Test lektury opowiesci z narni lew czarownica i stara szafa

Pobierz

Wskaż te cechy świata przedstawionego w utworze, które mają charakter konwencjonalny, typowy dla sielanki.. Przez wiele lat szukali wyjścia, aż w końcu im się udało.. sz.p.michal.g 6 lat temu.. Poprosili Aslana, aby pomógł im wrócić.. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury.. a) Do Narnii b) nigdzie c) do ubrań 2) Jak się nazywało pierwsze dziecko które weszło do szafy?. Sprawdź, ile pamiętasz!. 42015-09-29 (2014-06-15) Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. a) nigdzie b) U .Test znajomości "Opowieści z Narnii" C. poleca 80% 9735 głosów.. Jaka pora roku panowała kiedy rodzeństwo było po raz pierwszy w Narni ?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraLew, Czarownica i stara szafa.. Którego słynnego mordercę z horroru udałoby Ci się pokonać?. Zostali wygnani z Narni.. Sprawdź swoją znajomość książki "Opowieści z Narnii.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Opowieści z Narnii - Lew, stara szafa i czarownica.. 2.Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Treść.. Łucja - najmłodsza z rodzeństwa, Aslan - prawowity władca Narnii, Paravel - zamek ker-., Jadis - imię Białej Czarownicy, Piotr - Najstarszy z rodzeństwa, tumnus - faun, którego spotkała Łucja, lew - np.Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa Ten Test Wymiata Mój Wymysł..

Lew, czarownica i stara szafa.

c) po zakończeniu II wojny światowej.. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?Test z lektury: "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" .. Test: Czy ten pasek ze stacji TVP jest prawdziwy?. Część 1.. Scharakteryzuj wzorce sentymentalnych kochanków.. Opowieści z Narnii.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Mozesz wybrac co chcesz tylko zeby bylo tak na 2 strony w zeszycie-Przedstaw swoja wersje rozmowy pomiedzy aslanem a edmundem lub-sprawozdanie z koronacji lub-zapiski kronikarza z narnii prosze bedzieLew, Czarownica i stara szafa" Quiz - Quizizz.. 0%Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. d) w bliżej nieokreślonym czasie.. Lew, czarownica i stara szafa".. Lew, czarownica i stara szafa - KLASA 5 Test.. b) tuż przed wybuchem II wojny światowej.. Lew Czarownica i Stara Szafa.. Opowieści z Narnii.. Lew, Czarownica i stara szafa" - Krzyżówka.. Rozwiąż test!TEST z lektury.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. 2) W przedstawionych wydarzeniach bierze udział czworo dzieci: a) Piotr, Łucja, Edmund, Zenobia.test ze znajomości ,,Opowieści z Narni.. Lew, czarownica i stara szafa".. Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii..

Lew, czarownica i stara szafa".

Odwołaj się do sielanki Laura i Filon Franciszka Karpińskiego oraz do obrazów epoki.. Legenda o świętym Aleksym.znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Lew, Czarownica i stara szafa' Test.Liczba wyników dla zapytania 'opowiesci z narni lew czarownica i stara szafa': 10000+.. Lektura w klasie 5.. Edycja szkolna!. Kogo Łucja spotkała w narni ?. Pytania testowe maja za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z okreslonej dziedziny, albo po prostu troche rozrywki przyLatarnik test z treści.. 66% "Opowiesci z Narnii.Test z lektury ,,Opowiesci z Narnii lew,czarownica i stara szafa Mysle ze test byl latwy i ze sie podoba i na cos przyda.Odpowiedz na pytania wybierajac prawidlowa odpowiedz.Jest to test sprawdzajacy wiadomosci z lektury "Opowiesci z Narni.Dzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią.. Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. 1680 Obserwuj autora.. Rozpocznij test.C.S.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Test "Opowieści z Narni.. Czy uważnie przeczytałeś ,, Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa`` Krzyżówka..

Lew, Czarownica i stara szafa".

21 pytań Lektury szkolne dvr111.. Rozwiąż test!10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa" xX_Zaczytana_Xx 1 rok temu.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Lew, czarownica i stara szafa".Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Czarownica, lew i stara szafa" Krzyżówka.. "Opowieści z Narnii.. Zgadnę, czy Hogwart jest szkołą Twoich marzeń!jak dobrze znasz Opowieści z Narni ?. Tagi dla tego testu: humorekUżywamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Klasa 5 Polski Lektura Opowieści z Narnii.fantastyczna kraina, w ktorej toczy sie akcja opowiesci Lewisa.Plik test z lektury.odt na koncie uzytkownika bea28 folder Lew,czarownica i stara szafa Data dodania: 4 lis 2009.. Wrócili tam po swojej śmierci w Narnii.Jaki Trend Z Tik Toka Do Ciebie Pasuje‧Ile przeżyłbyś bez internetuOpowieści z Narnii.. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na taryfę ulgową!. Filmy.. Przedszkole .Test ze znajomosci lektury pt. "Opowiesci z Narnii" .. 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowiesci z Narnii.Lew, Czarownica i Stara Szafa" 66% Aslan przedstawienie postaci oraz opis najciekawszej sceny z lektury "Opowiesci z Narnii..

Kim był ...Lew, Czarownica i stara szafa - Test.

Dodaj do ulubionych.Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?Opowieści z Narni.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Wymień imiona rodzeństwa od najstarszego do najmłodszego.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. 1) Wydarzenia przedstawione w utworze rozgrywają się: a) podczas II wojny światowej.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. Kim był Tumnus ?. a year ago.opowiesci z narnii test z wiedzy o opowiesci z narnii ,,lew, czarownica i stara szafa" Tagi dla tego testu: opowiesci z narnii test 4free.. Przechodząc przez magiczny wodospad.. Jak rodzeństwo znalazło się w Narni ?. a) Edmund b) Łucja 3) Kto się wyśmiewał z Łucji?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt