O której godzinie po niemiecku

Pobierz

Przykłady użycia - "O której godzinie?". Question from @olapola888 - Gimnazjum - Język niemieckiO której godzinie?. Co znaczy i jak powiedzieć "O której godzinie muszę się wymeldować z hotelu?". Podanie godziny po niemiecku w sposób oficjalny jest bardzo prosty.Jak zapytać po niemiecku "O której godzinie zaczyna się film?. O której?. Mam pytanie czemu dajemu "at"?. Godziny po niemiecku można podać według 24- , albo 12-godzinnego systemu.. Wyświetlamy przykłady wyłącznie po to, aby pomóc ci z przetłumaczeniem słowa lub wyrażenia w różnych kontekstach.Ja bedzie po niemiecku ide spac o siodmej ?. Co musi robić w domu 2.Powiedz po niemiecku: Kebab kosztuje 3,30 Euro Do picia bierzesz szklanke soku jabłkowego Nie piszesz coli, ponieważ jest zbyt słodka.. - która godzina jest?. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Guten Morgen - Rano ( 4:00 - 12:00) Guten Tag - Popołudnie (12:00 - 17:00) Guten Abend - Wieczór (17:00 - 22:00) A gdy żegnasz się z przyjaciółmi albo rodziną wieczorem, to Gute Nacht - Dobranoc :) Godziny pisałam mniej więcej :)Tłumaczenie słowa 'O której?'. Wszystkie ogłoszenia w jednym miejscu!. Odpowiedz.. "Tłumaczenie słowa 'o godzinie' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.O której godzinie?. o którym o każdej godzinie po niemiecku słownik polsko - niemiecki..

O której godzinie je obiad?

Ich sage im Hotel Bescheid, wann wir abreisen.Tłumaczenia w kontekście hasła "o której godzinie" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Mogę Wam powiedzieć, o której godzinie przybijemy do brzegu.. Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. tłumaczenia O której?. po angielsku?. - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Witam, chcialem prosic o pomoc gdyz mam dylemat jak powiedziec: O ktorej godzinie spotykamy sie jutro?. po niemiecku słownik polsko - niemiecki.. Powiem w hotelu, o której godzinie wyjeżdżamy.. 0.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ napisz po niemiecku co robisz o danej godzinie o ; 7;00 wstaje 7;05 biore prysznic 7;15 czyszcze zeby 7;3…O której godzinie muszę się wymeldować z hotelu?. OpenSubtitles2018.v3.Tłumaczenie słowa 'o ktorej godzinie' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Tłumaczenia w kontekście hasła "O której godzinie" z polskiego na angielski od Reverso Context: O której godzinie pani córka zmartwychwstała?04 maj 2006.. O której?. Jak podać godzinę po niemiecku w sposób oficjalny?. Um wie viel Uhr wird das Taxi zum .Jak jest po niemiecku : - o której godzinie ?. Wyświetla mapę pokazującą, gdzie i o której godzinie byłeś.. Przejrzyj przykłady tłumaczenia odjazd o godzinie.. w zdaniach, posłuchaj wymowy i naucz się gramatyki.Tłumaczenia w kontekście hasła o której godzinie z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Mogę Wam powiedzieć, o której godzinie przybijemy do brzegu..

- o której godzinie?

na niemiecki.. Szczególnie przez gabinety protetyki słuchu , pracownie audiometryczne i .. W czasie teraźniejszym.. A ja nie mogę być gotowa żeby iść do kasyna jeśli nie wiem o której godzinie samochód Pana Lonzy przyjeźdza.1.Zapytaj kolegę/koleżankę po niemiecku: Co chciałaby/chciałby zjeść na śniadanie ?. Powiem w hotelu, o której godzinie wyjeżdżamy.. Proszę czekać.. 0 ocen | na tak 0%.. Cytat na dziśSprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa od której do której godziny w słowniku online PONS!. zu jeder Stunde Chcę wiedzieć gdzie ona jest i gdzie jest jej mąż, każdego dnia, o każdej godzinie.Napisz 15 zdań o swoim dniu po niemiecku.. - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Najważniejsze zwroty do zapamiętania to: Wie viel Uhr ist es?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Powiadom AFRICOM, że dzwonisz z tej tajnej bazy, o której godzinę temu jeszcze nie wiedzieli.. Co znaczy i jak powiedzieć "O której godzinie?". O której taksówka odjeżdża na lotnisko?. Um drei Uhr - o godzinie trzeciej.. o którym o którym mowa o kulach O kulcie jednostki i jego następstwach .. o lekkich kościach o mały włos O moj Boże O której?. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. 24-godzinny wariant używa się w języku oficjalnym, a 12-godzinnym w języku potocznym..

O ktorej godzinie spotykamy sie we wtorek?

o każdej godzinie tłumaczenia o każdej godzinie Dodaj .. Question from @KlaudynaF - Gimnazjum - Język niemieckiO której godzinie?. A w odpowiedzi możemy powiedzieć: Es ist drei Uhr - jest godzina 3. a drogie.Nie jestem jeszcze pewna, o której godzinie.. O której?. Typu: -wstałem o 7:00 -umyłem zęby -zdjadłem śniadanie -o 7:30 poszedłem do szkoły i tak dalej.. ; ]O której godzinie po niemiecku Jej absolwenci to specjaliści wąskiej dziedziny rozchwytywani przez pracodawców..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt