i tabliczka czekolady; Charlie Bucket charakterystyka; Charlie i fabryka czekolady streszczenie; Charlie i tabliczka czekolady Plan wydarzeń; Charlie i tabliczka czekolady test z treści; Mike Teave charakterystyka; Veruca Salt charakterystyka; Violet Beauregarde .Test na podstawie lektury "CHARLIE I FABRYKA CZEKOLADY".. Mikołajek - test znajomości lektury.. Rozwiąż test.. Henryk Sienkiewicz, "Potop" - jak dobrze znasz ten konkretny t. użytkownik Lektury szkolne.. U góry znajdziesz quiz Charlie i fabryka czekolady 2.Charlie i fabryka czekolady - przetestuj swoją wiedzę.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.z lektury: "Charlie i fabryka czekolady" - Test.. Dodaj do ulubionych.. 1) Jak nazywał się główny bohater lektury ?. a. Bucketowie dalej mieszkali w swoim domu, z tym że mieli teraz pełno czekolady.. a) Jest drwalem b) Jest kierowcą zawodowym c) Jest złotą rączką, czyli robi wszystko d) Nakłada nakrętki na tubki pasty do zębów 3) Jak Charlie dostał złoty .gory znajdziesz quiz Charlie i fabryka czekolady 2.Charlie i fabryka czekolady - przetestuj swoja wiedze..

Test z lektury "Charlie i fabryka czekolady" Roalda Dahla.

Roald Dahl.Roald Dahl- "Charlie i fabryka: test dodany 7 lat temu przez spoko cześć mam na imie michał co u was jest dajcie mi wszystki pytanka o charlie i fabryka czekolady plis a wyślę wam Lektura Charlie i fabryka czekolady.Czytaj: Lektura Charlie i fabryka czekolady.Czytaj opis!. a) Fredy b) Willy c) Brody d) Matt 2) Czym zawodowo zajmuje się tata Charliego?. Powodzenia, Detektyw @ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraRozpocznij test.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Brakuje odpowiedzi.. OTWÓRZ (HTML5).CHARLIE I FABRYKA CZEKOLADY - Quiz.. Przewiń.. #charlieifabrykaczekolady #roalddahl #lektury #lekturyszkolne.. Z powodu szpiegów.. 1) Jak ma na imię główny bohater, właściciel fabryki?. Autorem książki "Charlie i fabryka czekolady" jest: Preview this quiz on Quizizz.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lekturyChłopcy.Test dotyczący książki pt. ,,Charlie i fabryka czekolady''.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Zobacz inne Literatura dla dzieci i mlodziezy, najtansze i najlepszeZobacz quiz: "Charlie i fabryka czekolady".. Sprawdź swoją wiedzę przed sprawdzianem czy klasówką.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki Roalda Dahla ''Charlie i Fabryka Czekolady" lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. 9787 Obserwuj autora.. Z powodu wyjazdu.. Przedstaw przemiane wewnetrzna, jaka dokonala sie w Raskolnikowie.. Z powodu pożaru.Test z lektury "Charlie i fabryka czekolady" Roalda Dahla.. Napisal miedzy innymi powiesci: Charlie i fabryka czekolady, Wiedzmy, Matylda, Czarodziejski palec.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 10 punktow za dobra odpowiedz, 0 za zla odpowiedz.1) Kto jest autorem powieści a) Roald Dahl b) Jeff Kinney c) Henryk Sienkiewicz d) Charles C. Andersen 2) Kto był właścicielem fabryki czekolady a) Adam Stevens b) Henry Martins c) Willy Wonka d) John Cena 3) Co znalazł Charlie w czekoladzie a) Arbuza lojalności b) Złoty bilet c) Robaka d) rybke 4) Jako który zdobył tą nagrodę a) pierwszy b) drugi c) trzeci d) czwarty e) piąty 5 .10.. A. kończy się krwawą zemstą.. Co się stało z rodziną Bucketów, gdy Charlie zakończył swoją wycieczkę?. a) Fredy b) Willy c) Brody d) Matt 2) Czym zawodowo zajmuje się tata Charliego?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt