Test z tajemniczy ogród samequizy

Pobierz

Zawiera 12 pytań.. Dołącz do nas!. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Udostępnij.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Quiz z lektury "Tajemniczy ogród" Quiz z lektury "Ten obcy" Quiz z lektury "Lassie, wróć" Poznajemy programy kwietnia (1) Etykiety.Witaj na stronie Quizz.pl.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. d) Jego syn został kaleką w tajemniczym ogrodzie e) Zgubiono klucz f) Ziemia była nieurodzajna.. Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, ile pamiętasz z książki.. Zawiera 11 pytań.. Test z lektury "Tajemniczy ogród" Udostępnij .wiedza na temat ksiazki Tajemniczy Ogrod - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraDział - test z lektury Tajemniczy ogród.. Przygotowanie do sprawdzianu.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Skomentuj.. PYTANIA OTWARTE 1.. Popularne tagi.. Tajemniczy ogród - test .a) zgodę na odwiedzenie tajemniczego ogrodu b) dowolny kawałek ziemi, by posądzić na nim kwiaty c) zgodę na odwiedziny Marty 14) Colin nie wychodził z pokoju ponieważ: a) ojciec mu tego zabronił b) myślał, że niedługo umrze i nie chciał nikogo widzieć c) lekarz mu tego zabronił 15) Dick nazwał swojego liska: a) Orzeszek b .Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. 22) Zaznacz zdanie fałszywe a) Dick był siostrzeńcem pana Cravena b) Dick był bratem Marty..

tajemniczy ogród.

Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Dołącz do nas!. d) Dick pomagał Mary przy ogrodzie.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. werindaxd 5 lat temu.. Tagi dla tego testu: nauka,lekturaWitaj na stronie Quizz.pl.. Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary Lennox?. Dołącz do nas!. Kto napisał list do pana Cravena z prośbą, by wrócił do domu?. Gdzie wychowywała się Mary?. Gdzie Mary urodziła się?Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Popularne tagi.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka .Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. /samequizy samequizy @samequizy.Test lektury "Tajemniczy ogród" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.a) Kupił je i przyniósł Dick, bo poprosiła go oto w liście Marta b) Dostała je od starego ogrodnika Bena c) Kupił je i przyniósł Dick, bo poprosiła go oto w liście Mary d) Dostała je od doktora Cravena - brata wuja 11) Mary podczas pierwszego spotkania poprosiła wujka o: a) zgodę na odwiedziny Marty w jej domu b) to, aby pani .To test wiedzy z lektury ,,Tajemniczy Ogród" Powodzenia..

Nikt z nas...Test z lektury Tajemniczy ogród.

Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. i taka rozmowa więc nie polecam :( .Tajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Kto jeszcze - oprócz dzieci i Bena- wiedział o tajemniczym ogrodzie i odwiedził tam dzieci?. Udostępnij.. U góry znajdziesz quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie.. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest ze znajomości lektury "Tajemniczy ogród".. U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.c) Był brzydki/zaniedbany.. zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem.ja bynajmniej miałam w mojej książce rudzika:(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc..

Najnowsze quizy w dziale: Tajemniczy ogród Szybsza, lepsza, wygodniejsza.

Chciał się poskarżyć b. Chciał wyjechać z nim w daleką podr .Test ze znajomości lektury Tristan i Izolda.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - quizy i testy z lektury.. Pani Sowerby 2.Dlaczego Colin pragnął powrotu ojca?. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta ./samequizy samequizy @samequizy Popularne tagi opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlockFrances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. WYBIERZ I PODKREŚL JEDNĄ POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ.. Tristan i Izolda - bohaterowie legendy celtyckiej, związanej z opowieściami z cyklu arturiańskiego.. Zawiera 16 pytań.. Zawiera 13 pytań.. W jakim kraju urodziła się i mieszkała Mary?Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród..

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Zobacz quiz: Tajemniczy ogród.

a) drobna, wysoka, brunetka b) drobna, szczupła, jasna blondynka c) dobrze zbudowana, szatynka, brązowe oczy 2.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Test z Lektury "Tajemniczy Ogród" Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogród,test,lektura,trudne,5,klasa9.. Skomentuj.. Poznajcie Mary, dziewczynkę, która pod wpływem przyjaźni i kontaktu z pięknem natury odkrywa, kim.. Psychotesty; Quizy geograficzne;Test z lektury "Tajemniczy ogród" Grupa A 1.Kto napisał list do pana Cravena?. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Dołącz do nas!Test osobowości: Poznaj swoją ukrytą zaletę!. Sądzisz, .. 13 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt