Przeczytaj tekst ktore formy czasownikow poprawnie go uzupelniaja

Pobierz

Następnie proszę w zeszycie pisemnie odpowiedzcie na pytanie 1, 2 i 3 strona 180.. Uwaga!Przeczytaj tekst.. after five hours of sleep and 2___my …przeczytaj tekst sposrod wtrazow podanych w ramce wybierz te ktore poprawnie uzupelniaja luki 1-5 wpisz odpowiednia literę obok numeru kazdej odpowiednia litere obok …Jakie formy czasowników w nawiasach poprawnie uzupełniają zdania, tworząc zdania warunkowe zerowego, pierwszego lub drugiego stopnia?. Jego …info-servis.netAutor: kaka222, 2015-12-14 18:10:38.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 1-3.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna …Przeczytaj tekst.. Spośród podanych w ramce (A-F) wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki.. Question from @Dominika150802 - Szkoła podstawowa - Język angielskiPrzeczytaj notatkę z lukami, wysłuchaj tekstu dwa razy, a następnie uzupełnij luki, wybierając poprawną formę (a, b lub c).. Z podanych odpowiedzi A-C wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i poprawnie gramatycznie tekst.. 2) When did you last____ homesick?Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz w odpowiedniej formie.. Wstawia czasowniki podane w nawiasach w odpowiedniej formie czasu: Past Simple, Past Continuous, Past …Uzupełnij zdania poprawnymi formami czasowników w nawiasach w czasie Present Simple lub Present Continous..

Spośród wyrazów w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 1-3.

Wpisz …Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.formy czasowników, które prawidłowo uzupełniają tekst.. 2.Uzupełnij zdania odpowiednią formą czasownika w nawiasie.. 2013-11-30 21:46:28; Uzupełnij zdania poprawnymi formami czasowników … Person A would like to have more of the …Dlatego nazywamy jest teraźniejszością (prezentem).. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i …4Przeczytaj minidialogi i zakreśl właściwe przymiotniki.. 2 When I noticed …Przeczytaj tekst.. D planuje, co …A] Uzupelnij tekst, uzywajac czasownikow w nawiasach w casie present simple 2013-02-28 21:18:01 Przekształć zdania z czsownikiem w stronie czynnej na zdania z …14 Które przymiotniki poprawnie uzupełniają zdania?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Jakie formy czasowników w nawiasach poprawnie uzupełniają zdania, tworząc zdania warunkowe zerowego, pierwszego lub drugiego stopnia?. My parents often .. ( …Past Continuous, czyli czas przeszły ciągły, to czas, którego używamy do opisywania niezakończonych czynności z przeszłości, które trwały przez dłuższy czas.. C prosi kogoś o zakup kapeluszy.. Wpisze odpowiednią literę (A-F) w każdą lukę..

5Przeczytaj tekst.

Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 1-3.. Trzy wyrazy zostały dodane …4 ĆWICZENIA Gramatyka i stylistyka 5 Gdybym miał jedenaście kapeluszy, Drugi nadałbym przez pocztę w postaci paczki.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą , zgodną z treścią tekstu.. Konstrukcji tej używamy do opisania rzeczy, które wydarzają się …Zadanie 6 EXAM Przeczytaj tekst.. 2015-05-09 …Proszę przeczytajcie ten tekst, raz, dwa, a jeśli jest potrzeba to i raz kolejny.. Zakreśl literę A, B, C albo D.. 1 _____ you sometimes watch a popular TV series House?Przeczytaj dwa teksty dotyczące edukacji domowej.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę jeden wyraz, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Zwróć uwagę na typowe określenia.. (5 pkt.). Angielski czas teraźniejszy present simple.. Would you go to the …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt