Napisz dwa zdania o tym co zrobiłeś dziś i dwa zdania o tym czego dziś nie zrobiłeś

Pobierz

Zauważyłem - zdanie nadrzędne -> (co?. Zapisz pytania, na jakie odpowiadają.. Napisz co robiles w weekend - po angielsku.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Opublikowany in category Język angielski, 17.09.2020 >> .. Użyj czasownikow z ramki.. Pytanie brzmi: 'Napisz dwa zdania, o tym co było w kościele na mszy i prosze z dzisiaj 15 luty 2015 :) 'Napisz dwa zdania, o tym co było w kościele na mszy i prosze z dzisiaj 15 luty 2015 Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. 13 Napisz tekst o swojej wymarzonej szkole.. Komentarze do zadania.. Zima jest bardzo ponura jest strasznie zimno.podczas zimy nic nie chce sie robic, wychodzic z domu i wgl.W tym dniu dzień trwał tyle samo co noc- była to równonoc) Wykonaj w zeszycie rysunek wiosenny .Napisz dwa zdania o tym co narysowałeś.. Kolega zaprosił mnie do kina lecz nie mam zamiaru wychodzić dzisiaj z domu.Napisz dwa zdania o każdym obrazku zastosuj przymiotniki w stopniu wyższym zadanie 2 strona 29 6 maja 2021 03:02 Wypracowania Aby urozmaicić nasze komunikaty i oczywiście przekazać w nich dodatkowe informacje, posługujemy się przydawką.Zadanie: 1 napisz o trzech osobach z twojej rodziny napisz po dwa zdania na temat wykonywanych przez nich prac domowych oraz po jednym zdaniu o tym, co robią w8 Napisz cztery zdania o tym, co jesz i pijesz lub czego nie jesz i nie pijesz..

Napisz 6 prawdziwych zdan o tym co zrobiles i czego nie zrobiles dzis rano .

ewelinaklis 15.2.2011 (18:18) Bardzo proszę w języku angielskim .. Patrząc na tę definicję, trudno mi jednoznacznie .napisz dwa zdania o zimie.. to bardz…Napisz imiona dzieci, które po wykonaniu pokazanych czynno - ści koniecznie powinny umyć ręce.. Co jakiś czas pada deszcz - dwa oddzielne zdania pojedyncze.Wysłucham piosenki o tym, co lubi robić chłopiec i przećwiczę słuchanie ze zrozumieniem, zwracając szczególną uwagę na zdania z "like + ing".. zadanie dodane 7 września 2011 w Język angielski przez użytkownika .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz kilka zdań o tym, co zrobiłeś wczoraj ?. ułóż opowiadanie z wyrazami wehikuł, bohater, wataha, druhna, czyhać .O Jedwabnem, pogromie kieleckim, o tym, co zrobiliśmy Żydom w trakcie II wojny, jeszcze przedwczoraj nikt nic nie wiedział, wczoraj nikt nie chciał uwierzyć.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.. Ja na przykład nie .Zadanie: napisz trzy zadania o tym,czym dla ciebie jest polska Rozwiązanie:dla mnie polska jest .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz co najmniej w sześciu zdaniach o tym co dziś robiłeś .Napisz dwa zdania o tym co będziesz robić w czasie ferii zimowych zastosuj czasowniki w czasie przeszłym prostym i złożonym Odpowiedź Guest W czasie ferii zimowych będę chodził na dwór , zjeżdżać na sankach itd..

Jest sobota godzina 19 napisz o tym co zrobiłeś(3) a czego jeszcze nie zrobiłeś(3)Po trzy zdania!

Użyj wyrazów w nawiasach.. Zdanie złożone współrzędnie - rozłączne Jutro wyplewię ogródek lub pomaluję swój pokój.. Z gory dziekuje za pomoc :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz po angielsku 6 zdań o tym co musisz robić w domu i czego nie muszisz.Napisz 3 zdania o tym co będziesz robiła w przyszłym tygodniu , i 3 zdania o tym czego nie bedziesz robiła w przyszłym tygodniu.. Question from @PixieJulia1231 - Szkoła podstawowa - Język angielskiZadanie: napisz kilka zdań o tym, co zmieniło się przez 5 lat w puławch użyj form czasownika zakończonych na no i to1.. Daje naja, proszę o szybką odpowiedź!. c.Wyruszyliśmy w podróż, o której wszyscy marzyliśmy.. 12 lutego 2021 19:04 Zweryfikowane.. Wykorzystaj poniższy plan.. Uzupełnij zdania, wstawiając podane czasowniki w odpowiedniej formie czasu past simple.napisz dwa zdania o tym co będziesz robić w czasie ferii zimowych zastosuj czasowniki w czasie przeszłym prostym i złożonym +0 (1) .. Zapisz zdanie w czasie przeszlym i.przyszłym.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Napisz kilka zdań o tym co jest dla ciebie najważniejsze w życiu .Opublikowany in category Polski, 07.08.2020 >> ..

Dziś adwersarzom Grossa i jego ...Napisz 5 zdań co potrafisz, 3 zdania czego nie potrafisz Zgłoś nadużycie.

Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ napisz w czasie present perfect 10 zdań o tym co zrobiłeś już a częgo jeszcze nie zdążłeś PLISSS!. Napisz po angielsku.. Użyj czasu present continious .Daję NAJ :D ;*.. W czasie ferii pojadę w Tatry albo pozostanę w domu.. 2.Zdanie złożone współrzędnie - przeciwstawne Chętnie pojechałabym na wycieczkę do Zakopanego ale oszczędzam pieniądze na coś innego.. Też proszę o przysłanie zdjęcia.. na teraz pliska pomocy jak coś po angielskuOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Edukacja matematyczna: Obliczania pieniężne, wprowadzenie pojęcia grosz.. Dam naj naj naj .Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt