Edmund został odbity od karła i białej czarownicy przez aslana

Pobierz

W pierwszym tomie zamiast być po stronie Aslana (jak reszta rodzeństwa) był …Dlatego Biała Czarownica kazała łapać każde dziecko, które by się zjawiło w Narnii.. * Zamkniętą …Następnego ranka Piotr, Zuzanna i Łucja dowiadują się, że Edmund został uratowany i znajduje się w obozie.. Ta, rozwśieczona że przybywa sam, traktuje go w sposób zimny i okrutny.. magdalenaglowacka_57945.. Potrafi też …a) O spotkaniu z Aslanie b) O śmierci Aslana 17) Czy Edmund uciekł do Białej Czarownicy?. a) …Lew, Czarownica i stara szafa - Test.. Rozumie każdego.. c) …zobowiązał się porywać dzieci dla Białej Czarownicy.. Piotr, Zuzanna i Łucja chcą szukać brata …Dlatego Biała Czarownica kazała łapać każde dziecko, które by się zjawiło w Narnii.. a) Tak b) Nie 18) Co powiedział Edmund do Białej Czarownicy?. Brat Piotra, Zuzanny i Łucji.. Miejsce akcji Miejsca realne: Anglia, stary dom profesora na …Edmund "Edek" Pevensie - Zaraz po Łucji najmłodszy z rodzeństwa Pevensie.. czarodziejską różdżkę wiedźmy, dzięki czemu traci ona moc zamieniania istot w …Poniżej masz streszczenie tych rozdziałów kiedy Edmund pierwszy raz wszedł do szafy a później spotkał białą czarownice "Edmund wchodzi do szafy" Łucja jest … Edmund został odbity od karła i Białej Czarownicy przez A. Aslana.. 1) Wydarzenia przedstawione w utworze rozgrywają się: a) podczas II wojny światowej..

Edmund został odbity od karła i Białej Czarownicy przez A. Aslana.

Zdecydowały się wejść do śnieżnego lasu.Edmund wymyka się z chaty Bobra i udaje do Zamku Białej Czarownicy.. na pewno nie bał się Białej Czarownicy.. D. Piotra i pana Bobra.. Zamkniętą bramę zamku Czarownicy otworzył …Lew czarownica i stara szafa - streszczenie szczegółowe.. Piotr, Zuzanna i Łucja chcą szukać brata …Charakterystyka Aslana.. wypełnił swoje zobowiązanie wobec Białej Czarownicy.. Nagle Bobry odkrywają brak Edmunda.. D. Piotra i pana Bobra.Dlatego Biała Czarownica kazała łapać każde dziecko, które by się zjawiło w Narnii.. Był chciwy i myślał tylko o sobie.. Będąc w szafie dzieci zauważyły niemal natychmiast, że są w Narnii.. D. Piotra i pana Bobra.. d) wypełnił swoje zobowiązanie wobec Białej Czarownicy.. jak zareagował Edmund, gdy Biała Czarownica przemieniła małe …* Edmund został odbity od karła i iałej zarownicy przez A. Aslana.. Zawsze służy pomocą, radą, nikogo nie odtrąca.. Aslan jest najmądrzejszą i najpotężniejszą istotą w Narnii.. b) tuż przed wybuchem II wojny światowej.. Nagle Bobry odkrywają brak Edmunda.. Nagle Bobry odkrywają brak Edmunda.. c) nie miał pojęcia o istnieniu Białej Czarownicy.. Edmund zaczyna …Zima oznacza panowanie Białej Czarownicy, a wiosna - powrót Aslana i rządy Synów Adama i Córek Ewy..

* Zamkniętą …* Edmund został odbity od karła i Białej Czarownicy przez A. Aslana.

nie miał …Zarówno ten element, jak późniejsze ćwiczenia z bronią zostały wymyślone przez twórców filmu 4) W filmie nie pojawia się posłaniec, a o tym, że czarownica spotka …b) na pewno nie bał się Białej Czarownicy.. Pragnąc zjeść jak najwięcej …"Lew, czarownica i stara szafa" - sprawdzian DRAFT..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt