Test z lektury kajko i kokosz szkoła latania z odpowiedziami

Pobierz

Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Bohaterowie pierwszoplanowi , drugoplanowi,epizodyczni w Kajko i Kokoszu ,,Szkola latania" Przypomnij sobie przygody slowianskich wojow i. ich starc ze Zbojcerzami i sprawdz swoja wiedze.Kajko i Kokosz - Test wiedzy z lektury.Szkoła latania" - Quizizz.. a) Kajko i kokosz b) Jaga i Łamignat c) Lubawa i Mirmił d) Hegemon i Zbójcerze 3) Po co przyszli Zbójcerze do Mirmiła i Lubawy ?. Kiedy dojdziesz do ostatniego pytania, mozesz zakonczyc zadanie, dzieki czemu bedzie ono poprawione i otrzymasz swoja punktacje.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!J.. Sprawdź, jak dobrze znasz przygody bohaterów nowej lektury szkolnej "Kajko i Kokosz.. O wynikach losowania poinformujemy w listopadzie.. Część pt. Szkoła latania trafiła nawet do kanonu lektur szkolnych.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Sprawdź, czy uda Ci się odpowiedzieć na wszystkie pytania!. Test wiedzy z lektury.. Szkoła latania" 1.. Odpowiedz na pytanie z działu: V - Język polski - Lektury - Kajko i Kokosz.. Szkoła latania.". Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz.. Nie musisz ich przepisywać.. Pytania i odpowiedzi do lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania ( 20) Pytania i odpowiedzi do lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania (..

Test.Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

Jak miała na imię żona Łamignata?. Możesz go wydrukować, wypełnić i wkleić lub wpisać odpowiedzi do zeszytu, numerując poszczególne pytania.. Szkoła latania.. Szkoła latania- test z lektury - Teleturniej.. Miejscem gdzie rozgrywa się większość wydarzeń jest gród - Mirmiłowo, zarządzany przez kasztelana Mirmiła.. Szkoła latania" CHRISTA / EGMONT POLSKA 2020.Kajko i Kokosz.. Temat 2: Bohaterowie lektury Janusza Christa.Kajko i Kokosz-Szkoła Latania.. Gdzie stoi gród Mirmiła?. a)miała czynić go niewidzialnym.Quiz Eduelo.. Link do formularza znajdziecie tutaj : " Kajko i Kokosz.. Kajko i Kokosz to bohaterowie jednego z najsłynniejszych polskich komiksów, który od lat ma grono wiernych fanów.. Szkoła latania - streszczenie.. 30 lis 12 18:37.Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem quizu Eduelo.. fot. Kadry z komiksu "Kajko i Kokosz.. Nawiązanie do treści poprzedniej lekcji i rozmowa na temat różnic pomiędzy komiksem a opowiadaniem - wykonanie przez dzieci zadania 1 z kart pracy.. Zaznacz poprawną odpowiedź.. Szkoła latania.. Gdzie znajdowała się Wyższa Szkoła Latania na Miotle?. Udostępnij.. Czuje, że nie jest w stanie wywiązywać się ze swych zbójeckich obowiązków.. Którą z cech można przypisać Kokoszowi?. Imię i nazwisko ucznia: data: ………………..

Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?

2 gru 18 22:59.. Szkoła latania" - Test z Lektury w kategorii Szkoła podstawowaTemat: Podsumowujemy wiadomości z lektury Dziś czeka ię teścik podsumowujący lekturę.. Szkoła latania Czas i miejsce akcji Akcja komiksu Janusza Christy rozgrywa się w epoce średniowiecza, a konkretnie w czasach życia Słowian.. Test ze znajomości lektury klasy IV "Kajko i Kokosz.. 0%.pytanie 1 z 14.. Zapraszamy do zabawy!. Szkoła Latania.. Szkoła latania.. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki .. Szkoła latania.doc.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Darmowy quiz: "Kajko i Kokosz.. Test Twojej wiedzy!. Podaj swoje imię:TEST.. Szkoła Latania.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi?. Test na następnej stronie!. Potwierdz.. Prześlij zdjęcie do jutra , czyli do 10.06.. Łamignat uważał, że swą siłę zawdzięcza: __/0,5.zielony_kot_ / Dokumenty / Testy z lektur SP / Test Kajko i Kokosz.. Łamignat narzeka na wiosenne osłabienie.. Szkoła latania".. Szkoła latania".. 1.folder Testy z lektur SP Data dodania: 2 gru 2018Nauke latania pobiera sie w Wyzszej Szkole Latania, zas wylatujacy z chaty na miotle, Kajko i Kokosz, uruchamiaja alarm, bo zerwali cienka nic sieci alarmowej, wyrywanie zebow z kolei odbywa sie ze znieczuleniem".Problematyka utworu Komiks Kajko i. Kokosz..

1) Jaga byłaJanusz Christa, "Kajko i Kokosz Szkoła latania".

Skąd Jaga czerpie informacje na temat tego, co dzieje się w okolicy?. kaczmo21.. 0.Na początek proponujemy Wam konkurs czytelniczy ze znajomości książki pt. "Kajko i Kokosz.. 1) Jak się nazywała żona Mirmiła ?. Praca z tekstem - uczniowie otwierają komiksy na stronie 3, na której zaczyna się historia,Odpowiedz na pytania testu.. Szkoła latania"!opowiedzenia jednej z przygód ukazanych w komiksie Kajko i Kokosz.. Przeczytaj uważnie wszystkie pytania i zaznacz prawidłowe odpowiedzi lub zapisz je krótko w zeszycie.. 3 Obserwuj autora.. 1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon- wódz zbójcerzy miał .W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła lataniaKajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. miała dać mu ogromną siłę.Kajko i Kokosz test wiedzy.. 3 lata temu.. c) Łamignat.. Tagi dla tego testu: Kokosz, Kajko.. Moze sie zdarzyc, ze odpowiedz na niektóre pytania bedzie warunkiem przejscia do nastepnych pytan.. Szkoła latania"?. O skuteczności instrumentu Łamignat przekonuje się, powalając jednym ciosem potężnego .Kajko i Kokosz..

Szkoła latania .doc.

2.Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test znajomości lektury Test znajomości lektury Szkoły Latania.. Rozwiąż test!Lektura: Kajko i Kokosz.. miała czynić go niewidzialnym.. Jak miał na imię przywódca Zbójcerzy?. Kajko i Kokosz: Szkoła latania - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Test składa się z 12 pytań o różnym poziomie trudności.. Dodaj do ulubionych.. Szkoła latania" - sprawdzian ze znajomości treści.. Dlaczego strażnik Siemko nie wpuszcza Mirmiła i jego druhów do grodu?Kajko i Kokosz Szkoła latania - Test.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historii.. Żona ofiaruje mu magiczną fujarkę, zadęcie w którą gwarantuje powrót sił.. Część 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt