Test z lektury felix net i nika oraz gang

Pobierz

chomik8.. O wynikach losowania .Lista wszystkich lektur - - MATEMATYKI: wszystkich lektur - - MATEMATYKI: Kosik - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - CZĘŚĆ 1.. Część 3.. Co się stało z rodzicami Niki?. W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.jak dobrze znasz lekturę "Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi?. Streszczenie podzielone jest na dwie części.. Napisz email .Feliks Net i Nika test z lektury dla klasy 6 DRAFT.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. 1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?. Klasa 6 Polski.Temat 10.. Felix, Net i Nika - krzyżówka Krzyżówka.. To jest pierwsza część, ale .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. 19 pytań z popularnej powieści, która stała się lekturą szkolną.. Odpowiedz Najnowsze Najstarsze Najlepiej ocenione cirrus.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test z lektury - "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. wg Joanna273.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Rozwiąż test!Zapraszamy do zabawy!Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 1..

Znajdź bohaterów lektury ,,Felix, Net i Nika".

Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .test z lektury Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi Test.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Witaj na stronie Quizz.pl.. czy Nika interesowała się książkami?. 1.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - z lektury - Test.. olek_dziwoki_02762.. Sprawdź, czy rozwiążesz zagadki i wydostaniesz się z Escape Roomu przygotowanego przez Jarosława Karczmarzyka.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Warto się sprawdzić.. jak na nazwisko miał sąsiad Felixa?. To jest DRUGA część, ale prze.Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki.. Dalej.Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Witaj na stronie Quizz.pl.. bolesław łysy.. jak nazywała się szkoła .Rafał Kosik - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - CZĘŚĆ 2 Uwaga!. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa"..

Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

19/20 miałam to jako lekturę w tamtym roku… to była dla mnie jedna z najgorszych lektur i ogólnie książek jaką czytałam Fajny quiz.. Odpowiedz.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Test.. Felix, Net i Nika Sortowanie grup.. Jak miał na imię pies Felixa?Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. 2020-10-09 Sylwia Wiracka.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - gatunek, czas i miejsce akcji Brakujące słowo.. Sprawdź swoją wiedzę!. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..

Test z lektury Felix Net i Nika - Gang Niewidzialnych Ludzi Test.

W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Terms in this set (16) jak nazywał się szkielet na strychu?. Jak miał na nazwisko Net?. wg Joannajakubowsk.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Sprawdź się!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Odpowiedzi (1) Załącz plik.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Test z lektury,, Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi "- BARDZO TRUDNY.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net.. "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" zyskuje sympatię uczniów.. Podstawowa; Język polski; Lektury; 11.10.2020 12:19. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?. Część 2.. Omawiamy lekturę: "Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi" Sprawdzę swoją znajomość lektury.. a) w Krakowie b) w Warszawie c) w Gdańsku d) we Wrocławiu e) w .a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Kim z zawodu jest mama Neta?. wg Katarzynawalach.. Część 1. przetestuj swoje możliwości!. wg Kamilwrzesniews.. Streszczenie podzielone jest na dwie części.. Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Uwaga!. Zobacz wywiad z Rafałek Kosikiem, który mówi o powstaniu książki.Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Mod ZT Test..

Na początek łatwizna: jak nazywa się autor lektury?

Test składa się z 12 pytań.. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął .Rozwiąż test!. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test wiedzy o ,,Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi,, Super!. chomik8.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Zgłoś nadużycie.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!. Na pewno wiesz :) CIEKAWOSTKA: Rafał Kosik napisał 14 książek z serii "Felix, Net i Nika" np.Test z części 1-2, czyli ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt